Rüyada Villa Görmek, Rüyada Villa Almak

Düşlerde görülen villalar kötü bir haber mi müjdeli haber mi demek. Rüyada villa görmek veya villa almak farklı anlamlara gelir. Hemen aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami rüya tabirleri yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Villa Görmek

🙂 Rüyada çok güzel bir villa görmek; Epeydir arzuladığınız bir seyahate yakında çıkmak imkanını bulabileceğinizi gösterir. Rüyada bilinmeyen bir villanın içinde olduğunu görmek, rüyayı görenin o evin değeri ölçüsünde biriyle evleneceğine işaret eder. Rüyada villanın aydınlık ve büyük olduğunu görmek, rüya sahibinin çıkmış olduğu yolda selametle devam edeceğine işaret eder.

Rüyada Villa Almak

🙂 Rüyada villa aldığınızı veya aldığınız villada oturduğunu görmek daha önceden planlamış olduğunuz yolculuğa çıkacağınıza işa­rettir. Hasta bir kimse rüyasında yeni bir villa aldığını yada evini yenilediğini görse, o kimsenin iyileşeceğine işaret eder. Sağlıklı bir kimse rüyasında villa alıyorsa müjdeli haberlerin geleceğine yorumlanır.

Rüyada Villaya Taşınmak

🙂 Rüyada villaya taşınmak, görüldüğü gibi çeşitli çağrışımlar yapar. Fakat genellikle, kişiyi yada evin hanımının veya aile ferdlerini çağrıştırır. Rüyada villaya taşınmak bazı yorumcular da, kişinin dünyası olarak yorumlamışlardır. Kimi yorumcular ise, ahiret olarak sembolize etmişlerdir.

Rüyada Villada Yaşamak

🙂 Bir kimse rüyasında bir villada yaşadığını görse, o kişinin büyük bir sorumluluk alacağına işarettir. Bekar bir kişi için rüyada villada yaşamak, o kişinin evleneceğine hükmedilir. Veya güzel bir ilişkiye yorumlanır.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

İbn-i Şirin: Bir evin veya villanın tavanı, damı veya duvarının yıkıldığını veya yan­dığını görmek evinde bir felaket meydana geleceğine, villanın yerinin büyü­düğünü ve genişlediğini görmek çok nimet elde edeceğine; villanın yerinin küçülüp daraldığını görmek elindeki nimet ve malının gideceğine; eski bir villanın yeniye dönüştüğünü görmek rızkının artmasına delalet eder,” demiştir.

Kirmani: Evin veya villanın ortasındaki hol, kız evlat ile kız kardeşe, evin sofası anne ve babaya işarettir. Hol ve sofayı temiz, güzel ve bakımlı görmek bunların (kız, kız kardeş, anne, baba) iyilik ve esenlikleriyle; villayı pis, harap ve dar görmek bunların sıkıntı, felaket ve ihtiyaç sahibi olmalarıyla tabir olu­nur,” demiştir.

Cafer Sadık: Villa görmek sekiz şekilde tabir olunur,” demiştir: Villa görmek kadın için , erkek için , zenginlik, emniyet ve güven, hayat standardının art­ması, mal, büyük memurluk. Başka evlere bitişik bir villa görmek dünyanın rüya sahibinin yüzüne güleceğine, yani rüya sahibinin zenginliğine, dela­let eder.”

Nabluslu Abdulgani:Ev, veya villa benzeri yaşam alanları insanın dünyasıyla tabir olunur,” demiştir. “Her bakımdan mükemmel, yeni bir villa almak veya aldığını gören fakirse zen­gin olur, sıkıntıdaysa feraha kavuşur. Rüyada villaya taşınmak sanatkarsa saygınlık ve şöhret ka­zanır, zenginse malı artar, özetle herkes için hayra işarettir.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada görülen villanın psikanalizi: Rüyada villa, kişiliğimizin ve dış dünyaya karşı konumumuzun simgesidir. Villanın durumu ve bize yaşattığı duygular, bu konumun sağlamlığını ya da dayanıksızlığını gösterir. Yeni bir villaya taşındı­ğınızı gördüyseniz, bu, var olan durumdan hoşnutsuzluğunuzu ve yenilik ihtiyacı içinde olduğunuzu anlatır.


Rüyada ev görmek

Bu Duaları Kaçırmayın!

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi takip edebilirsiniz. Ücretsiz rüya yorumu için de BURAYA TIKLAYIN ve rüya uygulamasını indirin. Uygulamanın içindeki sayfaların altına rüyanızı yorum olarak yazın, rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlansın.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!