Rüyada Adam Görmek (Erkek) Neye İşarettir?

Rüyada adam görmek ne demek diye sormuş bir ziyaretçimiz. Biz de diğer ziyaretçilerimiz de yararlansınlar diye bu rüya analizinde rüyada adam görmek, rüyada adam öldürmek, rüyada yaşlı adam görmek, rüyada adam dövmek, rüyada adam öldürmek, rüyada tanımadığın adam görmek veya rüyada tanıdık adam görmek gibi rüyaların da ne anlama geldiğini anlatacağız.

Rüyada Adam Görmek – İslami Rüya Tabiri

Rüyada adam görmek hayır ve berekete yorumlanır. Rüyada tanınmış bir adamı görmek, hayır ve berekettir. Rüya sahibinin gurbette adamı varsa ya kendi veya haberi gelir. Bu gurbetteki adamı rüyada görmek ve onunla konuşmak hayır ve bereketin artmasına, mal ve rızkının çoğalmasına işarettir. Rüyada tanıdığınız bir erkeği görmek, hayır ve berekettir. Rüyada tanımadığınız bir erkek görmek, az yorularak kazanılacak bol ve helâl mala işaret eder.  Rüyada güzel ve yakışıklı bir erkek görmek; Hz. İbrahim’in ünlü olayı gereği her türlü düşmanları yenilgiye uğratacağını belirtir. Güzel ve genç bir delikanlı görmek; iyi ve karlı işlere veya ihtiyaçların ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada Adam Öldürmek

Rüyada adam öldürmek, düşmanla savaşıp ele geçecek mala ve ganimete delalet eder. Rüyada bir adamı öldürmek o kimse hakkında kötü bir söz söylemeye, öldürülen kimseden kan akarsa, zarar görmesine işaret eder.

Rüyada Silahla Adam Öldürmek

Rüyada silahla adam öldürmek veya silahınızla vurarak öldürdüğünüzü görmek, bir yerden acele bir haber alacağınıza, bir düşmanınızın ölüm haberini duyacağınıza delâlet eder.

Rüyada Yaşlı Adam Görmek

Rüyada yaşlı ve saçlarına kır düşmüş bir erkek görmek, bol ve helal bir malı gösterir. Rüyada yaşlı adam görmek veya saçında, sakalında ağarmadık yer kalmamış bir ihtiyar görmek, servetin, itibarın ve gücün azalmasına işarettir. Böyle bir kimseden bir şey almak, ne kadar büyük de olsa küçük şeyleri temsil eder. 

Rüyada Adam Dövmek

Rüyada adam dövmek dövülen adamın dövülme miktarına göre eline para geçer. Rüyadaki dövüşmede sonuç, tersiyle yorumlanır. Rüyada tanıdık birisini dövdüğünü gören kimse, ona yenilir. Rüyada bir kimseyi dövmek, dövülen kimseyi ayıplamaya ve o kimseye öğüt vermeye delalettir. Rüyada bir ölüyü dövdüğünü görmek, manevi yönden yükselmeye işarettir. Rüyada bir kimse ile kavga etmek ya da onunla herhangi bir şekilde karşı karşıya gelerek tartışmak; evinizde kısa sürecek bir geçimsizlik çıkacağına işarettir. Adamı öldürdüğünüzü görmek; hakkınızda sizi çok etkileyecek dedikodular yapıldığına, bir kimseye iyilik ettiğinizi görmek; dostlarınızın ya da amirlerinizin sizin için iyi duygular beslediklerine, yaşlı bir kimse ile karşılaştığınızı görmek; kedere ve üzüntüye düşeceğinize, genç bir kimse ile konuştuğunuzu görmek; aşk hayatında başarılı olacağınıza yorumlanır.

Rüyada Erkek Görmek Neye İşarettir? İslami Rüya Tabirleri

Rüyada Adam Görmek (Erkek Görmek)

Rüyada adam görmek, birçok şekilde yorumlanır. Yolda herhangi bir kimse ile tartıştığını görmek, evinde eşi ile arasının açılacağına; bir taksi şoförü ile ağız kavgası yaptığını görmek, patronu veya iş ortağı veya amiri ile anlaşamadığına işarettir. Birlikte iş yaptığı ortağına veya emrinde çalışan bir işçiye veya memursa masa arkadaşına bir ikramda bulunduğunu veya onlarla birlikte bir yemekhanede yemek yediğini gören, büyük bir nimete ulaşır veya kazancı artar.

Rüyada haber getiren bir adam görmek, çoktan beri düşündüğünüz, fakat bir gün hakikat olacağına ihtimal bile vermediğiniz bir şeyin olacağına ve çok sevineceğinize işarettir. 

Rüyada Yaralı Bir Adam Görmek

Yaralanmış veya kötü halde olan bir adam veya bir çok adam görmek, onların kötü kişiler olduklarına delildir.

RÜYANI YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here