Rüyada Sümük Görmek, Sümük Çıkarmak, Burnundan Sumuk Çıkması

Rüyada Sümük Görmek

Sümük: Rüyada sümük görmek, hastalık veya nezleye delalet eder. Baş­ka birinin sümüğünü sildiğini görmek onun kendisini karısıyla aldatmasına delalet eder. Burnunda sümük olduğunu görenin hanımı gebe kalır. Sümük yediğini gören, hazır gelen mal varlığını mirası yer. Sümüğünü karısının sildiğini gören, onu başka’ ka­dınla aldatır. Sümkürmesiyle burnundan kötü bir şey çıkanın çocuğu hayırsız olur.

Rüyada Sümük Çıkarmak, Sumuk Çıkması

Sümkürdüğünde burnundan kötü bir şey çıktığını görmek, hayırsız evlada, iyi bir şey çıktığını görmek hayırlı evlada delalet eder. Sümkürdüğünü gören, veya sümük çıkarmak, kendisine çok benzeyen bir evlâda kavuşur veyâ borcunu öder, üzüntüden kurtulur. Sümük çıkması veya bir yatağa sümküren, ev sâhibinin karısıyla gayr-ı meşrû münâsebette bulunur.

Rüyada Sümük Görmenin 1001 Rüya Tabiri

 • Sümüğünü yemek: Rüyasında sümüğünü yediğini gören kimse, çocuklarının malını yer. Sümük yediğini gören mal yer. Sümük yediğini gören mal yer.
 • Yere sümkürdüğünüzü görmek: Uzun bir yaşamı ola­cak olan bir kız çocuğuna işarettir. Birisinin evine sümkürdüğünü gör­mek: O evden birisiyle evlilik olacağına işarettir.
 • Birisinin üstüne süm­kürdüğünüzü görmek: O kişi ile kız alıp verme gibi durumlar olacağına işa­rettir.
 • Mendile sümkürdüğünüzü görmek: Tek başınıza yaşayacağınız anlamına gelir.

Rüyada Sümük Temizlemek (sümkürmek)

Bir yere sümkürdüğünü gören o yerde yaşayan biriyle evlenir. Birinin yatağına sümkürdüğünü gören, yatak sahibinin eşiyle ona iha­net eder. Bir mendile ya da mendile benzer bir şeye sümkürmek bir hizmetkâr­la ilişkide bulunmaktır. Sümkürdüğünü ve sümkürüğünü eşinin sildiğini gören kadın eşini al­datır ve ondan hamile olduğunu söyleyerek eşini kandırmaya çalışır.

Rüyada Burnundan Sümük Akması

Sümüğün akması: Rüyada sümüğünün aktığını gören kimsenin birçok evladı olur. Burnunuzdan sümük aktığını görmek: Acımasız birisinin eline düşerek kötü günler geçireceğiniz anlamına gelir. Diyanet rüya tabirleri yorumcularına göre rüyada sümük akması; Her gittiğiniz yerde kollanacağınıza, sevgi ve saygı göreceğini­ze işarettir. Bir başka yoruma göre de; insanların hatalarını, zayıflıklarım, aşınlılıklarını, bilgisizliklerini ve tüm olumsuzluklarını yüzlerine vurarak on­ların, doğru düzgün insan olmalarına yardımcı olacağınız anlamına gelir.

Rüyada Sümkürmek

Sümkürdüğünü görmek kendisine çok benzeyen bir çocuğunun olmasına işarettir. Bazı rüya yorumcularının söylediğine göre sümkürmek borcunu ödemeye, üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmaya işarettir. Yere sümkürdüğünü görenin bir kızı doğar. Bir kadın üzerine sümkürdüğünü görenin o kadından bir çocuğu dünyaya gelir. Bazı rüya yo­rumcuları, o kadın rüya sahibinden hamile kalır ve çocuğunu düşürür de­mişlerdir.

Rüyada sümkürmek, borcu ödemeye ve sıkıntılardan kurtulmaya yorumlanır. Yere sümkürmek, kız çocuğuna işarettir. Rüyasında sümkürdüğünü gören kimse, üzüntülerinden kurtulur.

Rüyada Burun Görmek

Burnunuzu çok düzgün ve güzel görmek; rahat ve huzur içinde bir hayat süreceğinize, burnunuzu büyümüş olarak görmek; size kin besleyen bir kimsenin haince hazırlanmış bir tuzağına düşeceğiniz anlamına gelir. Burnunuzdan sümük aktığını görmek; büyük bir kimseden fayda ve çıkar göreceğinize, burnunuza bir şey kaçtığını görmek; maddi bir zarara uğrayacağınız anlamına gelir.

Rüyada Burun Ameliyatı Görmek-Rüyada Burun Temizlemek
Rüyada Burun Görmek-Rüyada Burun Temizlemek

Danyal’a (a.s.) göre burun görmek; Makam, murat ve ömür ile tabir olunur. Burunda fazlalık ve eksiklik görmek bunlarda yani makam, murat ve ömürde fazlalık veya eksikliğe işaret eder.
İbn-i Sirin’e göre, burnundan sümük aktığını gören kadir, kıymet sahi­bi birinden hayır ve fayda görür. Burnundan sinek veya ona benzer bir şey çıktığını görenin bir çocuğu dünyaya gelir. Burnuna bir sinek veya benze­rinin girdiğini görmek hayra alamet değildir.

Burnundan kan geldiğini gören rüyâsını anlatırken ke­limeleri dikkatli kullanmalıdır. Çünkü “burnumdan kan geldi” derse, eline mal girer. “Burnumdan kan gitti” derse, malı elinden çıkar. Burnunun yere düştüğünü görenin kızı, ahlâksız olur. Burnundan sümük aktığını görenin rüyâsı hayır ve menfaatle yorumlanır.BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.

“Rüyada Sümük Görmek, Sümük Çıkarmak, Burnundan Sumuk Çıkması” konusunda 4 mesaj

 1. Ruyada bir kol saati buluyorum saatin ici bos icinde eski tedavuldan kaldirilmis 100 tl cikiyor saati tarihi oldugunu dusunuyorum

  1. Rüya Yorumcusu

   Murat kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Kötü haberler almaya, özel işlerinizin karışık olduğuna, kısa bir süre içinde elinize bir miktar para geçeceğine, kazanç ve itibarınızın artacağına, güçlükleri yenmeye, galibiyete uğrayacağınıza, bir dileğinizin gerçekleşeceğine işarettir…

 2. Ruyada bir kol saati buluyorum saatin ici bos icinde eski tedavuldan kaldirilmis 100 tl cikiyor saati tarihi oldugunu dusunuyorum

  1. Rüya Yorumcusu

   Murat kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Kötü haberler almaya, özel işlerinizin karışık olduğuna, kısa bir süre içinde elinize bir miktar para geçeceğine, kazanç ve itibarınızın artacağına, güçlükleri yenmeye, galibiyete uğrayacağınıza, bir dileğinizin gerçekleşeceğine işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.