Rüyada Ağustos Böceği

Rüyanızda ağustos böceği görmek ne demek diye merak ediyorsanız işte bütün yorumu aşağıda… Aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojik anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin…

Rüyada Ağustos Böceği Görmek

🙂 Bu rüyayı gö­ren müzikle veya benzeri bir işle uğraşıyorsa, iyiye işarettir. İşinde yükselip ünlü bir sanatçı olabilir. Rüyada Ağustos böceği görmek; genellikle gönül ferahlığına işaret sayılır. Rüyada ağustos böceği görmek, ruhi yönden huzur ve sükuna işaret eder. Bazen bu rüya züht ve takva yolunu seçmiş salih kullardan gelecek manevi yardıma da delalet eder. Bir kimse rüyasında ağustos böceğini görse, sıkıntıları biter ve gönül ferahlığına ula­şır. Ağustos böceğini görmek, hayırlı bir habere ve iyi bir konuşma sanatına delalettir.

😐 Rüyasında ağustosböceği gören ya da sesini duyan, kötü bir haber alır. Eğer rüya sahibinin hasta bir yakını varsa, bu kişinin durumu ağırlaşır. Kimi tabircilere göre; ağustos böceği, zengin için fakirliğe, ağır bir hastalığa ve sıcak bir yaz gününe de­lalettir.

Ağustos Böceği Sesi

🙂 Mü­zikle uğraşanlar için iyiye yorulur. Rüyada ağustos böceği sesi duymak, genel­likle gönül ferahlığına işaret eder. Elinizde tuttuğunuz bir ağustos böceğinin çır çır ses çıkardığını duymak gelecek güzel ve hayırlı habere yorulur.

😐 Ağustosböceğinin sesini duymak: Kötü bir haber alınacağına veya hasta kimse varsa durumunun ağırlaşacağına işarettir.

🕋Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

İMAM NABLUSİ:Rüyada ağustos böceği görmek; genellikle gönül ferahlığına delalet eder. Ancak batılı rüya tabircileri, doğu ve islamın aksine, Ağustos böceğini pek hayra yorumlamazlar. Bunlara göre hastanız varsa ağırlaşacağına, uzaktan fena bir haber alacağınıza veya mutlu günlerinizin sonuna geldiğinize işarettir.

KİRMANİ: “Ağustosböceği görmek bir hasta haberi alacağınıza, geçirdiğiniz iyi günlerin sonuna eriştiğinize, her şeyin bir hayal olduğuna inancınızın artacağına delalettir.”

👁‍🗨Psikolojideki Anlamı

Ağustosböceği: Bu küçük hayvan ekonomik sorunlarla karşılaşacağınızın göstergesidir. Ticari işlerinizde çok büyük sorunlarla karşılaşacağınızı ve bu durumun iş hayatınızı ciddi bir şekilde etkileyeceğini gösterir. Başka insanların yardımına güvenemeyeceğinizin ve bu kötü durumdan sadece kendi çabalarınızla kurtulacağınıza işarettir. Kararlılık, bu durumda sizin için en doğru erdem olacaktır.


Bu Duaları Kaçırmayın!

RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAMAK İÇİN UYGULAMAMIZI BURADAN İNDİRİN. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.


1 thought on “Rüyada Ağustos Böceği”

  1. Merhaba Sn. Hocam ,

    Rüyamda bir evde kanepede ben uzanırken kız arkadaşım ise karşımda oturuyordu. Kız arkadaşım bana gülümsüyordu. Bende ona gülümsüyordum tabi.O sırada kapı çaldı. Kız arkadaşım kapıyı açtı. Karşıma beyaz önlüklü, beyaz sakallı , beyaz saçlı ve temiz yüzlü bir adam çıktı. Bu adam kim diye sordum? O da tanımadığını belli eden bir yüz ifadesiyle bana baktı. Az önceki tarif ettiğim adam ise elindeki bir bardak suyu yüzüme fırlattı. Suyu firlattiktan sonra ise yanimda Kız arkadaşımın eski eşi de uzanıyormuş meğerse. Yüzüme şu geldikten sonra fark ettim. Ve o adam da benimle dalga geçercesine gülmeye başladı. Rica etsem yorumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim. Saygılarımla

    Reply

Leave a Comment