Rüyada Midye Görmek, Midye Yemek, Midye Dolma Toplamak, Açmak

Rüyada istiridye veya midye görmek, etkili kişiliği olan bir kimse ile tanışıp onunla dostluk kuracağınıza, bu tanışıklığın sizin hayatınızda büyük bir değişikliğe sebep olacağına işaret eder.

Rüyada Midye Görmek

Rüyanızda midye gördüyseniz; Alacağınız ve işiteceğiniz bir haberden dolayı üzüleceğinize, sıkıntılı bir döneme gireceğinize, bir tehlikenin size doğru yaklaşmakta oluğuna, tedbirli davrandığınız takdirde bu tehlikeyi ucuz atlatacağınıza işarettir. Midyeyle ilgili rüyalar nasıl görülürse görülsün genel olarak haram kazanca, aşkla ilgili bir rezalete ve hayrını gö­remeyeceğiniz bir kısmete işaret eder. Sağlıklı beslenmediğinize, abur cuburla geçiştirerek kamınızı doyurduğunuza işarettir.

Rüyada Midye Yemek

Midye yediğinizi görmek: Keyfinize çok düşkün olacağınıza, bundan dolayı da az para kazanıp çok para harcamaya kalkarak ipin ucunu kaçıracağınıza ve zor durumlara düşeceğinize işarettir. Midye yemek rüyada, genel olarak değerli bir şeye sahip olacağınızı an­latır.

Rüyada Midye Dolma Toplamak

Midye toplamak, aslı astarı olmayan asılsız haberlere ve rahatsızlığa işarettir. Ruyada midye dolma topladığını görmek, çabalarınızın sonuçlarını alacağınızı ve yaşam standardınızda yükselme olacağını belirtir. Aynı zamanda midye dola toplamak, eviniz ve ev yaşamınızla ilgili huzur simgesi sayılır.

Rüyada Midye Açmak

Midye açmak rüya aleminde, hangi şekilde görürseniz, o durumu kendi evinize yorumlayabilirsiniz. Kısa­ca hangi durumda iyi kötü – temiz kirli görürseniz o şahsın evine ve durumuna yorum­lanır. Bir başka yoruma göre de rüyada midye açmak; üstünden uzun seneler geçmesine rağmen, canınızı sıkan bir olayı tekrar anımsayaca­ğınız anlamına gelir.

Rüyada Midyenin Psikolojik ve Modern Anlamı

Midye: İncinme korkumuzu sim­gelediği gibi, gizlilik ihtiyacımızı da ifade edi­yor olabilir. İstiridye, midye gibi su canlılarının kabukları, duygusal ola­rak incinmemek için, kendimizi korumak amacıyla geliştirdiğimiz savunma yöntemlerini simgeler. Genellikle rüyalarda, birinin bizi incitmek üzere olduğundan endişe ettiğimiz sıralarda ortaya çı­kar.

Ruyada İstiridye Görmek, Yemek

Kendi alanında isim yapmış yetenekli birisiyle tanışacağı­nıza ve bu tanışmanın sizin hayatınızda önemli bir rol oynayacağına işarettir. Bir başka yoruma göre de; kendinize kadın bir yardımcı tutacağınıza işaret­tir. Rüyada istiridye veya midye görmek, etkili kişiliği olan bir kimse ile tanışıp onunla dostluk kuracağınıza, bu tanışıklığın sizin hayatınızda büyük bir değişikliğe sebep olacağına işaret eder.

  • İstiridye yemek: Yardımcınızla dost olacağınız anlamına gelir.
  • Biri­sine istiridye vermek: Yardımcınızı kovacağınız anlamına gelir.

Bu Duaları Kaçırmayın!

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.


Leave a Comment