Rüyada Görücü Görmek, Görücü Gelmesi, Kızına

Rüyada Görücü Görmek

Rüyanızda görücü görmeniz; Aile içinde birinin evleneceğine, yine aile arasında tatsız tartışmalara girişeceğinize işarettir. Evinize görücü geldiğini görmek: Aile içinden birisinin evle­neceğine ya da yine aile içinden huysuz birisiyle tartışacağınıza işarettir. Rüyada eve görücünün geldiğini görmek, bekar kimseler için evlenmeye işaret eder. Bir başka diyanet ruya alimine gore; gorucu gormek ruyada, işlerinizden bunalacağınıza bu durumdan ötürüde tembellik yapmaya başla­yacağınıza işarettir.

Rüyada Görücü Gelmesi

Görücü gelmesi, Kötü duruma düşen işlerinizi düzelt­mek için dostlarınızdan yardım isteyeceğinize ve yardım eden kişiye de pay vereceğinize işarettir. Rüyada görücü gelmesi gormek, başınızdan kötü bir evlilik geçeceğine ya da kötü bir ortak alacağınıza ve tüm hayatınızın zehir olacağı­na, varlığınızın elinizden gideceğine işarettir.

Rüyada Kızına Görücü Geldiğini Gormek

Kızına görücü gelmesi gormek rüyada, İş potan­siyelinizin genişleyeceğine ve buna paralel olarak da kazancınızın artacağına işarettir. Bir başka yoruma göre de; düşüncelerinize ve davranışlarınıza alaycı gözlerle bakılacağına işarettir. Kız çocuğuna gorucu geldiğini gormek, bu güne kadar adımlarınıza hep yanlış attığınıza, kendinize çekidüzen vermenize, başka bir işte çalışmayı denemenize dair bir uyarıdır.

Gorucu Gitmek

Birine gorucu gitmek veya gittiğini gormek, Son günlerde çok alıngan bir karakter çizdiğinize, boş yere kendinizi tedirgin ettiğinize işa­rettir. Birine gorucuye gitmek ruyada, Zenginliğiniz sayesinde her isteği­nizi gerçekleştireceğinize, ancak çevrenizde ukala olarak tanınacağınıza işa­rettir.

Kadın Gormek

Rüyada görülen kadın güzel ise, rahat geçirilecek bir seneye işarettir. Bir kimsenin rüyada evine bir kadın girdiğini görmesi, sevinç ve huzura delalettir. Birçok kadını bir arada görmek rüya sahibinin dünyaya çok meylettiği şeklinde tabir olunur. Rüyada kadın, dünyayı temsil eder. Rüyada ihtiyar bir kadın görmek, para ve servettir. İhtiyar kadınla yattığını, ondan bir şey aldığını veya ihtiyar bir kadının kendisine doğru geldiğini gören kimse, kolay elde edilecek dünyalığa kavuşur.

ruyada kayin gormek-olmak-ruyada dunur gormek-dunur olmak gelmesi-kayinvalide dunur geldi-ne demek-1001ruyatabiri
ruyada kayin gormek-olmak-ruyada dunur gormek-dunur olmak gelmesi

Ruyada Kaynana, Görümce, Kayınpeder Görmek

 • Rüyada kaynana görmek, asılsız bir haber alacağınıza, elinize bol miktarda mal ve para geçeceğine işaret eder.
 • ELTİ: Yakınlarınızdan birinden hayırlı bir haber alacağınız anlamına ge­lir.
 • Görümce görmek: Rüyada kendinizi görümce olarak görmeniz veya bir görümce ile karşılaşmanız; aslı esası olmayan bir haber yüzünden aile içinde geçimsizliğe gireceğinize, sizi sakinleştirmek isteyenlerin kalbini kıracağınıza işaret eder.
 • Kayınpeder: Rüyasında kayınpeder gören kimsenin gelecekte takip edeceği yol sıratı müstakıym üzere olmaz.

Bu Duaları Kaçırmayın!BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.


65 thoughts on “Rüyada Görücü Görmek, Görücü Gelmesi, Kızına”

 1. Merbaha ben rüyamda görücü gördüm bana gelinen bir görücü ve gelen görücü erkeğin yüzünü annesinin babasının yüzünü ve yanlarında olan bır tane daha oğlanın yüzünü gördüm ailem çok sıcak karşılamaktaydi ve tüm kararı bana bırakmışlardı kendi kararimi göremeden uyandım bunun anlami nedir?

  Reply
 2. merhaba rüyamda bana görücü geliyor. ben bir odaya geçiyorum ve onları görebiliyorum. annesi ve oğlu vardı. annemde sadece tanış görüş ben senin boşanma aşamasında olduğunu söyledim kabul ederek buraya geldiler dedi. benim pek gönlüm yoktu. onlar orada bir şeyler konuşurlarken ben sevgilimi aradım.kapıyıda kapatmıştım. telefon uzun uzun çaldı tam açmayacak dedim sırada telefonu açtı. ona ben seni aramazsam senin arayacağın yok diye şakayla karışık konuşurken müsait değildim ondan arayamadım dedi. ona bana görücü geldiğini söyleyemedim. aslında ben o sevgilimle kağıt üzerinde evliymişim ve ailemin baskısıyla boşanma kararı almışım benimle ilgilenmediği için. sonra bir görücü bir gazete getirmiş. gazetede çocuğun başarından bahsediyordu. sonra benim olduğum odaya görücü ve benim ailem geldi. annem çocukla konuşmam için çok ısrar etti. ben ihanet ediyorum düşüncesiyle pek istemezken ilgisiz davranması yüzünden kabul ediyorum. çocuğun adı gürkandı sanırım. sonra biz baş başa konuşmaya başladık gazetedeki haberden bahsetti kendisi çok başaralı ve iyi biriydi. kendimce boşanma aşamasındaki birini neden isterler diye düşündüm. annesinin hastalıklarından bahsetti.sonra ben ona adını sordum. bana bu soruyu sormak için geç kalmadın mı? dedi ve adının helvacı olduğunu söyledi. ben şaşırdım. bana adım biraz garip ama adım bu dedi bize bir kadın kupada çay getirdi onları içtik sonra çocuğun annesi ve benim annem geldi. çocuğun annesi kulağına eğilip beğendin mi diye sordu. o da beğendim dedi sanırım. bana sorulduğunda ben tanımak isterim dedim. yorumlar mısınız? ben ne evli ne de boşanma aşamasındayım. sevgilimden ayrılıp başkasıyla evleneceğim ben? yorumlarsanız çok sevinirim

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Şöhret bulmaya, herkesin bileceği ya da bilmeyeceği işler yapmaya, helal ve temiz rızıklar kazanmaya, büyük mirasa konmaya işarettir…

 3. Ruyada evde yanlizdim ve uzaktan tanistigimiz bir kiz bana, evli ve yasca benden cok buyuk kardesi icin gorucu geldi. Beni kardesine istedigini soylediginde, ama onun karisi var dedim. Kiz nolcak ki, aksamlar babam gormeden kendi odaniza cekilirsiniz dedi. Onlarin kari koca arasi bozukmus, babasininda haberi yokmus. Hayir olmaz dedim ve medenice ugurladim. Kapida arabada annesi, ablasi falan bekliyordu. Kiz isaretle kabul etmedigimi soyleyince arabadakilar cok uzuldu ve cok iyi kizdi, cok isterdik gelinimiz olsun falan soylediklerini duydum.

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Fazla getirisi olan bir işinizin olacağına, evinize bir konuk geleceğine, işiniz icabı çok uzun yolculuklara yakında çıkacağınıza işarettir…

Leave a Comment