Rüyada Kolonya Görmek, Kolonya Almak, Kolonya Dökmek, İçmek, Şişesi Görmek

Rüyada Kolonya Görmek

Rüyada kolonya kullandığını görmek, sıkıntılı günler geçirdiğinize, bu sıkıntınızın daha bir süre devam edeceğine delildir. Rüyada kolonya koklamak; sizin sıkıntı içinde bulunduğunuza ve bu sıkıntının daha bir süre devam edeceğine işaret eder. Ruyada kolonya gormek, sağlığa, ferahlamaya ve neşeye işarettir.

Rüyada Kolonya Almak

Kolonya almak ruyada: böyle rüya gören kimse yakın bir zamanda yaşantısını bir düzene sokar. Kolonya satın aldığını gören kimse, bir arkadaşından fayda görür. Kolonya almak; kendisine bağlı olan bir yakınının daima kendisini hatırladığına; eğer çarşıdan güzel bir ambalajı olan bir kolonya satın aldıysa; bu durum yakında evleneceğinin bir müjdecisi olarak kabul edilir

Rüyada Kolonya Dökmek

Rüyada kolonya döktüğünü gormek veya eline kolonya sürmek yakın bir saadeti haber verir. Esans veya güzel koku almak, onu seven birisinin daima onu düşünmekte olduğuna işarettir. Kolonya dökmek bazı rüya yorumcuları şöyle yorumluyor; yeni bir aşk macerasına kalkışacağınıza, ancak sonucunun iyi bitmeyeceğini hissederek bu ilişkiyi bir nevi başlamadan bitireceğinize işarettir.

Rüyada Kolonya İçmek

Kolonya içmek, sıkıntı ve dertlerin artık sizin için günlük yaşamın bir par­çası haline geldiğine işarettir. Bazı alimlere göre kolonya içmek: yaptığınız ve yapacağınız iyiliklerin karşılıksız kalmayacağına ya da başarılarınızın karşılığında büyük bir ödül alacağınıza işarettir.

Rüyada Kolonya Şişesi Gormek

Kolonya şişesi görmek evin yönetimi ve işleri kendisine verilmiş olan hiz­metkara işarettir. Şişede kolonya veya gül suyu gibi iyi bir şey varsa hizmet­karın iffet ve ahlakına delalet eder. Kolonya şişesi gormek, beklemediğiniz bazı olaylar karşısında aşırı bir sevinç göstereceğinize ve bunu çevrenizdekilerle paylaşacağınıza işarettir.

Ruyada Parfüm Görmek

Parfüm görmek rüyada, genel olarak aşkta ve evlilikte sadakat anlamına gelir. Şişe vb.yle parfüm hoş, güzel ve mutluluk verici anlar yaşayacağınıza işaret eder. Parfüm koklamak ya da sürünmek daima sevinç ve mutluluk olarak alınır. Güze! kokular sürün­düğünü gören kimse, iyi ve güven verici sözler duyar, övgü alır, çevresindeki insanlar tarafından beğenilir. Özellikle bekar birinin rüyasında parfüm aldığını görmesi, yeni bir aşkın ha­bercisidir. Ancak kötü kokulu bir parfüm, ikili ilişkilerde başa­rısızlık ve hayal kırıklığı demektir. Ayrıca kıskançlığa, şüpheye ve huzursuzluğa delalettir.

Ruyada Esans Görmek, Sürmek

Esans sürünmek: Kısa bir süre içinde mutlu ve huzurlu olacağı­nız anlamına gelir. Esans almak: Sizi seven birisinin hiç aklından çıkma­dığınıza işarettir. Esans hediye almak: Evliler için huzurlu ve mutlu bir yaşam, bekarlar için ise izdivaç anlamına gelir.

Rüyada Parfüm Görmek, Parfum Şişesi Koklamak, Almak, Sıkmak
Rüyada Parfüm Görmek, Parfum Şişesi Koklamak, Almak, Sıkmak

Ruyada Lavanta Görmek

Rüyamızda gördüğümüz lavanta çiçeği, bir kase içindeki lavanta aranjmanı ya da sözgelimi, kokladığımız lavanta kolonya­sı, geleneksel düşünce uyarınca, şans açıklığını vurgular ve yaşa­mımızda olumlu yönde gerçekleşecek gelişmelere işaret eder. Aynı zamanda düşlerde lavanta, sağlık, güzellik ve huzur duygu­larıyla ilişkili düşünülür.

Bu Duaları Kaçırmayın!

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.


2 thoughts on “Rüyada Kolonya Görmek, Kolonya Almak, Kolonya Dökmek, İçmek, Şişesi Görmek”

  1. Merhaba rüyamda yağmur yağıyor ve ben tanımadığım biriyle ıslanmasın diye sokakta çamaşır topluyorum işim bitince yolda yürüyorum ve iri ve uzun Bi yılan peşime takılıyor ben çok korkup kaçıyorum ve yılan arkamda eteğimin lastiği neden tutuyor düşürmek için dönünüyorm ben döndükçe yılan belime ve bacaklarıma dolanıyor sonra oğlum geliyo ve beni durdurup yılanı alıyor ölmüş bu diyor uyanıyorum ve uzun Bi süre yılanı arkamda hissettim yorularsanız sevinirim

    Reply
    • Nurgül Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Sevinmeye, çok rahat ve huzurlu bir hayat sürmeye, ömrünüzün uzun olmasına, kuvvete, beklenenlerin gerçekleşmesine işarettir…

Leave a Comment