Rüyada Tosun Görmek, Tosun Kesmek, Kovalamak

Rüyada Tosun Görmek

Rüyada tosun görmek, rızıkta ve malda bolluğa, sadık dostlara işarettir. Büyüklerinizin geçmişte yapmış olduğu yatırımlar sayesinde geleceğinizi güven içinde geçireceğinize işarettir. Rüyada tosun görmek; Değerli dostlarınız ve yakınlarınız sayesinde hayatınızı ve istikbalinizi güven altına alarak mutlu günler geçireceğinize işaret olarak yorumlanır.

Rüyada Tosun Kesmek

Tosun kesmek, akrabadan bir kimsenin gurbetten dönmesine işaret eder. Rüyada tosun kestiğini görmek, mal ve bedence çok kuvvetli olur. Devamlı yolculuğa çıkar. Tarlada çalıştırılan tosunu kesilmesi, malca azlığa ve sıkıntıya işarettir. Rüyada tosun kestiğini görmek, cesaret ve heybet ile tabir olunur. Tosun kesip etini yemek gücünün çok üstünde halktan gelen eziyete katlanan ve hiç bir kimseden korkusu olmayan heybetli ve yiğit bir kimse olarak yorumlanır.

Rüyada Tosun Kovalamak

Manda kovalamak; seyahatte veya uzak bir yerde olan bir tanıdığınıza kavuşacağınıza, bu kavuşmadan mutlu olacağınıza işarettir. Rüyada tosun kovaladığınızı görmek; Epey manda sahibi olduğunu gören, eğer layıksa cesur ve güçlü bir topluma vali olur. Layık değilse hayır ve menfaat görür.

Rüyada Tosun Kovalaması

Tosun kovalaması gördüyseniz; gurbette bulunan bir yakını salimen geri döner. Kirmanî’ye göre tosun veya tosunları kovalamak içinde bulunduğunuz zor durumdan hiç tanımadığınız birinin yardımıyla çıkacağınıza işarettir.. kötü dudumda değilseniz daha iyi seviyeye geleceğinizi gösterir.


28 thoughts on “Rüyada Tosun Görmek, Tosun Kesmek, Kovalamak”

 1. Merhaba
  Beyaz bir dosya kağıtinda
  Ufak Türk bayrağı var
  ve bir turk olarak emekli olmayı başarmandiniz diyor
  Ve altındaki yazıları okudum ama unutum
  Ama kağıt tertemiz ve daktilo ile çok düzgün yazılmış
  ( gerçekten emekli başvurum kabul olmadı)
  Emeğiniz için çok teşekkürler
  selamlar ve saygılar

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Sizin için her şeyin olumlu olacağına, sonunda mutlaka hak yolunu bulmaya, yakında disiplin ve prensip sahibi olacağınıza işarettir…

  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Beklenmedik bir yerden gelecek mirasa, sanatta ilerlemeye, sıkıntılardan kurtulmaya, kazançlı ticaret yapmaya başlamaya işarettir…

Leave a Comment