Rüyada Zayıflamak Neye İşarettir? Diyanet Rüya Tabirleri

Rüyada zayıflamak veya zayıfladığını görmek ne anlama gelir şeklinde soranlara kapsamlı bir rüya tabirleri hazırladık. Ünlü rüya analizcilerimizin dini, islami ve diyanet ışığında gerçekleştirdikleri bu analiz umarız ki sizlere rüyalarınızın ne anlam ifade ettiğini anlatmış olur. Aşağıdaki rüya analizinde rüyada zayıflamak görmek, rüyada zayıfladığını görmek, zayıflamış olmak, birini zayıf görmek, zayıf olmak, zayıflamak güzelleşmek, zayıfladığını görmek diyanet, kendini kilo vermiş görmek veya şişman birini zayıflamış görmek gibi yorumlar bulacaksınız. Bulamadığınız rüyayı sitede arama yapın lütfen.

Rüyada Zayıflamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada zayıflamak veya zayıfladığını gören kimseye, üzüntü ve sıkıntı isabet eder. Bazen de bu rüya hastalıkla veya açlıkla tabir olunur. Zayıflıktan şikayet ederek doktora gittiğini görmek ise, başarısızlığından dolayı üzüntü içinde bulunduğuna işarettir.

Rüyada Zayıfladığını Görmek

Rüyada zayıfladığını görmek veya kendisinin kuvvetsiz ve zayıf olduğunu görmek, iş hayatında veya ev içinde bir şeyden korkusu olduğuna ve çekindiğine yorumlanır. Rüyada kendinizi çok zayıf bir halde görmeniz, korkulu bir olayın içine gireceğinize, zayıflıktan şikâyet ettiğinizi görmek, çok arzu ettiğiniz bir isteğinize ulaşacağınıza işaret eder.

Rüyada Birini Zayıf Görmek

Rüyada birini olması gerekenden daha zayıf görmek sizin üstünlüğünüze başkalarının başarısızlığına delalettir.

Başka bir rüya alimine göre de, rüyada zayıfladığını görmek; tüccarsa zarar eder, memur ve işçi ise maaşı kesilir, hasta ise hastalığı artar.

“Rüyada Zayıflamak Neye İşarettir? Diyanet Rüya Tabirleri” konusunda 4 mesaj

  1. Selamun Aleykum hayırlı cumalar,benim eltim rüyasında beni çok zayıflamış halde görmüş,yorumunu yazabilirmisiniz,şimdiden teşekkür ederim.

  2. Rüyamda biri bana zayıflamışsın dedi ne anlamı taşır rüyamda bu sözü duyarken kişiyi görmedim ama zayıf da değildim cvp alabilirmiyim lutfen

  3. rüyamda zayiflamis ve güzellesmistim ve cok huzurluydum uyandigimda hic mutlu olmadigim Kadar mutluydum uzun zamandan beri icimde bir huzur vardi.

    1. Rüya Yorumcusu

      Filiz kardeşim rüyanın yorumu şöyle : İş yaşamınızdaki sıkıntılarla uğraşamayıp ruhsal sıkıntılara düşmek demektir.Kötüye,bazı olayların üstesinden geleceğinize,kısa bi miktarda elinize para geçeceğine,biri veya birilerinin yüzünden kıskanılacağınıza,bi derdinizin yada sıkıntınızın biteceğine işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.