Rüyada Çuval Görmek, Cuval Taşımak, Doldurmak

Rüyada Çuval Görmek

Rüyanızda çuval gördüyseniz; Mantıksızca davranışınızdan dolayı, bir deyimle, varlık içnide yokluk çekeceğinize, sıkıntılı günler geçireceğinize işarettir. Gizlenen ve saklanan bir şeyin muhafızıdır. Cuval görmek, eğer dolu ise, fakir için zenginleşmeye, boş ise sıkıntı ve borca düşmeye delalet eder. Rüyada çuval, gizli olan şeyin bekçisidir. Rüyasında çuvaldan bir şey çıktığını gören kimse bir sırrı açığa vurur. Çuval gormek, yolculuğa, gizli olan şeyi korumaya ve eşe işarettir.

 • Rüyada çuval görmek; sırrınızı söylediğiniz kimsenin size sadık olduğuna ve bu sırrı ölünceye kadar saklayacağına, bundan hiçbir zaman kuşku duymamanız gerektiğine işaret sayılır.
 • İçinden bir şey çıktığını görmek: O şahıs hain olur ve gizlenen bir şeyi açıklaması anlamın­da yorumlanır.
 • Rüyada boş çuval görmek: Evinizin bereketsiz ve uğursuz eller tarafından idare edilmekte olduğuna, bu yüzden geçinmekte güç­lük çekerek her gün biraz daha fakirleşmekte bulunduğunuza.
 • İçi dolu Çuval görmek: Bugünlerde atılacağınız işlerden bol ka­zançlar sağlayacağınıza,
 • Çuval yıkadığınızı görmek: Kısmetlerinizin açılacağı anlamına gelir.

Rüyada Çuval Taşımak

Cuval taşıdığını gormek, Bir olaydan ötürü çok ağır bir vicdan azabı çekeceğinize, ancak bu olayda sizin sorumluluğunuz olmadığını anlayınca rahata ereceğinize işaret­tir. Başka bir diyanet ruya tabirleri alimine gore, : Çuval taşımak, elinize çok büyük bir para geçeceğine ve bu paranın sizin için son fırsat olduğuna ona göre davranma­nız gerektiğine işarettir

Rüyada Çuval Doldurmak

Rüyada cuval doldurduğunu görmek; kısmetinizin açılacağına delalet eder. Cuval doldurmak, Kısa bir zaman için bol­luk olmasına rağmen, isteklerin tamamen yerine gelmeyeceği anlamına gelir. Cuvali doldurmak, sizi sıkan olaylardan, korkulardan, hastalıklardan ve kötülüğünüzü isteyenlerden kurtulacağınız anlamına gelir.

Ruyada Cuval Gormenin Psikolojik ve Modern Anlamı

Boş olması durumunda, yaşantımızda bir evrenin bittiğini gösteren ve olumsuz değerlendirilen bir simge olan çuval, çoğu kez kendi hatalarımızla yarattığımız koşulların, olumsuz sonuç verdiğine ve elimizdeki değerleri yitirdiğimize dikkat çeker. İçi dolu bir çuvalsa, belirsizliklere, dikkatle ve önlem alarak yaklaş­mamız gereken durumlara işaret eder.

Ruyada Torba Gormek

İyi bir dost çevresine ve sağlam ilişkilere, rahat ve sakin bir ya­şantıya işarettir. Torba görmek, bekar için evlilik, evli için hayır ve men­faattir.

“Rüyada Çuval Görmek, Cuval Taşımak, Doldurmak” konusunda 2 mesaj

 1. Rüyamda 2 gündür aynı rüya sevgilimle çuval çuval harfiyat topluyoruz bitiriyoruz 2 gündür ardarda aynı rüya

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Burcu Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Sizi mutlu günler beklediğine, bir yerde güzel bir evliliğin olmasına, murada ermeye, sevinmeye, işlerin yoluna gireceğine işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!