Rüyada Görücü Görmek, Görücü Gelmesi, Kızına

Rüyada Görücü Görmek

Rüyanızda görücü görmeniz; Aile içinde birinin evleneceğine, yine aile arasında tatsız tartışmalara girişeceğinize işarettir. Evinize görücü geldiğini görmek: Aile içinden birisinin evle­neceğine ya da yine aile içinden huysuz birisiyle tartışacağınıza işarettir. Rüyada eve görücünün geldiğini görmek, bekar kimseler için evlenmeye işaret eder. Bir başka diyanet ruya alimine gore; gorucu gormek ruyada, işlerinizden bunalacağınıza bu durumdan ötürüde tembellik yapmaya başla­yacağınıza işarettir.

Rüyada Görücü Gelmesi

Görücü gelmesi, Kötü duruma düşen işlerinizi düzelt­mek için dostlarınızdan yardım isteyeceğinize ve yardım eden kişiye de pay vereceğinize işarettir. Rüyada görücü gelmesi gormek, başınızdan kötü bir evlilik geçeceğine ya da kötü bir ortak alacağınıza ve tüm hayatınızın zehir olacağı­na, varlığınızın elinizden gideceğine işarettir.

Rüyada Kızına Görücü Geldiğini Gormek

Kızına görücü gelmesi gormek rüyada, İş potan­siyelinizin genişleyeceğine ve buna paralel olarak da kazancınızın artacağına işarettir. Bir başka yoruma göre de; düşüncelerinize ve davranışlarınıza alaycı gözlerle bakılacağına işarettir. Kız çocuğuna gorucu geldiğini gormek, bu güne kadar adımlarınıza hep yanlış attığınıza, kendinize çekidüzen vermenize, başka bir işte çalışmayı denemenize dair bir uyarıdır.

Gorucu Gitmek

Birine gorucu gitmek veya gittiğini gormek, Son günlerde çok alıngan bir karakter çizdiğinize, boş yere kendinizi tedirgin ettiğinize işa­rettir. Birine gorucuye gitmek ruyada, Zenginliğiniz sayesinde her isteği­nizi gerçekleştireceğinize, ancak çevrenizde ukala olarak tanınacağınıza işa­rettir.

Kadın Gormek

Rüyada görülen kadın güzel ise, rahat geçirilecek bir seneye işarettir. Bir kimsenin rüyada evine bir kadın girdiğini görmesi, sevinç ve huzura delalettir. Birçok kadını bir arada görmek rüya sahibinin dünyaya çok meylettiği şeklinde tabir olunur. Rüyada kadın, dünyayı temsil eder. Rüyada ihtiyar bir kadın görmek, para ve servettir. İhtiyar kadınla yattığını, ondan bir şey aldığını veya ihtiyar bir kadının kendisine doğru geldiğini gören kimse, kolay elde edilecek dünyalığa kavuşur.

ruyada kayin gormek-olmak-ruyada dunur gormek-dunur olmak gelmesi

Ruyada Kaynana, Görümce, Kayınpeder Görmek

 • Rüyada kaynana görmek, asılsız bir haber alacağınıza, elinize bol miktarda mal ve para geçeceğine işaret eder.
 • ELTİ: Yakınlarınızdan birinden hayırlı bir haber alacağınız anlamına ge­lir.
 • Görümce görmek: Rüyada kendinizi görümce olarak görmeniz veya bir görümce ile karşılaşmanız; aslı esası olmayan bir haber yüzünden aile içinde geçimsizliğe gireceğinize, sizi sakinleştirmek isteyenlerin kalbini kıracağınıza işaret eder.
 • Kayınpeder: Rüyasında kayınpeder gören kimsenin gelecekte takip edeceği yol sıratı müstakıym üzere olmaz.

Bu Duaları Kaçırmayın!BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.

Rüyada Görücü Görmek, Görücü Gelmesi, Kızına konusunda 46 mesaj

 1. Rüyamda normade istemediğim biriye istekli bir şekilde söz kesiliyor ben normalde kapalıyım rüyamda çocuk elbisesi giyiyorum saçım açık bana elbise çok yakışıyor ev tanımadığım bir ev yorumlarınız sevinirim bekar bir insanim

  1. 1001 Rüya Tabiri

   rukuye Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Beklenmedik misafire, hayra, lezzetli şeylere, sevinçli haberler almaya, hayırlı işleri herkesten çok fazla yapmaya işarettir…

 2. Merhaba ben bekar bir kızım rüyamda halam kuzenimi bana ayarlamaya çalışıyordu normalde benden hiç hazetmemesine rağmen bana sarılıyordu ben de meğerse oğlunu bana ayarlanmış maksadı ben de Allah yazdıysa bozsun diyorum açıklar mısınız acaba

  1. 1001 Rüya Tabiri

   kubra Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Elde edilecek mala, beklemediğiniz bir yerden elinize az veya çok para geçeceğine, beklediğiniz hayırlı haberleri alacağınıza işarettir…

 3. Merhaba rüyamda çok kalabalık bir ortamdayim evimizin yanında halamlar oturuyormus, onlara gidiyorum ev çok kalabalık bir sürü kadın babam başka şehir e gidecekmiş onu görmeye geliyor millet bende kendi evimize geçtim. komşumuz oğlunu bizim kapıya yolluyor birşey bahane et kızı gör beğenirsen istemeye gideriz mahiyetinde sonra ben yan eve geçiyorum tehrar oraya da geliyor kapıyı ben acıyorum birşey bahane ediyor sonra gidiyor sonra ben apartman merdivenlerinde oturuyordum milletle annesiyle beraber indiler annesi sordu nasıl diye beni görmediler ama öyle gittiler bu rüyamin yorumu nedir acaba.?

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Melike Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Arzu ettiğiniz ve meydana gelmesi için uğraş verdiklerinizin olumlu neticelerle güzel ve iyi şekilde sonuçlanacağına işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!