Rüyada Ünlü Birini Görmek, Bir Ünlü Erkek veya Kadın Sanatçı Görmek

Rüyada görülen ünlü biri ölüm haberi mi yoksa bol para ve müjdeli haber mi hepsinin cevabı aşağıda. Ünlü bir erkek veya kadın sanatçı görmek farklı anlamları vardır. Hemen aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz.

Rüyada Ünlü Görmek

Rüyada görülen ünlüler veya rüyanızda çok ünlü bir kimse ile karşılaşıp, onunla konuştuğunuzu görmek, aile hayatınızda daima söz sahibi olacağınıza, eşinizle aranızda hiçbir geçimsizlik ve anlaşmazlık bulunmadığına, eğer bekar iseniz, bulunduğunuz işinizde çok sevildiğinize ve hayatta daima başarılı olacağınıza delâlet eder. Rüyada ünlü görmek; her hususta kendisinden bilgili bir iş adamı ile bir ortaklık kuracağına ve sonunda kârlı çıkacağına işaret sayılır. Ünlü birini görmek çok mutlu bir hayatın ve iyi bir geleceğin işareti sayılır. Rüyada ünlü zat görmek; işte başarı kazanmakla ve hayırlı evlat sahibi olmakla yorumlanır.

Rüyada meşhur birinin öldüğünü görmek, bir kabahat işleyeceğinize, bu yüzden cezalanmamanız için çok dikkatli davranmanız gerektiğine yorumlanır. Bu rüya, güç kaybetmeye veya çevresi tarafından çok sevilen bir kimsenin başına gelecek tatsız hadiselere işaret eder. Rüyada ünlü birisinin vefat ettiğini gören kimsenin yakın bir dostun kendisine ihtiyacı olur ve o kişiye yardım eder. Bazen de bu rüya günahlara tövbe etmeye ve hataları bırakıp doğru yola erişmeye işarettir.

Rüyada Ünlü Erkek Görmek

Rüyada ünlü erkek görmek veya ünlü bir erkeği görüp onunla tanışmak konuşmak, iş hayatında düşünemeyeceği nisbette bir kazanca ulaşacağına, tüccarsa çok kârlı bir iş yapacağına, memursa rütbe ve memuriyetinin artacağına delâlet eder. Bu rüyayı kadın görmüşse evli ise çocuklarından çok menfaat bulacağına bekarsa böyle bir erkekle evleneceğine delâlet eder. Planlarınızın gerçekleşeceğine işarettir. Meşhur bir erkek görmek: İstikbalinizi garanti altına alaca­ğınıza işarettir.

Rüyada Ünlü Kadın Görmek

Rüyada ünlü kadın görmek, dünyadaki işlerinizin düzenli gideceğine işarettir. Ünlü bir kadınla konuştuğunuzu görmek, hayatınızda yeni bir safha açılacağına delil sayılır. Rüyada ünlü bir kadından bir şey aldığını veya kadının kendisine bir şey verdiğini görmek, o kimsenin dünya işleriyle meşgul bulunduğuna, üzerinde bir çok mücevher taşıyan herkes tarafından tanınan süslü bir kadın görmek, zengin olacağınıza alamettir.

Rüyada bir kadın artist olmak; Boş hayallere kapılıp hayatınızı altüst edeceğinize, uzun bir süre yokluk ve sefalet içinde yaşayacağınıza, sıhhatinizin bozulacağına işarettir. Sahnede aktris gör­mek: Parasal bakımdan zora düşmeye işarettir.

Rüyada Ünlü Olmak

Rüyada ünlü olmak size her hususta bir büyüğünüz tarafından nasihatler verileceğine delâlet eder. Kendinizi rüyada ünlü bir sanatçı olarak görmek güç bir işin başarılmasına, rakibini kolaylıkla alt edeceğine delalettir. Rüyada ünlü olduğunu görmek ince ruhlu ve samimi bir dost ile tabir olunur. Bazen bu rüya insanların arasını düzelten salih bir insanla da yorumlanır. Rüyada bir tiyatroda veya sinemada oyunculuk yapmak, aldığınız rolde başarılı iseniz, çok yakında bir takdirname alacağınıza yorumlanır.
Kadınlar için ünlü olmak, onların çok önemli bir kimse ile tanışarak büyük kazançlar elde edeceklerini gösterir.
Kendinizi aktör olarak görmek; Tuttuğunuz işte başarıya ulaşacağınıza delildir. Dostlarınızın sizin iyiliğinize çalıştıklarına, güveninize layık olduklarına işarettir.
Kendinizi meşhur olmuş görmek: Dertlerinizi ve sırları­nızı güvendiğiniz birisine anlatarak rahatlayacağınız anlamına gelir.

Rüyada ünlü olup bir piyeste oynamak, sağlık durumunuzun hafifçe sarsılacağına işaret eder. Rüyanızda birdenbire hiç sebep yokken şöhret sahibi olduğunuzu görmeniz, hayatta yanlış ve hatalı bir yol takip ettiğinize, hemen bu yoldan dönmeniz ve kendinize daha uygun bir yaşam yolu bulmanız lazım anlamına gelir. Kendiniz aktör olarak bir tiyatro sahnesine çıktığınızı görmeniz, haberiniz olmadan hileli bir işe karıştırılmış olduğunuza yorumlanır.

Rüyada Ünlü Sanatçı Görmek (Oyuncu)

Rüyada aktör görmek iki şekilde yorumlanır; bu rüyayı görenin ya da çok yakınının başına büyük bir devlet kuşu konacağına, aktör bir tiyatro oyuncusu ise; çok farklı bir başarı kazanacağına işaret sayılır. Rüyada ünlü sanatçı görmek veya evinizin veya iş yerinizin yahut bir galerinin duvarında ünlü bir ressamın eseri olan bir tablo görmeniz, uzun zamandan beri kurduğunu hayallerin kısa zamanda gerçekleşeceklerine işaret sayılır. 
Rüyanızda herkes tarafından tanınan veya tanınmayan ünlü bir sanatçı görmek, genç bir erkek için; güç bir işin başarılmasına, rakibini kolaylıkla alt edeceği anlamına gelir. Ünlü ses sanatçısı görmek hayatları boyunca, başka kimselerin mutluluğu için çalışan iyi kalpli ve yardımsever kimseler olduklarına işaret sayılır. Rüyada meşhur bir erkek oyuncu görmek eşinizin size çok bağlı ve namuslu bir kimse olduğuna veya eşinizin aynı vasıfları taşıdığına yorumlanır.

Rüyada artist görmek, dünya hayatına önem veren, günah işlemekten utanmayan ve üzülmeyen bir insana işarettir. Rüyada bir kadın oyuncu görmek hiç de hayırlı değildir. Hele bu aktrist sahnede görülmüş ise; bu rüyayı görenin zarara uğrayacağını gösterir. Ünlü yabancı bir oyuncu görmek rüyada; iş hayatında bazı kimselerin hıyanetliğine maruz kalınacağına işarettir. Rüyada bir yabancı aktör ile dostluk kuran kimse, kötü niyetli kimselerle arkadaşlık kurmaya işarettir. Bir tiyatroda rol yapan bir aktör görmek, yaptığınız işlerde sizi aldatanlar olduğuna işarettir.  

Rüyada Ünlü Biriyle Konuşmak

Rüyada ünlü biriyle konuşmak, maldır bolluktur. Hele yaşlı ve saçlarına kır düşmüş ünlü biriyle konuşmak, bol ve helâl bir malı gösterir. Rüyada meşhur biriyle konuşup onunla arkadaş olmak, az yorularak kazanılacak bol ve helâl mala işaret eder. Bu rüya kişinin dünya hayatında çok nüfuzlu ve varlıklı bir kimse ile tanışacağına ve onunla arkadaş olacağına işarettir.
Rüyasında ünlü birisi ile konuşan kimse kendisine yardım edecek kişiler sayesinde her anlamda mutlu ve huzurlu yaşayacağı bir dönem geçirir ve onların imkânlarından yararlanır.

Rüyada ünlü bir oyuncuyla veya bir aktörle konuşup dost olmak, hile ile sizden menfaat temin etmeye çalışan bir kimse ile arkadaş olacağınıza delâlet eder.

Rüyada Ünlü Şarkıcı Görmek

Meşhur ses sanatçısı görmek helal mal ile yorumlanır. Şarkıcı, âlim vâiz ve güzel sözlerle hayranlık uyandıran bir şahıstır.

Ünlü yabancı şarkıcı görmek gıybet eden ve insanlarla alay eden bir kimse ile tabir olunur. Bazen bu rüya pişmanlığa, hile yapmaya ve üzüntüye de delalet eder. Rüyada yabancı olan ünlü ses sanatçısı ise haram mal ile tabir olunur. Ünlü şarkıcı bir erkek görmek: Gören erkekse, aşk hayatınızın altüst olacağına yorumlanır. Gören kadın ise beraber olduğunuz erkekten ayrılma noktasına geleceğinize ve çok acı çekeceğinize işarettir. Rüyada bir şarkıcı kadın görmek; manevi hayatınızda çok buhranlı anlar geçireceğinize ve belki de sevdiklerinizin hastalığı anlamına gelir.

Rüyada Ünlü Biriyle Öpüşmek

Rüyada ünlü biriyle öpüşmek isteğinin yerine geleceğine işarettir. Rüyada ünlü bir kadın veya erkekle öpüşmek ihtiyaçların giderilmesi ve zafere erişmekle tabir olunur. Ünlü birini öptüğünü gören kimse selama veya sevdiği bir insan tarafından gösterilecek saygıdır. Rüyada ünlü biri tarafından öpüldüğünü gören: kimseye de dünya meyleder, her istediğini eline geçirir.

Rüyada yaşlı bir ünlü kadını öptüğünü gören kimse, söylediği bir sözden dolayı başkasından özür diler. Tanınan, bilinen, artist bir kadını, onunla tanışıklığı ve arzusu olmadan rüyada öpmek ve kucaklamak, evli bir kadınla düşüp kalkmak olarak yorumlanır. 

Rüyada Ünlü Futbolcu Görmek

Rüyada ünlü bir futbolcu görmek tatlı bir haberin alınacağına, düğün veya nişan gibi bir törene davet edileceğinize işarettir. Bir diğer rüya yorumcusuna göre rüyada görülen ünlü futbolcular  tanımadığınız bazı iş adamları ile dost olarak aranızda ticari bir anlaşma meydana geleceğine delâlet eder. 

Rüyada meşhur yabancı bir futbolcu görmek kişinin hayallerine kavuşması için çalışması ve boş işleri bırakması gerektiğine dair bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi, hayatını gereksiz ve kendisine fayda vermeyecek işleri ile geçirir. Yabancı takımın futbolcusunu görmek bazen de ulaşılamayacak hayallerin, olması mümkün olmayan duaların sembolüdür.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

ABDULGANİ NABLUSİ:Rüyada ünlü zat görmek veya onunla konuşmak; işte başarı kazanmakla ve hayırlı evlat sahibi olmakla yorumlanır. Rüyada bir şarkıcı kadın görmek; hissi hayatınızda çok buhranlı anlar geçireceğinize ve belki de sevgilinizi kaybedeceğinize işaret olarak yorumlanır.

KİRMANİ: “Gönül ilişkilerinizde hayli aktif olacağınız anlamına gelir. Ünlü birisini görmek: İstikbalinizi garanti altına alaca­ğınıza işarettir. Kendinizi meşhur olmuş görmek: Dertlerinizi ve sırları­nızı güvendiğiniz birisine anlatarak rahatlayacağınız anlamına gelir. Rüyada şarkı söyleyen bir kadın görmek, hissi hayatınızda çok buhranlı günler geçireceğinize yorumlanır.”

Psikolojideki Anlamı

Rüyada görülen ünlü kişi, söz konusu insanın ün ka­zandığı alanla ve sizin o kişiye ilişkin duygularınızla bağlantılı ola­rak, fark edilme isteğinizi, takdir edilme ihtiyacınızı ve bazen de, başarıya ulaşma hırs ve hayallerinizi simgeler. Genelde ünlü kişi­lerin varlıklı ve saygı gören, sevilen insanlar olduğunu düşündü­ğümüz için, onları “taklit ederek” saygı görme ve iyi bir yaşam sürdürme isteklerimiz rüyalarımızda da açığa çıkar…
Rüyada bir aktörü, özellikle de meşhur bir aktörü görmek, kişinin egosunun farkına varması ve onu öne çıkarması olarak yorumlanır. Yaşamda üstlendiğimiz rollerin bilincinde ol­duğumuzu da bu tür rüyalarla anlayabiliriz ki, bazen de bu rol­den hoşnut olmadığımız, aktör simgesiyle karşımıza çıkabilir. Aynı zamanda ünlü aktör ya da aktrislerin yer aldığı rüyalar, onla­rın “star” imgelerinde öne çıkan nitelikleriyle bağlantılı olarak, bazen bize yaşamdaki sorumluluklarımızı anımsatma işlevi gö­rürler.

Anonim Rüya Yorumları
 • Rüyada meşhur biriyle evlendiğini gören kimse zengin olur.
 • Rüyasında bir ünlüyle evlendiğini gören kimse, o kadının kıymeti, fazileti, değeri, isminin anlamı ve güzelliği nisbetinde nimet ve güce erişir.
 • Rüyada ünlü bir ihtiyar kadın veya erkekle evlenen kimsenin dünyası mamur olur.
 • Ünlü biriyle evlendiğini fakat kimsenin düğünde bulunmadığını görmek, hastalık olarak yorumlanmıştır. 
 • Rüyasında ünlü biri ile evlenen kimse, hiç ummadığı bir zamanda ve beklemediği şekilde toplum içinde sivrilerek herkesin tanıdığı ve sevdiği bir kişi haline gelir.
 • Bu rüya, gören kişinin sıradan bir insanken yaptığı davranışlara göre insanlar arasında saygı görmesine ve herkes tarafından bilinen bir şöhrete erişmesine işaret eder.
 • Rüyada tanınmış biriyle sevgili olmak iş hayatında kazancın artacağına işarettir.
 • Rüyada ünlü biriyle sevgili olduğunu görmek, rüyayı görenin kâr, kazanç ve bereketi artar, ömrü uzun olur.
 • Ünlü birisiyle sevgili olduğunu gören murada erişir. Bu rüya gören kişi eğer bekarsa, yakında şöhretli ve herkes tarafından tanınan birisi ile evlenir.
 • Eğer gören kişi erkekse varlıklı bir ailenin kızı ile evlenir. Eğer bir bayan bu rüyayı görmüşse daima hayallerini kurduğu erkekle tanışarak, onunla bir yuva kurar.
 • Rüyada ünlü biriyle fotoğraf çekilmek rüya sahibinin başından hem dinî ve hem de siyasî bazı havadislerin geçeceğine işarettir.
 • Ünlü biriyle fotoğraf çektirmek, İslami ve diyanet tabiri; Kendi işinizde başkalarına güvenmenin gereksiz olduğuna iş­lerinizi kendinizin halletmesi gerektiğine işarettir.
 • Rol yaparken bir aktris veya aktörü görmek: İkbal ve lükse kavuşacağınıza işarettir.

Rüyada ünlü görmek

Bu Duaları Kaçırmayın!

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.

Rüyada Ünlü Birini Görmek, Bir Ünlü Erkek veya Kadın Sanatçı Görmek konusunda 147 mesaj

 1. Merhaba rüyamda kuaförde Bülent Ersoy’u gördüm bir fotoğraf çekilmek istedim önce beni reddetti sonra nazik konuştuğum için arkamdan seslenip fotoğraf çekildi ne anlama gelir

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Naz Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Hayatınızda henüz gerçekleşmiş süregelmekte olan neticesi olarak bir kişilik değişimleri yaşayacağınıza, huzurlu habere işarettir…

 2. Rüyada ünlü Karı-koca gördüm onların evindeyim özellikle bayan olanla çok çok samimi arkadaş olmuşum normal hayattada yeni bitirdiğim bir ilişkim var rüyada da ondan bahsediyorum içimde ona karşı sevgi yok diyorum onların birbirini ne kadar çok sevdiğinden bahsediyorum ve bunun belli olduğundan ve birbirlerine aşkla baktıklarından çok mutlu olurlar gülüyorlar bu cümleye. onlara ben de, bir gün birine böyle aşkla bakarsam o kişiyi seviyorumdur diyorum. Gerçekten de çok mutlulardı gözleri ışıl ışıldı ikisininde. İmreniyordum onlara. Ve beni çok seviyorlardı aramızda koyu bir samimiyet oluşuyordu Rüyamı yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Ayten Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Yaşamınızda sıradan gittiğini düşündüğünüz şeyler hakkında değişikliklere gideceğinize, iş hususunda başvurular yapmaya işarettir…

 3. O rüyada ünlü bir Karıkoca var genç benim yaşlarımda onların evine oturmaya gidiyorum. Arkadaş olmuşum onlarla beni çok seviyorlar. Ama o kadar zenginlerki bi anda ben nerdeyim falan diyorum.biraz sebze alışverişi almıştım bir de kıyafet almıştım kendime.Giderken de onları unutuyorum sonra geri dönüyorum bana yanlış poşet veriyorlar sonra bir daha dönüyorum doğru poşeti alıp eve dönüyorum. Sonra başka bir rüya görüyorum o rüyadada yağmur çok yağıyor ıslanıyorum dışarda. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Ceren Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Bazı zorlukların ve korkularınızın üstesinden geleceğinize, yeni şeylerin ortaya zamanla çıkacağına, haberler almaya işarettir…

  2. 1001 Rüya Tabiri

   Anonim Kardeşim Sizin Bu Rüyanız Çok Daha Önceden Yorumlanmıştır Anlayışınız İçin Teşekkür Ederim İyi Günler Dilerim…

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Sultan Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Rahata kavuşmaya, içinizin ferahlayacağına, her alanda ehil olunacağına, doğru işleri helal ve kolay yoldan yapacağınıza işarettir…

  2. Rüyada ünlü bir adam orta yaslı bana dedi benden isteyeceğin son isteklerin nedir bende dedim hacca gitmek ve seni sikmek istiyorum onu siktim yanımda amcamda vardı ben dedim saçma sapan istek yaptım sikmek nedir diye ve ona dedim hacca gitmek istiyorum…. bende erkegim

  3. 1001 Rüya Tabiri

   Rauf Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Üzüntülerin sıkıntıların ve korkuların gitmesine, iyiliklerin ve güzelliklerin meydana çıkmasına, güzel işler yapmaya işarettir…

 4. Hocam rüyada reymeni gördüm çok hayranı degılım ama neyse arkadaşımla arkadaştı sonra yanımıza geldı tanıştık sonra bırden çok yakın olduk güldük eglendık hatta onun doğum gününü kutladık yolda beraber yürüyüp şakalaşıyorduk ablamda onunla evlenmemi söylüyordu aılesı beni beğenmiş ama babam onu sevmedi pek sonra bende olmaz biz arkadaşız dedım ama ablam çok ıstıyordu

  Rüyamı yorumlar mısınız hocam

  1. Hocam rüyamda yıgenım kucağımda onunla yürüyorum sonra hafıf kar yağıyor abım geldı benı omuzlarıma aldı koştuk sonra benı caddenin üstünde döndürdü karın altında sorma başka bır yerde buldum kendımı karanlıktayım merdıven var ama çok yüksek ve kalın adım atmam zor ucunda da ıkı erkek var ayağımı kaldıramıyorum bıle o derece yodgunum hocam ben korkuyorum onlardan sonra tanımadığım bı kız görüyorum yanına gıdıyorum o da bana yardım edıyor benı gotuyor sonra ben bı çukur gıbı bıryerdeyım ıkı üç erkek kafası görüyorum korkuyorum hem kaçıyorum çok hızlı koşuyorum hocam bı bakıyorum futbol sahasındayım turkıye futbol takımı resım cekıyorlar bende koşuyorum çok hızlı bı sekılde her yerde futbolcu var sonra gecıyorum orayı bı evın önünde duruyorum kaplan çıkıyor karşıma kedıyle oynuyor ama hıc korkmuyorum hatta çok tatlı gelıyor bana Etfımda oynuyor bende ızlıyorum gülerek
   Bu kadar hocam lütfen yorumlayın çok merak edıyorum

  2. 1001 Rüya Tabiri

   Esma Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Şöhret sahibi biri olacağınıza, davranışlarınızı gözden geçirmeniz gerektiğine, 6.hislerinizin çok kuvvetli olacağına işarettir…

  3. 1001 Rüya Tabiri

   Anonim Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : İşinizde sabrettiğiniz taktirde çok para itibar ve saygınlık kazanacağınıza, davranışlar sergileyerek başarılı olacağınıza işarettir…

 5. Hayırlı Günler
  Rüyamda Murat Boz ve Dilan Çiçek Deniz arkadaşımdı. Sohbet muhabbet eğleniyoduk. (Dilan çiçek denizin ismini bilmiyordum gördükten sonra internette araştırıp buldum.)

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Salih Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Yaşamınızın düzgün bir şekilde devam edeceğine ve çok güzel günler geçireceğinize, murada ermeye, sırları keşfetmeye işarettir…

 6. hayırlı sabahlar hocam
  ismim =ali

  Rüyam : burcu esmersoy ve bi adam deniz gibi bi yerde tekne sürüyolar ama tekne sürdükleri yer havada ve daha sonra benim çaliştim bi yere bi çocuk geliyor ve ben o çocugun burcu esmer soyun çocuğu olduğu biliyorum ve ona götürmek için çocugu iş yerindekilerden saklıyorum ama yanımdakıler safsın diyor ama ben götürmek istiyorum sonra bi gün tam götürürken o kaçiranlar tam çikmişken çocugu kucamda vuruyolar
  flim gibiydi =) yorumlarsanız seviniriim

  1. 1001 Rüya Tabiri

   ali Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Başarılı olmaya, bugünkü durumunuzun güzelleşmesine, üst makamlara çıkmaya, gizli işleri meydana çıkartacağınıza işarettir…

 7. Hocam rüyamda çağla Şikel yakın arkadaşımmış evime geldi temizlik yaptı su ile iyice temizledi yapma lütfen otur sen benim arkadaşımsın dedim can la başla evimi temizledi

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Duru Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Bol rızkın gelmesine, bazı konularda çözüm yolu bulacağınıza, çok zor ve bin bir uğraşla kazanılacak bol paraları almaya işarettir…

 8. Rüyamda .kuzenim gulerdeyim ve sabah bakala gittim. bir kola ve bir çitos aldım
  Bakkalın içine girdim ve dezgenin önünde
  Youtuber olan “Alper rende “yi gördüm
  Ve yavaşça yanına gittim alper abi videomu çekiyorsun dedim oda hayır dedi. Bende fotoğraf çekebilirmiyiz dedim işimiz var dedi ve bakkaldan çıktı bende onunla beraber biraz yürüdüm ve ekip arkadaşlarını gördüm onlarada sordum fotoğraf çekine bilirmiyiz diye onlarda hayır dedi işimiz var. benimde çok zoruma gitmişti hor görülmüş gibi hisediyordum kendimi…..

  Not.Aşırı hayranı olduğum bir insan değilim. Ama 2 .3 yıldır takip ediyorum Hayranlığım normal seviyede
  Sizden ricam rüyamı yorumlarmısınız.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Furkan Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Başarı itibar ve saygı sahibi olacağınıza, küçük bir iş yerinde çalışmaya başlayacağınıza, güzel ve müjdeli haberler almaya işarettir…

 9. Hocam merhaba rüyamda çok alakasız ünlü bir erkeği görüyordum sariliyordum falan sizin hayraninizim gibisinden sonra peşimi bırakmıyordu sevgili olduk evlilik teklifi verdi bende kabul ettim falan öyle

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Seher Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Büyük çapta başarılar kazanacağınıza, bereket ve bolluk içinde yaşayacağınıza, pek ve çok yakında ev sahibi olacağınıza işarettir…

 10. Rüyamda kuzenim almam için bana inci küpeler, çok güzel akvarium (içinde balık yok, balığı kendim alıcam, ama çok güzel şeffaf suyla dolu), Rengarenk ışık saçan lamba falan göndermiş

  (kuzenim gerçektede böğle bir işe girmiş,benimde siparişlerim var rüyamda geldiyini görüyorum)
  Annemde gerçek hayatta olduğu gibi rüyamdada ya napıcaksın alma falan söylüyor, inciler hakkında araştırdım hırsızlar hırsızlığa giderken üzerlerinde inci taşıyorlar onlara uğur getirir, işte balık olmadan akvarium almak uğursuzluk getirir falan söylüyor, ama ben yinede inci kolyeyi almayı düşünüyorum

  ünlü bir kadın oyuncu gördüm çok mutsuz(Üzerinde hava sıcak olmasına rağmen beyaz kürk giymiş,inci küpeler takmış), kocasıyla birlikte arabayla bir yere gitmek istiyor ama başka arabalar, kamyonlar falan da olduğu için çıkıp gidemiyolar. ünlü kadının kocası arabadan inip yol açması için şöförlerle konuşuyor, bu arada da araba kendiliyinden hareket ediyor, bu zaman guya arabadaki benim arabayı durdurmaya çalışıyorum ben tormoza basmadan araba duruyor, zaten dağlık bir yer olduğu için bir yüksekliye direnip duruyor araba. Sonra o ünlü kadını markete girmek isterken görüyorum, üstünde nazar boncuğu varmış yere düşmüş ben görüyorum ve yerden alıp kendisine veriyorum (Bir şey konuşup konuşmadığımızı hatırlamıyorum)
  Sonra akşam üstü 3 genç kız görüyorum ikisiyle muhattap oluyorum ama birinin sadece varlığını hiss ediyorum , iki kadından biri diyerinin saçlarını tarıyor (Önce yol kenarında olduğumuzu görüyorum,sonra babaannemin evinin önündeyiz guya). Öğle Kötü tarıyor ki saçları yolunup tarakta kalıyor. Sonra kötü sözler söylüyor ( yüzün çok büyük falan) hakarete uğrayan kızın yüzünde aşk acısı çektiyini hiss ediyorum, onun aşk acısı çektiyini zaten hakaret eden kız da söylüyor (sen aşk acısı çekiyorsun falan) sonra ben dayanamayıp kızla tarışıyorum neden onu üzüyorsun, sanki sen çokmu güzelsin? gibisinden. Sonra ağlayan kızı alıp götürüyorum içeri babaannemin evine orada onu teselli ediyorum, oda ağlayarak bir şeyler söylüyor
  Hocam, bu rüyanın hepsini bu sabah gördüm,çok etkilendim. Lütfen yorumlarmısınız? Ben Azerbaycan türküyüm, bu yüzden yazımda kusur varsa bağışlayın. Sizi seviyoruz

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Günel Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Beklentilerinizin ve isteklerinizin birebir gerçekleşeceğine, şansınızın tümüyle açılmasına, güzel haberler alacağınıza işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!