Rüyada Mobilya Görmek Ne Demek (Diyanet)

Rüyalarınıza giren mobilyaların anlamı bu yazımızda. Rüyada mobilya görmek bazen bol para ve güzel haberler demek, bazen de ölüm haberi anlamına gelir. Diyanet ve islami rüya tabirleri yorumcularına göre mobilya gormek, yeni mobilya görmek, ruyada mobilya almak gibi düşlerinizin ne demek olduğunu aşağıda okuyun.

Rüyada Mobilya Görmek

Mobilyayı boş bir evde görmek, kötü bir muhitte bir eve taşınmağa, mobilyalı evde boş bir oda görmek ise umutlarının boşa çıkacağına işaret olarak kabul edilir.

  • Evinizdeki mobilyayı görmek: Bir iş ortaklığının son pürüz­lerini ortadan kaldırmak için yapacağınız toplantıya ve tartışmalara işarettir.
  • Mağazadan mobilya satın almak: İş ve meslek hayatınızdaki başarıları­nızdan dolayı gelen iş tekliflerini ayrı ayrı değerlendireceğinize işarettir.
  • Mobilya imal edildiğini görmek: Avantajları ve yetkileri çok iyi olan bir iş teklifi alacağınıza ve bu durumu düşüneceğinize işarettir.
  • Mobilyayı evi aniden boş görmek: İş ve meslek hayatınızdaki durumunuzu korumanız ge­rektiğine dair bir uyarıdır.

Rüyada Yeni Mobilya Görmek

Genç bir erkeğin evi için yeni mobilya görmesi, satın aldığını, sattığını yahut kendisine hediye edilmiş eşyalara baktığını görmesi; iyi bir iş için tartışmaya, orta yaştakiler için, işlerini düzene koymasına, bekar bir kadın için ani bir izdivaca, evli bir kadın için iyi bir eğlenceye

Rüyada Mobilya Almak

Evinize mobilya ve benzeri eşya almak için bir mağaza vitrininde bu eşyaları incelediğinizi rüyanızda görmeniz, yapacağınız bir iş hakkında ilgililerle tartışmaya, işlerinizi bir düzene sokmak için çalıştığınıza işarettir. Bekâr bir kadın için, bu rüya ani bir evliliğe, evli bir kadın için, iyi bir eğlence fırsatının doğduğuna, orta yaşlı kimseler için, kazanç vasıtası aramaya işaret eder.

Rüyada Alışveriş Yapmak veya Görmek

Kendinizi alışveriş yaparken görmek: Kazancınızın bol olacağına ve hayatınızın rahat geçeceğine işarettir. Rüyada kendisini alışveriş ederken görmek, hayırlı bir ömre işarettir. Rüyada alışveriş yaptığını gören kimse, yaptığı alışveriş nisbetince hayır kazanır.

Ruyada Salon Gormek Neye isarettir-ruyada-ev gormek-dini islami diyanet ruya yorumlari
Ruyada Salon Gormek Neye isarettir-ruyada-ev gormek-dini islami diyanet ruya yorumlari

Çarşı ve pazar görmek; hac, cihad, fayda, zillet, savaş, fitne, imtihan, geçim, iş, işsizlik ve geçim sıkıntısı şeklinde tabir edilmiştir. Bir çarşıda alışverişle meşgul olduğunu gören Allah yolunda savaşır veya Allah’ın kendisini mükafatlandıracağı hayırlı bir iş yapar. Çarşıda elinden kârlı bir iş kaçırdığını gören hac etme fırsatını kaçırır, ancak yine de ibadetleri kabul olunur.

RÜYADA MOBİLYA GÖRMENİN PSİKOLOJİN ANLAMI

Aile yaşantımız, kişisel yönlerimiz ve özel hayatımızın belirgin niteliklerini vurgulayan mobilya ve de­korasyon unsurları, türlerine göre farklı anlamlar içerir.

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!