Rüyada Piknik Görmek, Piknik Yapmak

Rüyada Piknik Görmek

Rüyada piknikle ilgili rüyalar hem iş, hem özel hayatınızda neşeli, keyifli anlar yaşadığınızı anlatır. Rüyada arkadaşları ile piknikte olduğunu veya gezinmekte bulunduğunu görmek; başkaları tarafından kendisine iyi ve kazançlı bir iş sağlanacağına; tek başına gezinti yaptığını görmek ise; yabancı bir memlekete giderek kazanç elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada Piknik Yapmak

Rüyanızda kendinizi pikniğe çıkmış görüyorsanız; Hayatı ve yaşamayı sevdiğiniz halde çalışmayı sevmemeniz sizi hayatta kötü durumlara düşüreceğine, maddi durumunuz müsait olsa bile ilerde yokluk ve sefalet çekeceğinize işarettir. Rüyada piknik yapmak veya arkadaşlarınızla piknik yaptığınızı görmek: İş hayatın­dan fazla hoşlanmadığınıza, günlerinizi eğlenceli ve neşeli işlerle geçirmek istediğinize işarettir.

Rüyada Piknik Görmenin Psikolojik ve Modern Anlamı

Piknik: Düşünüzde çıktığınız bir piknik, kırlar­daki bir piknik sofrası ya da taşıdığınız bir pik­nik sepeti, dinlenme, eğlenme ihtiyacınızı ve yakınlarınıza zaman ayırma isteğinizi vurgular.


5 thoughts on “Rüyada Piknik Görmek, Piknik Yapmak”

 1. Merhaba. ben ruyamdA. guzel yesillik yerde buyuk bir sofrada idik,sofra dolu idi ve en az 10-15 yeni insan vardi. ama ber birisi ile cox guzel anlasiyorduk. annem de yanimda idi. hatta bir erkek geldi yanima bana kendi yemeyimden bir parca verdi sonrada gulumseyerek gitdi. annem baxdi ama bir soz soylemedi bize. kendimi cok mutlu hiss ediyordum o insanlarin arasinda,amma beni seven adami sevib sevmediym hakkinda emin deyildim. manasi nedir bunun?

  Reply
  • melike Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Mutlu bir geleceğe sahip olmaya, gerçek hayatınızda sevindirici bir olay yaşayacağınıza, yakında sevindirici haberler almaya işarettir…

 2. Merhaba. ben ruyamdA yeni yeni insanlar gordum. ama ber birisi ile cox guzel anlasiyorduk. annem de yanimda idi. hatta bir erkek geldi yanima bana kendi yemeyimden bir parca verdi sonrada gulumseyerek gitdi. annem baxdi ama bir soz soylemedi bize. kendimi cok mutlu hiss ediyordum o insanlarin arasinda,amma beni seven adami sevib sevmediym hakkinda emin deyildim. manasi nedir bunun?

  Reply
  • bir yesillik ortamda cox buyuk sofra idi ve ustu de doptolu idi. bunu yazmagi unutmusdum. ve en az 10-15 tanimadigim yeni insan vardi

  • Anonim Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Beklediğiniz ya da beklemediğiniz bir kişi ile karşılaşmaya, başarınızın artmasına, beklenmedik bir davet alacağınıza işarettir…

Leave a Comment