Rüyada Leğen Görmek, Bakır Legen Gormek

Leğen görmek rüyada, genel olarak iş hayatını temsil eder. Aynı zamanda erkek için kadına; kadın içinse mevkii sahibi biriyle tanışmaya işarettir. Rüyasında leğene su doldurduğunu gören kimse, ha­yırlı bir işe basls.fi Leğene su ya da mavi renkte temiz herhangi bir sıvı doldurmak, işle ilgili bir sevinci de anlatır. Leğene konan sıcak su, bir işin başına geçmek; kaynar su ise işle ilgili aksilik yaşamak anlamına gelir.

Leğendeki pis ya da sabunlu su, işle il­gili hayal kırıklığına delalettir. Bu rüya bir kadın için dedikodu, hatta iftiraya uğramak olarak da yorumlanabilir. Fakat pis ya da sabunlu suyu döktüğünü gören, zor bir dönemi başarıyla atlatır. Leğen içinde yıkanmak, geniş bir çevre edinmek veya sadık bir eş demektir. Leğene su dışında yiyecek vb. koymak, hayatınız­da büyük bir değişikliğin olacağını açıklar.

Rüyada Leğen Görmek

Rüyanızda leğen gördüyseniz; sizin veya size çok yakın birinin başından bir evlilik olayı geçeceğine, mutlu günler geçireceğine, mutlu günler geçireceğinize işarettir. Leğen görmek cariye ve hizmetkarlarla tabir olunur. Leğen bulunduğunu, leğenin kaybolduğunu delindiğini, kırıldığını görmek cariye veya hizmetkarının ölümüne ya da yanından ayrılmasına işarettir.
Cafer Sadık (r.a.)Leğen eş yahut sadık dostla tabir olunur,” demiştir. Ruyada legen gormek erkek için kadın anlamına; kadın için ise, saygın ve itibarlı bi­risiyle tanışmaya işarettir.

  • Leğenci yani legen satan görmek: Nazenin ve kaprisli kadına işarettir.
  • Su Dolu Leğende Çamaşır: Rüyada görülen leğende çamaşır yıkamak, rızık, yüksek bir mertebe ve maldır. Bazen bu rüya saliha bir hanımla tabir olunur. Leğenin delinmesi veya kırılması hanımın vefatına işaret eder.

Rüyada Bakır Leğen Görmek

Bakır leğen kullandığını gören, hizmetçi alır. Bakırdan yapılmış le­ğenin kırılması, delinmesi veya kaybolması hizmetkarın ölümü yahut ayrılışıdır. Başka rüya yorumcularına göre rüyada bakir leğen görmek evleneceğine işaret sayılır.

Modern ve Psikolojik Anlamı: Ruyada Legen Gormek

Rüyalarımızda bir leğende çamaşır yıkadığımızı görmemiz, olumsuz duygu ve düşüncelerimizden rahatsızlık duyduğumuzu ve bunlardan kurtulmak istediğimizi gösterir.

Rüyada Yıkamak-Rüyada Çamaşır Yıkamak www.1001ruyatabiri.com
Rüyada Yıkamak-Rüyada Çamaşır Yıkamak

Bu Duaları Kaçırmayın!

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.


27 thoughts on “Rüyada Leğen Görmek, Bakır Legen Gormek”

  1. Selam . Rüyamda arkadaşımın evindeyim meyve almam için beni bahçeye gönderdi meyvelerden topladım ancak geri dönerken meyveler küçüldü, tadı ekşidi yüzlerinde de tuz vardı tadına bakdım sonra yanından küçücük küpeler götürüb avcuma koydum sonra birden çocuk ağlaması sesi duydum tanıdık bir ses olduğunu fark edib dışarı çıkdım eski eşimin kardeşinin çocuğumuş beni gördü şaşırdı koşdu baba baba çağırdı babası geldi benden leğen isdedi reçel yapacaklarmış leğenleri yokmuş bende arkadaşımın evindeyim diğe arkadaşımdan istedim iki leğen verdi biri plastik diğeri demirdi leğenler verdim sağol dedi gitdi. Ardından eski kayınvalidem yengemle bana hediyye gönderdi teşekkür amacı bende çok sinirlenib geri gönderdim hediyeni ama hediye kutusu ellerimdeydi

    Reply
  2. Merhaba.Ruyami anlatmak istiyorum.Hayir olsun.mustakil bir ev bir çok erkek çocuğu ve bir kadın var.Bende varım sanırım daha gencim emin değilim.Birde içi su dolu leğen var.Kadin çocuklara kefenin içine atlayıp su sicratmalarina izin veriyor.O sularda bana geliyor.Kadin bilerek bana eziyet olsun diye yapıyor ve hep beni ezermis öyle hatırlıyorum.Sonunda kadını kenara sıkıştırıp yanaklarından sıkı sıkı tutup uyarma cesaraeti gösterdim ve ondan itibaren sesi kesildi ve eziyetleri son buldu.

    Reply

Leave a Comment