Rüyada Milletvekili Görmek Ne Demek Diyanet

Düşlerde milletvekili gormek veya milletvekili olmak ne demek diye merak ediyorsanız diyanet rüya tabirleri sizin için hazırlandı. Rüyada milletvekili görmek bazen ölüm bazen de bol kazanca ve güzel haber demek. İslami rüya tabirlerine göre milletvekili ile konuşmak ne demek hepsi aşağıda sizleri bekliyor.

Rüyada Milletvekili Görmek

Milletvekili gormek, aristokrat ve kültürlü insanlarla bir ortamda buluna­cağınıza, ve o insanlardan çok şeyler öğreneceğinize işarettir. Milletvekili zat görmek veya onunla konuşmak; işte başarı kazanmakla ve hayırlı evlat sahibi olmakla yorumlanır.

Rüyada Milletvekili Olmak, Olduğunuzu Görmek

Rüyasında milletvekili olduğunu gören kimse, çok kazanılacak bir işe girer veya makamca yüksek devlet adamlarıyla tanışmaya işarettir. Rüyada milletvekili , makamca yükselmeye işarettir. Milletvekili olduğunuzu görmek: İşlerinizin daha da düzeleceğine ve başarılarınızın de­vam edeceğine işarettir. Rüyada milletvekili olduğunuzu görmek veya bir milletvekili ile tanışmak, işlerinizin alt üst olacağına işarettir.

Milletvekili ile Konuşmak

Milletvekiliyle konuştuğunu gormek; her türlü duanın kabul olacağına işarettir. Evlenmemiş bir kimse için iyilik, hasta için şifâ veya hastalık, bahtsız bir kimse için şans, politikacı için iktidar, sanatçı için gökleri dolduracak şöhret, erkek için itibarlı ve asil bir kadın, kadın için her türlü arzunun gerçekleşmesi demektir.

Ruyada Millet Meclisi Gormek

Rüyada milletvekili olarak meclise katıldığınızı görmek, yakında yapılacak bir çok işleri kolaylıkla başaracağınıza işaret eder. Millet meclisi gormek, kendi bildi­ğinizi okumanın gereksiz şeyler olduğuna başkalarının deneyimlerine ve na­sihatlerine de kulak vermeniz gerektiğine işarettir.

Rüyada Yabancı Görmek-Rüyada Yabancı Erkek Görmek www.1001ruyatabiri.com
rüyada birini görmek

Ruyada Politikacı Görmek

Yaşantımızdaki ağırlıkları yirminci yüzyıldan itibaren artan politikacılar, modern dönemde düşlerimizde de sık sık ortaya çıkmaya başlamışlardır. Uzmanlar, düşlerimizde po­litikacıların çoğunlukla, günlük yaşamımızda mücadele ederek çözmek zorunda olduğumuz sorunlar yaşanırken belirdiğini dü­şünürler. Bu durum, gördüğümüz politikacının sahip olduğu imaj ve davranış biçimlerine uygun bir çözüm yöntemi ihtiyacında ol­duğumuzu sergiler. Ancak dikkat edilmesi gereken bir diğer nok­ta, bu insanların uğraştıkları işin dışında aslında, birer “ünlü kişi” olmalarıdır. Bu nedenle, bazı durumlarda ünlülerin taşıdığı düş imgelerini vurgularlar.

RÜYADA ÜNLÜ BİRİNİ GÖRMEK

Rüyada görülen ünlü kişi, söz konusu insanın ün ka­zandığı alanla ve sizin o kişiye ilişkin duygularınızla bağlantılı ola­rak, fark edilme isteğinizi, takdir edilme ihtiyacınızı ve bazen de, başarıya ulaşma hırs ve hayallerinizi simgeler. Genelde ünlü kişi­leri görmek varlıklı ve saygı gören, sevilen insanlar olduğunu düşündü­ğümüz için, onları “taklit ederek” saygı görme ve iyi bir yaşam sürdürme isteklerimiz rüyalarımızda da açığa çıkar.

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!