Rüyada Torun Görmek, Erkek Torun, Kız Torun

Rüyada torun görüp sevmeniz; aile muhabbetini­zin ve aileye düşkünlüğünüzün günden güne artacağına. Çevrenizdekilerden birinden küçük bir hediye alacağınıza fakat, hediye ver­meniz ihtimali de görülmektedir. Rüyasında torununu gören kimse, mesut ve bahtiyar günler geçirir, çocuklarından hayır görür.

Rüyada Torun Görmek

Rüyada torun görmek; uzun ömürlü olacağınıza ve mutluluk içinde bir hayat süreceğinize delildir. Varsa torunlarınızdan birini görmek: Çok uzun yaşayacağınıza işarettir. Diyanet rüya tabirleri yorumcularına göre torun görmek; : Eski anıların sohbeti­nin yapıldığı bir aile toplantısında, mazide kalmış ve küllenmiş olaylar nede­niyle sorunlar çıkacağına ancak olgun yaklaşımınız sayesinde ortalığın yatı­şacağına işarettir.

Rüyada Erkek Torun Görmek

Erkek torun görmek; Olaylara karşı güçlü olup sonunda çıkar sağlamaya ya da çev­renizde sizin için iyi düşünmeyenlerin olduğuna, dikkatli olmanız gerektiği­ne işarettir. Diyanet rüya tabirleri yorumcularına gore rüyada erkek torun görmek; Ayrılıkların biteceğine, yoksul birisinin dertlerine derman bulmaya çalışaca­ğınıza ve elinizden geldiği kadarıyla zor durumdaki insanlara yardım edece­ğinize işarettir.

Rüyada Kız Torun Görmek

Diyanet ruya tabirleri alimlerine gore rüyada kız torun gormek; Önemli bir rahatsızlıktan kurtulacağınıza ancak alacağınız kötü bir haberden dolayı, bu seferde üzüntüden yatağa düşeceğiniz anlamına gelir. Bazı alimlere göre kız torun görmek, Elinize çok büyük bir para geçeceğine ve bu paranın sizin için son fırsat olduğuna ona göre davranma­nız gerektiğine işarettir

Rüyada Oğlunu ve Torununu Görmek

Oğlunu ve torununu görmek; Sorumsuz bir arkadaşınızın yüzünden cebinizden hayli para çı­kacağına zaten sıkıntıda olan durumunuzun daha da kötüleşeceğine işarettir.

Rüyada Kızını ve Torununu Görmek

Kızını ve torununu görmek; bir olaydan ötürü çok ağır bir vicdan azabı çekeceğinize, ancak bu olayda sizin sorumluluğunuz olmadığını anlayınca rahata ereceğinize işaret­tir.

Bu Duaları Kaçırmayın!

RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAMAK İÇİN UYGULAMAMIZI BURADAN İNDİRİN. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.


84 thoughts on “Rüyada Torun Görmek, Erkek Torun, Kız Torun”

  1. Hocam gercek hayatta hoşlandığım biri var ama acilmaya korkuyorum rüyamda ona açılıyordum başta net bir cevap alamıyorum sonra peşimden baya koştu ama uyandığımda çok huzurluyum

    Reply

Leave a Comment