Rüyada Müze Görmek, Müze Gezmek, Muzeye Gitmek

Rüyada bir müzeyi gezdiğinizi görmek, hoşunuza giden, becerebileceğiniz ve yapmaktan zevk duyacağınız cinsten bir işe yerleşene kadar çok iş yeri değiştireceğinize işaret eder. Bir müzede çeşitli eski ve kıymetli eşyaları seyretmek, bir şeye olan tiryakiliğinizden dolayı manevi bir zevk aldığınıza, bu merakınızdan faydalanarak çok karlı kazançlar elde ettiğinize yorumlanır.

Rüyada Müze Görmek

Rüyada müze görmek, birdenbire içinizde uyanan bir hevesle kendinizi ilme vererek kısa bir zamanda isim ve şöh­ret yapacağınıza işarettir. Müze veya müze bahçesinde bir heykel görmek, yüksek bir mertebeye ulaşacağına işaret eder.

Rüyada Müze Gezmek

Rüyada müze gezdiğini gormek veya bir müzede veya açık hava müzesinde heykel seyrettiğini görmek, bir meslek seçmeniz için çok tereddüt ettiğinize ve bir mesleğe girmeden bir çok işlere girip çıkarak bir sahada tecrübe edinmek isteğinize yorumlanır.

Rüyada Müzeye Gitmek

Rüyasında müzeyi ziyaret ettiğini gören kimse, çok iş değiştirir. Müzeye gidip kıymetli eşya gören kimse, zengin olur. Rüyanızda bir resim müzesine gitmek: Başınıza gelecek bir olay, sizi mutluluğa götüreceğine, sonsuz bir sevinç duyacağınıza işarettir.

Ruyada Müze Görmenin Psikolojik ve Modern Anlamı

Müze: Rüya mekanlarından, “sahne” lerinden biri olarak müze, modası geçmiş, eskimiş düşünce ve değer yargılarını simgeler. Aynı zamanda, anılarımızın bütününü de vurguladığı söylenebilir. Her durumda rüyada müzede olduğunuzu görmeniz, rüyanın ana temasının, geçmişte yaşadıklarınızla, geçmişteki düşünce ve de­ğer yargılarınızla bağlantılı bir mesaj taşıdığı anlamına gelir. Diğer kişi, obje ve unsurların analizi, anı ve deneyimlerinizle ilgili “tema”nın ne olduğunu daha net anlamanızı sağlayacaktır. Son ola­rak, rüyada kendinizi bir müzede, huzurla ve keyifle dolaşırken gör­menizin, geçmişe ve eski değerlere bağlığınızı da vurguladığını söyleyebiliriz.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!