Rüyada Zeytinyağı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada zeytinyağı görmek, zeytinyağı yemek, içmek, almak gibi rüyaların ne anlama geldiğini merak eden ziyaretçilerimiz için çok geniş kapsamlı bir analiz yaptık. Bu rüya tabiri sayesinde rüyanızda gördüğünüz zeytinyağının her ne şekilde gördüyseniz görün, gerçek hayatta ne anlama geldiği öğrenebileceksiniz. Eğer rüyanızın anlamını bu sayfada bulamazsanız lütfen rüyanızı sitenin arama kısmından aratın ve bulup okuyun. Ya da yorum kısmına yazın cevaplayalım.

Rüyada Zeytinyağı Görmek – Diyanet Tabiri

Rüyada görülen zeytin yağı, helal rızıktır. Rüyasında zeytin yağı içtiğini gören, hafif bir hastalığa yakalanır. Rüyada zeytinyağı görmek, hidayet bulmaya, kafir için müslüman olmaya ve tevbeye işarettir. Abdulgani Nablusi’ye göre; Zeytinyağı görmek, kalp nuruna, yeni bir çocuğa veya eski eşyaların değiştirilmesine delâlet eder.

Rüyada Zeytin Görmek – İslami Tabir

Rüyada zeytin görmek, birçok şekilde tabir olunur; sarı zeytin kedere, yeşil zeytin mal ve kaybolan mala, siyah zeytin ölüme ve mateme. Rüyada zeytin görmek, mal ve eşya ile de tabir olunur. Zeytin, kolayca elde edilen bir rızık ve rahat bir yaşama da işaret eder. Rüyada siyah zeytin görmek, iyi insanlar için mala ve rızka, kötü insanlar içinde üzüntü ve kedere delalet eder. Siyah zeytini rüyasında görmek, çalışmaktan sonra zengin olmaya delalet eder. Rüyada siyah zeytin görmek çok iyi ve yararlıdır.

Rüyada Zeytinyağı Yemek

Rüyada berrak bir zeytinyağı yemek, kendisi için iyi niyetli kişiler tarafından iyilik düşünüldüğüne işarettir. Bulanık zeytinyağı görmek ve yemek ise kendisi hakkında dedikodu yapıldığına ve işlerinin kıskanıldığına delâlet eder.

Rüyada Zeytinyağı İçmek

Rüyada zeytinyağı içtiğini görmek, hastalar için şifa bulmaya delalet eder. Çünkü zeytinyağı, Peygamberimiz Aleyhisselam tarafından da övülmüştür.

Rüyada Zeytinyağı Satın Almak Veya Satmak

Rüyada zeytinyağı satan kimseyi görmek, kafir kimseler için müslüman olmaya ve ilim tahsil etmeye işaret eder. Bazen bu rüya, devlet adamlarına yakınlaşmaya da işarettir.

Rüyada Zeytinyağı Dökmek Veya Dökülmesi

Rüyada zeytinyağı dökmek veya dökülmesi görmek, ele geçecek bol rızık ve mala delalettir. Eğer zeytinyağı evinizin içine döküldüyse evinize gelecek bereketi simgeler. 

Rüyada Zeytin Görmek ve Yemek Hakkında Her Şey

 

“Rüyada Zeytinyağı Görmek Ne Anlama Gelir?” konusunda 2 mesaj

  1. Merhaba Ercan: Rüyada gördüğünüz zeytinyağı kutuları bulanık değilse güzel, bereketli ve sağlık dolu bir ömrün habercisidirler. İçtiğiniz ve tadına baktığınız zeytinyağı dert ve tasanın son bulmasına, hastalıklardan ve üzüntülerden uzaklaşmaya delalettir. Ferah bir yaşama, gerçek dostluklara işaret eder. (1001ruyatabiri.com)

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!