Rüyada Patron Görmek, Rüyada Eski Patron Görmek

Rüyada Patron Görmek

Rüyada kendi patronunuzu görmek; emsaliniz arasında her bakımdan üstün bir seviyeye ulaşacağınıza. Patron olduğunuzu görmek; geçim sıkıntısı içinde çırpınıp duracağınıza işaret eder. Elinizin darlaşacağına para sıkıntısı çekeceğinize işarettir. Rüyada kendi patronunuzu görmek; emsaliniz arasında çok üstün olacağınıza delâlet eder. Rüyalarınızda patronunuz ya da müdürünüzden izin istediği­nizi görmeniz, genellikle yaşamınızda her şeyin yolunda gitmek­te olduğunu gösterir.

  • Kendinizi patron olarak görmek: Para sıkıntınızın had safhalara geleceği­ne işarettir.
  • Patrondan maaşınızı aldığınızı görmek: İşinize son verileceğine işarettir.
  • Patrondan laf işitmek: Para sıkıntınızı gidermek için borç para arayacağınıza işarettir.
  • Patronla tartıştığınızı görmek: Bir kimseyle ortak iş kuracağınıza işarettir.

Rüyada Eski Patron Görmek

Eski bir patronunuzu görmek geçmiş yıllarda yaptığınız bir yatırımın size kazanç sağlayacağına yorumlanır. Rüyada eski patron görmek aile büyüklerinizden birinin size bir yardımının dokunacağına ve elde edeceğiniz imkanlar anlamına gelir. Eski patron görmek sizden yaşça büyük ve tecrübeli birinden alacağınız güzel bir haberin yaklaştığına işarettir.


21 thoughts on “Rüyada Patron Görmek, Rüyada Eski Patron Görmek”

  1. Selamlar rüyamda beraber çalıştığımız 2 arkadaşımla beraber patronda var.patron bana işler nasıl gidiyor diyor.ben orda bulunan diğer arkadaşımın sıkıntılarını patrona anlatıyorum.o sırada patron bizlere yabancı kağıt paralar veriyor.diger iki arkadaşıma kağıt parayı çok veriyor ve bana sadece bir adet veriyor.hayır işşallah.yorumlarsanız sevinirim.

    Reply

Leave a Comment