Rüyada Adım Görmek Adım Atmak, Adımlamak

Aşağıda rüyada adım görmek ve adımladığınız rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojik anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz. Allah hayra çevirsin… Rüyanızda herhangi bir yeri adımlıyor iseniz; iş hayatınızda sıkıntılı günler yaşayıp bu yüzden sıhhatinizin önemsizde olsa bozulacağı anlamına gelir. Hızlı adımlarla yolda yürüyorsanız; hissi bir konuda vereceğiniz kararda acele davranmamanız gerektiği anlamına gelir. Adımlamak veya yürümek, iş hayatında önemli meselelerle karşılaşmaya delalettir.

Rüyada Adım Attığını Görmek

Kendinizi volta atarken görmek: İş yaşantınızda gerginlikler ya­şayacağınıza işarettir. Hızlı adımlarla bir yere yetişmek: Ani kararlardan kaçınmanız gerektiğine işarettir. Rüyada bir yeri adımlamak; iş hayatınızda zamanla yükseleceğinize ve başarılı olacağınıza işaret sayılır. Rüyada bir yerde adımlayarak yürüdüğünü gören kimse, iş hayatında bir takım sorunlarla karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada bir yeri adımlamak: Bugünlerde iş hayatınız­da çok mühim meselelerle karşılaşacağınıza işaret sayılır. Bu yüz­den de sıhhatinize dikkat etmeniz lâzım geldiğini size ihtar eder. Yolda hızlı adımlarla yürümek: Bazı işleri acele yapmanız hususun­da bir ihtardır. Bir yerde adımlar attığını gören, bir konuda karar al­ma arifesindedir ve bu kararı tek başına alınası gerekecektir. Hızlı adımlarla yürünüyorsa, endişeye kapılıp ani karar al­maktan kaçınmalı olarak yorumlanır. Rüyada adım atılan yer görülüyorsa bu da yorumda önemlidir; çünkü rüya, görülen yerle birlikte yorumlanmalıdır. Örneğin yeşil bir alanda adım atan bir insan, her konuda şanslı olacağı bir dönem yaşaya­caktır. Bir yerin mesafesini ölçmek için adım attığını gören ise, bir konuda ya da işiyle ilgili zor anlar yaşadığı için çö­züm arayışına girecektir.

Psikolojik Anlamı

Yürüme eylemimiz sürekli ve kesintisiz bir harekettir ama aslında “adım” dediğimiz birimlerden ya da aşamalardan oluşur. Bu nedenle, düşlerimizde belirgin biçimde “adım atma” hareketi öne çıkıyor ve dikkatimiz attığımız adımlara yöneliyorsa, bunun gün­lük yaşamımızda süregiden bir iş ya da projeyle ilgili aşamaları simgelediğini ve bizi dikkatli olmaya davet ettiğini düşünebiliriz.


Bu Duaları Kaçırmayın!

RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAMAK İÇİN UYGULAMAMIZI BURADAN İNDİRİN. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.


Leave a Comment