Rüyada Lavanta Görmek, Lavanta Çiçeği, Lavanta Bahçesi Gormek

Rüyada Lavanta Görmek

Rüyasında lavanta görenin cesaret ve cömertliğinin dillerde söyleneceği yorumlanır. Rüyada lavanta çiçeği görmek, anormal bazı tutumlarla karşı karşıya bulunduğunuza, lavanta çiçeği kurusunu bir torba içine koyarak çamaşırlarınızın arasına koyduğunuzu görmek, kara sevdaya tutulduğunuzun belirtisi olacağına işarettir. Cesaretli, cömert, bilgili ve zengin bir insan olacağınız an­lamına gelir.

 • Lavanta süründüğünüzü görmek: Çevrenizde sevilen bir insan olacağınıza, sıkıntı ve dertlerden uzak kalacağınıza işarettir.
 • Lavan­ta çiçeği görmek: Çok zarif bir insanla tanışacağınıza ve kendisinden fayda göreceğinize işarettir.

Rüyada Lavanta Çiçeği Görmek

Lavanta çiçeği rüyada, ani, şaşırtıcı ve olumlu gelişmelerle karşı karşıya kalabileceğinize işaret eder. Rüyasında evinde lavan­ta çiçeği gören kimsenin, eşiyle sorunları birden hallolur. Ku­ru lavanta çiçeği, huzuru ve mutluluğu temsil eder. Kırda la­vanta çiçeği, aniden aşık ya da mutlu olacağınızı anlatır. La­vanta çiçeğini koklamak, beklenmedik bir anda işinize çok yarayacak bir şeye sahip olacağınızı açıklar. Lavanta çiçeği koklamak, koparmak sürpriz bir şekilde sıkıntılarınızın bite­ceğini de anlatır. Rüyada lavanta çiçeği görmek; kibar ve zarif kimselerle dostluk kurarak içtimai mevkiinizi yükselteceğinize ve bu halin gururunuzu fazlasıyla okşayacağına işarettir.

Rüyada Lavanta Bahçesi Görmek

Rüyasında kendi bahçesine lavanta diktiğini gören kimse, tez zamanda bolluğa kavuşur. Lavanta bahçesi görmek, bir başka yoruma göre hastalık derecesinde sekse düşkünlük anlamına da gelir. Rüyasında bahçesinde çok sayıda lavanta çiçeği gören kimsenin hareketli bir yaşantısı olur. Lavanta bahçesinde olduğunu görmek, çok sayıda dostunuzun olacağını anlatır. Bahçede lavanta toplamak, kötü giden bir işinizi son anda bir dostunuzun da yardımıyla yolu­na koyacağınızı anlatır.

Psikolojik ve Modern Anlamı

Lavanta: Sakin ve huzurlu bir ruh halinin simgesi olarak dü­şünülür. Rüyamızda gördüğümüz lavanta çiçeği, bir kase içindeki lavanta aranjmanı ya da sözgelimi, kokladığımız lavanta kolonya­sı, geleneksel düşünce uyarınca, şans açıklığını vurgular ve yaşa­mımızda olumlu yönde gerçekleşecek gelişmelere işaret eder. Aynı zamanda düşlerde lavanta, sağlık, güzellik ve huzur duygu­larıyla ilişkili düşünülür.

Rüyada lavanta görmek-çiçek bahçesi görmek

Ruyada Çiçek Görmek

Aşkı, mutluluğu, huzuru ve kısmeti temsil eder. Beyaz çi­çek, saf bir aşkı; kırmızı çiçek, tutkulu bir aşk macerasını; pem­be çiçek, evlilik teklifini; mor çiçek, manevi zenginliği; turuncu çiçek, sıkıntıların biteceğini; sarı çiçekse sorunlu bir ilişkiyi anla­tır. Rüyada çiçek görmek ve toplamak, evli kadınlar için hamile kalmak ya da çocuklarıyla iftihar etmek; evli erkek için mutlu bir yuvaya sahip olmak; bekarlar içinse aşk ya da evlilik anlamına gelir.

Bu Duaları Kaçırmayın!

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.

Rüyada Lavanta Görmek, Lavanta Çiçeği, Lavanta Bahçesi Gormek konusunda 6 mesaj

 1. Rüyamda önceden toprak dolu olan bir saksıda kendiliğinden minik iki lavanta tohumu kalmış ve onlar çiçek açmış olarak gördüm önce çiçeği sonra dokununca kurusunun kokusunu ufalayıp koklàdigımı gördüm evet bu lavanta dediğimi biliyorum . saksıda birkaç tohum daha vardı daha büyümemişti ?

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Sevgi Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Size keyif verecek ve maddi gelir sağlayacağınız bağlantıların olacağına, üzüntülerden kurtulmaya, yakında başarılı olmaya işarettir…

 2. Merhaba rüyamda sevdiğime yanlışlıkla mesaj atıyordum o da hemen görüyordu mesajlaşıyorduk ondan sonra bana kapı resmi atıyordu? Rüyamın anlamı nedir?

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Anonim Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Yaşamınızda başarıyı elde edeceğinize, artık mutlu olacağınız zamanın geldiğine, para biriktirmeniz gerektiğine, tamamlanması gereken işlerinizin tamamlanacağına işarettir…

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Anonim Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Mevki sahibi birinden yardım görerek yükselmeye, hayatta yolunuza çıkabilecek bütün engelleri aşarak başarıya, ulaşmaya, mutluluğunuzun daim olacağına işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!