Rüyada Poğaça Görmek, Poğaça Yemek, Poğaça Yapmak

Rüyada hamur işi poğaça görmek ne demek, diyanet ve islami rüya tabirlerini detaylı bir şekilde aşağıda okuyabilirsiniz. İşte rüyada poğaça görmek, poğaça yemek veya yapmak konusunda islami rüya alimlerinin yorumları ve görüşleri…

Rüyada Poğaça Görmek

Rüyada görülen poğaça, yakında bir nikaha davet edileceğinize, rüyada hamur işi olan poğaçayı yapmak ise, varlıklı bir kimse ile evleneceğinize, evli iseniz böyle bir kimseyle ortaklık kuracağınıza işaret eder. Rüyada poğaça görmek, gerçek hayata döneceğinize ve kendini­ze maddi imkan yaratmanın yollarını arayacağınıza ve de bulacağınıza, tüm sıkıntılarınızı gidereceğinize işarettir.

Rüyada Poğaça Yemek

Rüyada poğaça yediğinizi görmek: İçinde bulunduğunuz sıkıntılı durumun bir süre daha devam edeceğine işarettir. Bir başka yoruma göre de ileriyi dü­şünerek cimrilik yapacağınız anlamına gelir.

Rüyada Poğaça Yapmak

Poğaça yapmak, eğlenceli bir davete katılacağınıza ya da bir konu hakkında umudunuzun süreceğine işarettir. Rüyada poğaça yapmak, içinizdeki serüven coşkusunu durduramayacağınıza ve her an kendinizi tehlikeye atmaktan hoşlanacağınıza işa­rettir.

Rüyada Poğaçanın Psikolojik ve Modern Anlamı

Rüyada poğaça görmek, hamur içeren bir yiyecek yapmak, yaratıcı gücümüze ve zi­hinsel yeteneklerimize gönderme yapar. Hamur yoğurarak yaptığımız bir yiyeceği fırında pişirmekse, emek verdiğimiz bir proje ya da işten elde edeceğimiz maddi kazancı simgeler. Hamur işi yiyecekler, sözgelimi börek, kek, poğaça ya da makarna, çoğunlukla aile ya­şamı ve evin sıcaklığıyla ilişkili düşünülür.

RÜYADA BÖREK GÖRMEK

Rüyada börek görmek; bolluk ve sevinçle yorumlanır. Börek yaptığını görmek; iş için fırsat ele geçmeğe; börek yemek; hesap harici bir kazanca; börek dağıttığını görmek; hayırlı bir işe alet olmağa işarettir.

Bu Duaları Kaçırmayın!

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!