Rüyada Toz Görmek, Toz Almak, Toz Süpürmek

Rüyada Toz Görmek

Rüyada görülen toz, mala işaret eder. Düşte toz görmek paradır. Rüyasında tozların uçuştuğunu görmek, o yere gelecek rızka işaret eder. Rüyada bir şeyin tozlandığını görmek, mal ile rızıklanmaya işarettir. Rüyada tozun kalkarak göz gözü görmez hale gelmesi gam ve sıkıntıya işarettir. Ruyada her yerde bol miktarda toz tabakasının her şeyin üzerine sinmiş olduğunu görmek, çok karışık bir işle karşı karşıya bulunacağınız anlamına gelir. Rüzgar eserek tozlan oda içine savurduğunu görmek, o yıl kuraklık ve kıtlık olacağına işaret eder. Yerden kalkan tozun yüzüne gözüne dolduğunu gören büyük bir sı­kıntı ve zorlukla karşı karşıya gelir. Bir rivayete göre mal ve servet sahibi olur. (Mağripli Cabir)

  • Kuru toz görmek: Kuraklığa ve bu durumun getireceği açlığa işarettir.
  • Toz silkelediğinizi görmek: Yoksulluğa ya da ömrünüzün uzun olacağına işarettir.
  • Havadan toz yağdığını görmek: İçinde çıkılamayacak kadar ka­rışık ve zor bir işle karşılaşacağınıza ve ne yapacağınızı bilmez durumda ola­cağınıza işarettir.

Rüyada Toz Almak

Tozu silkelemek: Bu rüya uzun ömüre işaret eder. Elbiselerinizin toz içinde bulunduğunu ve onları silkeleyerek temizlemeye çalıştığınızı görmek, ömrünüzün uzun olacağı anlamına gelir. Toz aldığınızı görmek: Üzerinden uzun zaman geçmesine rağmen ses çıkmayan bir meselenizin halledildiğine dair bir haber alacağınıza işarettir. Rüyalarımızda evimizin ya da bir başka mekânın tozlandığını görmemiz, sıkıntılı bir ruh hali içinde olduğumuzu ve çeşitli so­runların zihnimizi meşgul ettiğini gösterir.

Rüyada Toz Süpürmek

Toz süpürmek mal ve nimete delalet eder. Ellerindeki tozları temizlediğini gören yoksulluğa düşer, bir rivayete göre tövbe ve istiğfar eder. Bir şeyin üzerindeki tozu süpürmek mal elde etmeye delalet eder. Eşyalarınızın tozunu süpürdüğünü gormek: Yılların birikimlerine yorumlanır.

Rüyada Kum Yığını Görmek-Rüyada Kumda Yürümek

Rüyada Toz Bulutu, Toz Fırtınası

Rüyanızda bir toz bulutu gördüyseniz; Hiç ummadığınız bir zamanda elinize bir miktar para geçeceğine, birinden size bir hediye geleceğine işarettir. Herhangi bir yerde bir toz bulutunun kalkıp indiğini gören mal ve ni­met sahibi olur. Gökyüzüyle yeryüzü arasında sis gibi bir toz bulutunun durduğunu görmek, o bölgede yaşayanları şaşkınlığa uğratacak korkunç ve büyük bir olayın meydana geleceğine delalet eder” (İbn-i Şirin). Rüzgarla göz gözü görmez bir toz bu­lutunun kalktığını gören üzüntü ve kedere düşer.

“Rüyada Toz Görmek, Toz Almak, Toz Süpürmek” konusunda 2 mesaj

    1. 1001 Rüya Tabiri

      ali kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Her türlü hayranlık duygusuna, iyi ve kazançlı günlere, bugünlerde yeni bir huyunuzun ortaya çıkacağına işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!