Rüyada Ünlü Birini Görmek Hayırlı Mı Değil Mi?

Rüyanıza giren ünlü birinin hayatınız için ne anlam ifade ettiğini veya rüyada ünlü görmek aşağıdaki rüya tabirlerinde okuyabilirsiniz. Ünlü bir kişiyi görmek bazen ölüm bazen hastalık bazen de bol para ve güzel haberler demektir. Ruyada ünlü erkek görmek, ünlü kadın görmek veya ünlü olmak farklı anlamı vardır. Unlu sanatçı gormek, unlu biriyle konuşmak veya ünlü şarkıcı gormek ve öpüşmek çok farklı anlama gelir. Ruyada unlu gormek islami, diyanet ve her anlamını aşağıda listeledik sizin için.

Rüyada Ünlü Görmek

Rüyada ünlü görmek veya rüyanızda çok ünlü bir kimse ile karşılaşıp, onunla konuştuğunuzu görmek, aile hayatınızda daima söz sahibi olacağınıza, eşinizle aranızda hiçbir geçimsizlik ve anlaşmazlık bulunmadığına, eğer bekar iseniz, bulunduğunuz işinizde çok sevildiğinize ve hayatta daima başarılı olacağınıza delâlet eder.

Ruyada unlu bir kadın veya erkek görmek; her hususta kendisinden bilgili bir iş adamı ile bir ortaklık kuracağına ve sonunda kârlı çıkacağına işaret sayılır. Ünlü birini görmek çok mutlu bir hayatın ve iyi bir geleceğin işareti sayılır. Ruyada unlu zat görmek islami; veya onunla konuşmak; işte başarı kazanmakla ve hayırlı evlat sahibi olmakla yorumlanır.

Rüyada aktör görmek iki şekilde yorumlanır; bu rüyayı görenin ya da çok yakınının başına büyük bir devlet kuşu konacağına, aktör bir tiyatro oyuncusu ise; çok farklı bir başarı kazanacağına işaret sayılır. Rüyada artist görmek diyanet, dünya hayatına önem veren, günah işlemekten utanmayan ve üzülmeyen bir insana işarettir.

Rüyada Ünlü Erkek Görmek

Rüyada ünlü erkek görmek veya ünlü bir erkeği görüp onunla tanışmak konuşmak, iş hayatında düşünemeyeceği nisbette bir kazanca ulaşacağına, tüccarsa çok kârlı bir iş yapacağına, memursa rütbe ve memuriyetinin artacağına delâlet eder. Bu rüyayı kadın görmüşse evli ise çocuklarından çok menfaat bulacağına bekarsa böyle bir erkekle evleneceğine delâlet eder.

Rüyada Ünlü Kadın Görmek

Rüyada ünlü kadın görmek islami, dünyadaki işlerinizin düzenli gideceğine işarettir. Ünlü bir kadınla konuştuğunuzu görmek,   hayatınızda yeni bir safha açılacağına delil sayılır. Rüyada ünlü bir kadından bir şey aldığını veya kadının kendisine bir şey verdiğini görmek, o kimsenin dünya işleriyle meşgul bulunduğuna, üzerinde bir çok mücevher taşıyan herkes tarafından tanınan süslü bir kadın görmek, zengin olacağınıza alamettir.

Rüyada Ünlü Olmak

Rüyada unlu olmak size her hususta bir büyüğünüz tarafından nasihatler verileceğine delâlet eder. Kendinizi ruyada unlu bir sanatçı olarak görmek güç bir işin başarılmasına, rakibini kolaylıkla alt edeceğine delalettir. Ruyada unlu olduğunu görmek ince ruhlu ve samimi bir dost ile tabir olunur. Bazen bu rüya insanların arasını düzelten salih bir insanla da yorumlanır. 

Rüyada bir tiyatroda bir piyes oynadığınızı görmek, aldığınız rolde başarılı iseniz, çok yakında bir takdirname alacağınıza, ancak sağlık durumunuzun hafifçe sarsılacağına işaret eder. Rüyanızda birdenbire şöhret sahibi olduğunuzu görmeniz, hayatta yanlış ve hatalı bir yol takip ettiğinize, hemen bu yoldan dönmeniz ve kendinize daha uygun bir yaşam yolu bulmanız lazım anlamına gelir. Kadınlar için ise bu rüya, onların çok önemli bir kimse ile tanışarak büyük kazançlar elde edeceklerini gösterir.

Rüyada Ünlü Sanatçı Görmek

Ruyada unlu sanatçı görmek veya evinizin veya iş yerinizin yahut bir galerinin duvarında ünlü bir ressamın eseri olan bir tablo görmeniz, uzun zamandan beri kurduğunu hayallerin kısa zamanda gerçekleşeceklerine işaret sayılır. 

Rüyanızda herkes tarafından tanınan veya tanınmayan ünlü bir sanatçı görmek, genç bir erkek için; güç bir işin başarılmasına, rakibini kolaylıkla alt edeceği anlamına gelir. Ünlü ses sanatçısı görmek hayatları boyunca, başka kimselerin mutluluğu için çalışan iyi kalpli ve yardımsever kimseler olduklarına işaret sayılır.

Rüyada Ünlü Biriyle Konuşmak

Ruyada unlu biriyle konuşmak, maldır bolluktur. Hele yaşlı ve saçlarına kır düşmüş ünlü biriyle konuşmak, bol ve helâl bir malı gösterir. Rüyada ünlü biriyle konuşup onunla arkadaş olmak, az yorularak kazanılacak bol ve helâl mala işaret eder. Bu rüya kişinin dünya hayatında çok nüfuzlu ve varlıklı bir kimse ile tanışacağına ve onunla arkadaş olacağına işarettir.

Rüyasında ünlü birisi ile konuşan: kimse kendisine yardım edecek kişiler sayesinde her anlamda mutlu ve huzurlu yaşayacağı bir dönem geçirir ve onların imkânlarından yararlanır.

Rüyada Ünlü Şarkıcı Görmek

Unlu şarkıcı görmek gıybet eden ve insanlarla alay eden bir kimse ile tabir olunur. Bazen bu rüya pişmanlığa, hile yapmaya ve üzüntüye de delalet eder. Ünlü ses sanatçısı görmek helal mal ile, yabancı olan unlu ses sanatcisi ise haram mal ile tabir olunur. Şarkıcı, âlim vâiz ve güzel sözlerle hayranlık uyandıran bir şahıstır. 

 • Unlu şarkıcı erkek görmek: Gören erkekse, aşk hayatınızın altüst olacağına, beraber olduğunuz erkekten ayrılma noktasına geleceğinize ve çok acı çekeceğinize işarettir.
 • Rüyada bir şarkıcı kadın görmek; manevi hayatınızda çok buhranlı anlar geçireceğinize ve belki de sevdiklerinizin hastalığı anlamına gelir.

Ruyada Unlu Biriyle Öpüşmek

Rüyada ünlü biriyle öpüşmek isteğinin yerine geleceğine işarettir. Ruyada unlu bir kadın veya erkekle öpüşmek ihtiyaçların giderilmesi ve zafere erişmekle tabir olunur. Rüyada yaşlı bir ünlü kadını öptüğünü gören kimse, söylediği bir sözden dolayı başkasından özür diler. Ünlü birini öptüğünü gören kimse selama veya sevdiği bir insan tarafından gösterilecek saygıdır. 

Rüyada ünlü biri tarafından öpüldüğünü gören: kimseye de dünya meyleder, her istediğini eline geçirir. Tanınan, bilinen, artist bir kadını, onunla tanışıklığı ve arzusu olmadan rüyada öpmek ve kucaklamak, evli bir kadınla düşüp kalkmak olarak yorumlanır. 

Rüyada Ünlü Futbolcu Görmek

Rüyada ünlü bir futbolcu görmek tatlı bir haberin alınacağına, düğün veya nişan gibi bir törene davet edileceğinize işarettir. Bir diğer rüya yorumcusuna göre rüyada görülen ünlü futbolcular  tanımadığınız bazı iş adamları ile dost olarak aranızda ticari bir anlaşma meydana geleceğine delâlet eder. 

 1. Ruyada meşhur bir futbolcu görmek kişinin hayallerine kavuşması için çalışması ve boş işleri bırakması gerektiğine dair bir rüyadır.
 2. Bu rüyayı gören kişi, hayatını gereksiz ve kendisine fayda vermeyecek işleri ile geçirir.
 3. Futbolcu bazen de ulaşılamayacak hayallerin, olması mümkün olmayan duaların sembolüdür.

Rüyada Ünlü Bir Oyuncu Görmek

Rüyada meşhur bir oyuncu görmek evinizdeki hizmetçinin size çok bağlı ve namuslu bir kimse olduğuna veya eşinizin aynı vasıfları taşıdığına yorumlanır. Rüyada bir kadın oyuncu görmek hiç de hayırlı değildir. Hele bu aktrist sahnede görülmüş ise; bu rüyayı görenin zarara uğrayacağını gösterir. 

Ünlü bir oyuncu görmek ruyada; iş hayatında bazı kimselerin hıyanetliğine maruz kalınacağına işarettir. Rüyada bir aktör ile dostluk kuran kimse, kötü niyetli kimselerle arkadaşlık kurmaya işarettir. Bir tiyatroda rol yapan bir aktör görmek, yaptığınız işlerde sizi aldatanlar olduğuna işarettir.  

Rüyada Tanınmış Biriyle Evlenmek

Rüyada meşhur biriyle evlendiğini gören kimse zengin olur. Rüyasında bir ünlüyle evlendiğini gören kimse, o kadının kıymeti, fazîleti, değeri, isminin anlamı ve güzelliği nisbetinde nimet ve güce erişir. Rüyada ünlü bir ihtiyar kadın veya erkekle evlenen kimsenin dünyası mamur olur. Ünlü biriyle evlendiğini fakat kimsenin düğünde bulunmadığını görmek, hastalık olarak yorumlanmıştır. 

Rüyasında ünlü biri ile evlenen kimse, hiç ummadığı bir zamanda ve beklemediği şekilde toplum içinde sivrilerek herkesin tanıdığı ve sevdiği bir kişi haline gelir. Bu rüya, gören kişinin sıradan bir insanken yaptığı davranışlara göre insanlar arasında saygı görmesine ve herkes tarafından bilinen bir şöhrete erişmesine işaret eder.

Rüyada Meşhur Biriyle Sevgili Olmak

Rüyada tanınmış biriyle sevgili olmak iş hayatında kazancın artacağına işarettir. Rüyada ünlü biriyle sevgili olduğunu görmek, rüyayı görenin kâr, kazanç ve bereketi artar, ömrü uzun olur. Ünlü birisiyle sevgili olduğunu gören murada erişir. Bu rüya gören kişi eğer bekarsa, yakında şöhretli ve herkes tarafından tanınan birisi ile evlenir. Eğer gören kişi erkekse varlıklı bir ailenin kızı ile evlenir. Eğer bir bayan bu rüyayı görmüşse daima hayallerini kurduğu erkekle tanışarak, onunla bir yuva kurar.

Ünlü Birinin Öldüğünü Görmek

Rüyada meşhur birinin öldüğünü görmek, bir kabahat işleyeceğinize, bu yüzden cezalanmamanız için çok dikkatli davranmanız gerektiğine yorumlanır. Bu rüya, güç kaybetmeye veya çevresi tarafından çok sevilen bir kimsenin başına gelecek tatsız hadiselere işaret eder. Rüyada ünlü birisinin vefat ettiğini gören kimsenin yakın bir dostun kendisine ihtiyacı olur ve o kişiye yardım eder. Bazen de bu rüya günahlara tövbe etmeye ve hataları bırakıp doğru yola erişmeye işarettir.

Rüyada şarkı söylemek, dinlemek okumak ve şarkı sözleri - 1001ruyatabiri.com
Ruyada ünlü ses sanatçısı görmek

Düşlerde Unlu Biriyle Fotoğraf Çekilmek

Rüyada unlu biriyle fotoğraf çekilmek rüya sahibinin başından hem dinî ve hem de siyasî bazı havadislerin geçeceğine işarettir. unlu biriyle fotoğraf çektirmek, İslami ve diyanet tabiri; Kendi işinizde başkalarına güvenmenin gereksiz olduğuna iş­lerinizi kendinizin halletmesi gerektiğine işarettir.

Erkek Görmenin Diyanet Tabiri

Rüyada erkek sanatçı görmek diyanet ve islami olarak; güzel ve yakışıklı bir erkek görmek; Hz. İbrahim’in ünlü olayı gereği her türlü düşmanları yenilgiye uğratacağını belirtir. Güzel ve genç bir delikanlı görmek; iyi ve karlı işlere veya ihtiyaçların ortadan kalkacağına işarettir.

Genç bir erkeğin çok gür biten bir ekin tarlasını görmesi; yüzünde ve vücudunda bitecek kıllardan sakalından herkesin ürkeceği anlamına gelir. Aynı zamanda böyle güzel bir yüz ana ve baba ile ayın ondördüne; genç bir erkekle oynadığını görmek; hile ile fesada uğrayacağından; davranışlarını ona göre ayarlaması gerektiğine yorumlanır.

Kadın Görmenin İslami Anlamı

Rüyada görülen kadın güzel ise, rahat geçirilecek bir seneye işarettir. Bir kimsenin rüyada evine bir kadın girdiğini görmesi, sevinç ve huzura delalettir. Birçok kadını bir arada görmek rüya sahibinin dünyaya çok meylettiği şeklinde tabir olunur. Rüyada kadın, dünyayı temsil eder. Rüyada ihtiyar bir kadın görmek, para ve servettir. İhtiyar kadınla yattığını, ondan bir şey aldığını veya ihtiyar bir kadının kendisine doğru geldiğini gören kimse, kolay elde edilecek dünyalığa kavuşur.

Rüyada Ünlü Kadın Görmek-Rüyada Ünlü Olmak
Ruyada unlu olmak

Rüyada görülen çirkin ve ihtiyar bir kadının kendisinden yüzçevirdiğini ve uzaklaştığını gören kimse, fakir düşer ve ahiret hayatına yönelir. Rüyada güzel kadın görmek, fakir bir kimse için para ve rızık, zengin bir kimse için de fitnedir. Rüyada bir kadınla çekişmek, servette uğranılacak zarardır.

 1. Rüyada bir şehrin ünlü âbidesini görmek, uzun bir hayat süreceğine delildir.
 2. Kendiniz aktör olarak bir tiyatro sahnesine çıktığınızı görmeniz, haberiniz olmadan hileli bir işe karıştırılmış olduğunuza yorumlanır.
 3. Bir aktörle konuşup dost olmak, hile ile sizden menfaat temin etmeye çalışan bir kimse ile arkadaş olacağınıza delâlet eder.

Unlu Birini Görmenin Psikolojik ve Modern Anlamı

Rüyada görülen ünlü kişi, söz konusu insanın ün ka­zandığı alanla ve sizin o kişiye ilişkin duygularınızla bağlantılı ola­rak, fark edilme isteğinizi, takdir edilme ihtiyacınızı ve bazen de, başarıya ulaşma hırs ve hayallerinizi simgeler. Genelde ünlü kişi­lerin varlıklı ve saygı gören, sevilen insanlar olduğunu düşündü­ğümüz için, onları “taklit ederek” saygı görme ve iyi bir yaşam sürdürme isteklerimiz rüyalarımızda da açığa çıkar.

Rüyada Ünlü Görmek-Rüyada Ünlü Erkek Görmek www.1001ruyatabiri.com
Rüyada unlu

Rüyada bir aktörü, özellikle de meşhur bir aktörü görmek, kişinin egosunun farkına varması ve onu öne çıkarması olarak yorumlanır. Yaşamda üstlendiğimiz rollerin bilincinde ol­duğumuzu da bu tür rüyalarla anlayabiliriz ki, bazen de bu rol­den hoşnut olmadığımız, aktör simgesiyle karşımıza çıkabilir.

rüyada ünlü birini görmek

Ay­nı zamanda ünlü aktör ya da aktrislerin yer aldığı rüyalar, onla­rın “star” imgelerinde öne çıkan nitelikleriyle bağlantılı olarak, bazen bize yaşamdaki sorumluluklarımızı anımsatma işlevi gö­rürler.

ARTİST GÖRMEK NE DEMEK

Rüyada bir artist görmek; Boş hayallere kapılıp hayatınızı altüst edeceğinize, uzun bir süre yokluk ve sefalet içinde yaşayacağınıza, sıhhatinizin bozulacağına işarettir. Planlarınızın gerçekleşeceğine işarettir. Sahnede aktris gör­mek: Parasal bakımdan zora düşmeye işarettir.

MEŞHUR AKTÖR GÖRMEK

Rol yaparken bir aktris veya aktörü görmek: İkbal ve lükse kavuşacağınıza işarettir. Kendinizi aktör olarak görmek; Tuttuğunuz işte başarıya ulaşacağınıza delildir. Dostlarınızın sizin iyiliğinize çalıştıklarına, güveninize layık olduklarına işarettir.

Ruyada Sanatci Gormek Neye isarettir-unlu veya olmus-dini-islami-diyanet yorumlari-oyuncu-aktor-ne demek
Ruyada Sanatci Gormek Neye isarettir-unlu veya olmus-dini-islami-diyanet yorumlari-oyuncu-aktor-ne demek

MEŞHUR BİRİNİ GÖRMEK

Meşhur birisini görmek: İstikbalinizi garanti altına alaca­ğınıza işarettir. Kendinizi meşhur olmuş görmek: Dertlerinizi ve sırları­nızı güvendiğiniz birisine anlatarak rahatlayacağınız anlamına gelir.

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.

“Rüyada Ünlü Birini Görmek Hayırlı Mı Değil Mi?” konusunda 73 mesaj

 1. Ben rüyamda çok sevdiğim bir ünlü oyuncu gördüm. Bir yerde oturuyodum, onun geldiğini gördüm ve o yanıma yaklaşınca ona sarıldım. Sonra o yürümeye devam etti. Bir süre sonra benim ona sarıldığımın farkına varıp bana doğru geldi tekrardan. Ben onu sevdiğimi söylüyordum o da teşekkür ediyordu. Ben onunla tekrardan buluşmayı ve sohbet etmeyi çok istiyordum. Ondan numarasını aldım. Bu rüyanın bir anlamı var mı acaba.. Cevap verirseniz çok sevinirim. Teşekkürler şimdiden 🙂

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Gülşen Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Sevinçli olmaya, iş yaşamında başarıyı elde edeceğinize, yeni bir aşk yaşayacağınıza, çok güzel bir haber almaya işarettir…

 2. Rüyamda yakın bir arkadaşımla çocuk tiyatrosunu izlemeye gidiyoruz tiyatronun ilk 5 dksından sonra salonda kargaşa oluyor (tiýatroda kargaşa olduğunu 2.kez rüyamda gördüm ) bir kız vardı saçlarının uçları pembe renkte boyalıydı ve barış murat yağcının annesine ve kardeşine küfür ediyordu barış murat yağcı buna çok sinirleniyordu ve ilk ben sakinleştirmeye çalıştım sonra tutamadım çevredeki diğer insanlar tutmaya çalışmadı sonra barış murat yağcıyı tutmaya çalışırken bacağıma sıra çarpıyor ve barış ne olduğunu soruyor fln ve duruyor tiyatronun 2.bölümü başlarken barış murat yağcıyla önlerde bir yere oturuyoruz sonra sohbet etmeye başlarken arka tarafa geçelim mi daha rahat konuşuruz diyor ve arka tarafa geçiyoruz orada sohbet etmeye başlıyoruz tiyatroda yine kargaşa oluyor ama biz oturuyoruz sonrasında tiyatro bitiyor ve o hazırlanıp çıkıyor ben arkasından bekle diye sesleniyorum bekliyor beraber çıkıyoruz evimin yoluna ters bir yerden onun evinin yoluna doğru gidiyoruz ve halâ sohbet ediyoruz yürürken bir anda sol kolunu omzuma atıyor yürümeye devam ediyoruz ve yol kenarının çamurlu olduğu bir kısımdan geçerken bana eğlence amaçlı çamur atıyor ben ağlıyorum sonra benim ağlamam gidiyor ve yanımda olmuyor o an tek başıma yürüyorum ve tesadüfen onu evine gidiyorum ama her yeri duvarla örülü güvenlikler var anneside o sitede güvenlik bir anda bir cafeye gidiyorum çıkış vardır diyerek onun lisedeki haliyle karşılaşıyorum ve bana basketbol maçında kazandıklarını söylüyor ve anlatmaya başlıyor maçı beraber kafeden ayrılıyoruz otobüse biniyoruz otobüste how ı met your motherdan marshall var onlar çok yakın 2 arkadaşmış sonrasını hatırlamıyorum 😂😂😂

  1. 1001 Rüya Tabiri

   tuana Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Maddi ve manevi kazanca, istenmeyen misafirlerin gelmesine, dileklerinizin ve isteklerinizin gerçekleşmesine işarettir…

 3. Rüyamda Yolda giderken birden İbrahim tatlisesi görüyorum Hemen fotoğraf çekiyoruz hemen kaynasiyoruz millet etrafına toplanıyor İbrahim Tatlıses bir anda kayboluyor binalarda felan arıyorum bulamıyorum sonra demir bir kapının arkasında bir hoca ile tanışıyoruz Ardından Biryere gidiyoruz Orda define yerine kazılmış çukur var oraya gidiyoruz hoca ile sonra rüyadan uyandım

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Bekir Kardeşim Rüyanın Yorumu Şöyle : Sevdiklerinizle birlikte uzun ve mutlu bir yaşam süreceğinize, işlerinizin iyiye gideceğine, geçmişte bir yanlışlık yüzünden kaybedilenlere imkanlara yeniden kavuşmaya işarettir…

 4. Ruyamda ibrahim tatlıses gordum ona saka yaptim gibilerinden konusuyordum sonrada nisan gibi bisiy vardi ama nisanlim olacak bori bnm kredi kartima 1.500 tl borcu varmis yatirmis sonra bn o parayi verdim ama aramiz acilmisti krdi karti yuzunden bn uzgundum

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Ayşe doğan Kardeşim Rüyanın Yorumu Şöyle : Keder ve tasadan kurtulmaya, sözlerinizin yerine gelmesine, dualarınızın kabul olmasına, harcamalarınıza dikkat etmeniz gerektiğine işarettir…

 5. rüyamda ünlü bir erkeği görüyordum ve dizininde içindeydim dizide bi kızın yerine geçmiştim ve o ünlü erkeğe seni seviyorum felan diyordum bunun anlamı nedir

  1. 1001 Rüya Tabiri

   çiğdem Kardeşim Rüyanın Yorumu Şöyle : Güzel bir evliliğe, iyiye, çok rahat ve huzurlu bir hayat sürmeye, uzun ömre, kuvvete, beklenenlerin gerçekleşmesine işarettir…

 6. Ben rüyamda ünlü bir kadın oyuncu gördüm. Bir yerde birkaç kişiydik. Birisi bana kötü sözler söyleyip kalbimi kırmayi isteyip bunun icin çabalıyordu. O kadın oyuncu benim kalbimin kırılmasıni istemiyordu. Yüz ifadesinden anlaşılıyordu. Sonra gelip kalbimin kirginligini onlemek istedigi icin bana sarıldi. Ben o ünlü oyuncu hayatimda da seviyorum. Rüya olduğunun az çok farkindaydim. Onun rüyadaki samimiyeti beni çok etkiledi. Lütfen bu rüyanın ne anlama geldiğini yazar misiniz. Cok sevinirim. Teşekkürler şimdiden

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Gülşen kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Mahkemeye düşülmüş bir davadan başarı kazanacağınıza, hayat tarzınızın tamamen değişmesine, iyiliğe, güzel habere işarettir…

 7. Ben ruyamda köy yolu gibi bir yol kalabalik oldugu icin yan taraftaki, sol tarafimdaki yola gectim. Bir cantam ve birkac esyam vardi. Bir seylerle uğraşıyordum. Yolun etrafinda yol boyunca giden agaclar vardi. Daha sonra ben yaptigim işten kafami kaldirdigimda yolun uzaginda kahverengi ayilarin oldugunu gördüm. Sonra sagima ve arkama baktim orada da vardi. Siyah sacli, saci at kuyrugu olan bir kiz ya da abla geldi. Beraber kosarak bir sekilde beni oradan cikardi, yolun en sonunda bir genis eski zamanlardan kalma gecit ya da bir yapının(bir yere girdigini belli eden kapi tarzi) gectik. Beni motorla tarlalarin oradan goturdu. Orada da yolun kenarina sahne, platform kurulmustu, insanlar bir seyler yapıyorlardı. Sonra benim kalan esyalarimi, çantami almak icin geri gidecektik. Bu sefer kizin saci kısaydı, küt seklinde. Beyaz bir arabaya bindik, araba hızlıydı ve son model buyuk bir arabaydi. Geldigimiz yollardan aynı sekilde tekrar gectik. Hava kararmisti. Bir o sahnenin kenarindan geçerken orada jimnastik hareketleri yapiyorlardi.. Sonra ayni yere geldigimiz de iceride büyük öküzler vardi. Sonra ortam degisti bir seyler oldu. Biz kavga etmeye basladik. Sanki o okuzlerin yerine başkaları gelmis gibiydi. Ben arabanin üstünde dövüşüyordum. Biz bir satis yerinin bahcesinde gibiydik. Kozmetikti sanırım. Sonra yabanci sekillerde olan yaziyi okumustum. Diger kiz soyledigimi onayliyordu. Ben o sirada oradaki ojelerden firlatmistim onlara. Biri dev gibiydi digeri bizim boyutumuzdaydi. Küçük olan bir anda tanıdığım bir sarkiciya benziyordu ben o sirada gelen saldiridan kacmak icin masanin altina girdim ve o da beni disariya cekmeye çalışıyordu.((biliyorum cok uzun bir rüya ama umarim yardımcı olursunuz))

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Rx kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Mutlu olacağınıza, şansınızın iyi olacağına, para sıkıntısı çekmeyeceğinize, güzel günlerin başlamak üzere olmasına işarettir…

 8. Ruyada taksiyle giderken birden bir yazi gordum ve taksiye durmasini soyledm ve ben arabadan jndim ruyada Otelin uzerinde bts otel yaziyordu ve ben iceri girmek isterken erkeklerin disari cixdigini fakr etdim ve bir erkek yanimdan getci diyeri onemden gecerken onu Bts’tek jungkook oldugunu anladm ardaya dondur beni geceninde jimin oldugunu gordum ve ona jimin diye fisildadm bana bakp gulumsedi cok sevinmisdim ve jimin benim bts’in fani oldugumu anladigi icin yanima geldi sohbet etdik fotogrF cekindik video cekdik sora daha yakn olduk bts’ ve basqa bir k-pop qrubuyla bir bir sofrada yemey yiyorduk diyer qeupda bizi gulduruyordu.Yani boyle bir ruyaydi iste

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Rosu kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Bir mirasa konmaya, güzel günlerin gelmesine, son derece övülmeyi seven ve buna’da layık bir insan olmaya hataları telafi etmeye işarettir…

 9. Rüyamda Fahriye Ecven’i ve Murat Yıldırım’ı gördüm fahriye Evcen bir kuaförde çalışıyordu işletmeci tarzında onu görünce çok şaşırmıştım ve sonra Murat Yıldırım’ı gördüm rüyamda ona lütfen kahve içelim dedim tamam dedi kabul etti evde oturduk yerde oturduk koltuğa falan değil tam kahveyi yaptım ona bir sarıldığımı hatırlıyorum kahve yaptım kahveyi pişirdim götürdüm döndüğümde yoktu kendisinidr çok severim ☺️

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Yasmina kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Mutlu bir karşılaşmaya, beklemediğiniz yerden elinize para geçeceğine veya bir mirastan hisse alacağınıza işarettir…

 10. Merhabalar. Rüyamda diş doktoruna gitmeliydim. Arkadaşmla gittim, benm de az bi işim vardı diye ilk önce benim yerime arkadaşım gitti. Sonra ben girecektim. Ben de mandaline yiye yiye koşuyordum başka bi iş için (neden bilmiyorum, galiba sevdiğim için, masanın üstünde vardı ben de alıp yedim😂), o sırada beni duvara yaslanmış başka bi arkadaşım izliyodu. Utandım. Ama onun yanına gittim mandalina vermeye. Karşıda bi odaya girdik. Odada Barış Arduç oturuyodu😄 arkadaşmla konuşuyodum, sonra gittim Arduçun yanında oturdum. Mandalina ona da uzattım😂 sonra Dedim bi foto çekelim arkadaşlar görsün falan sanki tanıyomuş gibi. Oturmuş sarıldı bana, başını başıma değizdirdi faln. Sonra odadan çıktım diş doktoruna gidicem diye, diş doktoruna geri döndüm ama yanlış hatırlamıyosam gecikmiştim doktor yoktu.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Canan kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Gerçeklerden kaçtığınıza ya da başınıza gelenlere tahammül edemediğinize, davranışlarınızın hatalı olduğuna işarettir…

 11. Rüyamda ünlü gazeteci ayşe armanla oturmuş konuşuyodum daha sonra onun eşinin kafasının yaralandığını gördüm ama kan falan yoktu morarmış gibi ona söyleyemedim.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Şule kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Zengin ve varlıklı duruma gelmeye, ün ve şöhret sahibi olmaya, bir ev değişikliği yapmaya işarettir…

 12. Ruyamda benimpe aynj yaşta olan cocuk erkek oyuncu gordum.Bizim mahalleye gelmişti ve her yer karanlikti .bende yanina gittim ve selamlastim senin hayraninim adin neydi diye sordum sonrasinda adim saat dedi aslinda adi Berat Efe ve ben onunla foto cekildim anlami nedir saygilar

 13. Ben yatmadan önce rüyamda kiminle evleneceğimle ilgili bir tesbihat vardı 100 kere onu çektim sonra sağ tarafıma yattım rüyamda ise Norveç dizisi olan Skam’da oynayan Vilde karakterini gördüm , tabi diziyi son zamanlarda izliyordum . Bunun yorumu nedir bilinç altımda kaldığı için mi gördüm yoksa evleneceğim kişi o mu veya ona benzer birimi olur 😀😀 karakteri aman aman beğendiğimden değil normal bir karakterdi. Teşekkür ederim.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Yasin kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Hayırlı bir haber alacağınıza, berekete bolluğa ve refaha kavuşmaya, ünlü bir kişi olacağınıza, büyük bir olgunluğa erişmeye, işlerinizde çok dikkatli bulunmanız gerektiğine, ileride bir çok yeni işlere gireceğinize ve bu işlerde çok ilerleyerek bir hayli para kazanacağınıza işarettir…

 14. Rüyamda ünlü sanatçı gördüm evime gelmiş baktım bizim yatakta yatıyor geldiğini duygumda rüyamda şok oldum kucakladım öptüm sarıldım oda beni öptü sarıldı birlikte bir yatakta yattık sevdim onu hafi gidelim gezelim resim cekelim dedim bana bir su büyük bir kola turka almış içmeye elimize aldık ama birilerinizden saklanıyordu rahmetli babamı gördüm eşim var herkes var kalabalık evimiz ama ben sadece sanatçıyla ilgileniyorum çok güzel çok hoş Harika bir de sevdiğim bir sanatçı ne anlama gelir

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Hatun kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Aşk yaşamınızda güzel bir ilişkiye başlayacağınıza, sevinmeye, iyi kazanca, zarara uğramaya ve bunun için dikkatli olmanız ve buna engel olmanız gerektiğine, kaygı verici ve üzüntülü durumun olduğuna ve hepsinin geçeceğine, kötü sözlere, haram mala, mutlu bir evlilik yapıp güzel yaşam süreceğinize işarettir…

  2. Ruyamda benimpe aynj yaşta olan cocuk erkek oyuncu gordum.Bizim mahalleye gelmişti ve her yer karanlikti .bende yanina gittim ve selamlastim senin hayraninim adin neydi diye sordum sonrasinda adim saat dedi aslinda adi Berat Efe ve ben onunla foto cekildim anlami nedir saygilar

 15. Rüyamda akşam saatlerinde hiç tanımadığım ama rüyada çok yakın olduğum arkadaşlarım olur ve bir evin balkonunda sohbet ederiz, şakalaşırız, eğleniriz yakın arkadaşlarımın arasında ünlü bir müzisyen isimde vardır ve sohbet edip güleriz sanki yıllardır arkadaşmışız gibi çok samimi eğlenceli sohbetler ederiz. Ve bunu daha öncede görmüştüm artık merak ettim:D

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Sude kardeşim rüyanın yorumu şöyle : İyi ve güzel düzenli hayat süreceğinize, yepyeni bir yaşam şekline gireceğinize, beklenmedik misafirlerin gelmesine, düşmanlarınızı alt edeceğinize, bol para kazanacağınız işlere girişeceğinize, güçlü duruma geleceğinize, kuvvete, arzu ettiklerinize kavuşmaya işarettir…

 16. Rüyamda iki evli karı koca yaşıtım ve genç olan iki ünlünün evine iftara gidiyordum. Sofraları çok şık ve güzeldi fakat yemek yerken görmüyprdum sadece sofrada oturduğumuzu anımsıyorum. Sonra benimle samimi olmaya başlarken diğer ünlü biraz yanlış anlayıp eşinden beni kıskanıyordu. Daha sonra beni iyice tanıyınca onla da yakın dost oluyordum. Birlikte sohbet, eğlence, oyun derken çok güzel vakit geçiyordu. Çok yakın ve güzel bir dostluk kuruyorduk. Bayan olan kadın bilmece oyununda çok iyiydi hem bilgili hemde zekiydi. Ve sohbet esnasında da bu zeki yanı çok hoşuma gitmişti. Onlarda benim esprili yanımı çok sevmişlerdi. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. Kolay gelsin.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Serap kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Sevinmeye, sevineceğinize, neşeleneceğinize, çaresizliğe, zayıflığa, korkuya, hastaysanız iyileşeceğinize, büyük bir mutluluktan sonra tekrar eski halinize döneceğinize, mutlu ve tebrik haberlerine, dedikoduya, yalana, kötü habere işarettir…

 17. Rüyamda ünlü bir oyuncu kızla sevgili idim benim yaşım kızdan küçüktü sevgiliydik ben onun koluna sarılıp hüzünlenmiştim sonrasında ise ben sevgilim olan kız ve tanımadığım arkadaşımla ve sevgilisiyle çok güzel vakit geçirdik sonrasında ise ne olduğunu tam bilmiyorum bir arkadaşım benim hakkımda konuşuyordu kızla sonrasında ise kızı bi daha görmedim

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Baran kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Helal kazanca, kalabalık bir misafir topluluğun geleceğine, gönül hayatınızda mutluluklar yaşayacağınıza, uzun zamandır duymayı beklediğiniz güzel ve mutluluk verici sözlerin biri tarafından size iletileceğine, yakaladığınız ya da yakalayacağınız bu mutluluğun uzun süreli olacağına işarettir…

 18. Rüyamda ünlü bir futbolcuyu gördüm. Karşı binama taşınmıştı yanındada tanımadığım bir arkadaşı vardı. Ben odadayken 2side camdan bana bakıp gülüyordular. Sonra ben onlara el salladım. Rüyamda evde tanimadığım bir kız ve kızın babası vardı ben karşı binamiza futbolcu taşınmış der demez kız futbolcuya göz koydu hemen evlenmek için çabaladı. Futbolcu kabul etmedi hep bana bakıyordu.

  1. Rüya Yorumcusu

   İrem kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Tanımadığınız insanlarla çok çabuk samimi olmamanız gerektğine, yakın zamanda zengin olmaya, üzüntülerinizden kurtulacağınıza, sevdiğiniz insana hislerinizi açacağınıza, hayatınızın ve geleceğinizin güven altında olduğuna işarettir…

  2. Merhaba rüyamda etrafımda çokça küçük çocuk oyun oynuyordu biri ağlamaya başladı onu oyalamak için gel bak piyano çalalım dedik. Sonra piyano çalarken bir tuşa bastığımda Haluk Levent in şarkısı çalmaya basladi. Gözlerimi kapatarak şarkıyı söylüyordum hatta o anda Haluk Levent i de görüyordum o da şarkıyı söylüyordu, (ne yerdeyim ne gokteyim diye bir şarkıydı) yanımdaki arkadaşım da bana bakıp gülüyordu. Ancak o kadar mutluydum ki ben ve etrafimdaki herkes gülüyordu.

  3. 1001 Rüya Tabiri

   Zeynep kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Güzel bir evliliğe, dargın olduğunuz birisiyle barışacağınıza, uzun yaşayacağınıza, iş hayatında başarılı olacağınıza işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!