Rüyada Yazma Görmek, Oyalı Beyaz Yazma Gormek

Rüyada Yazma Görmek

Ruyada yazma gormek, gam ve kederden kurtulmaya, sırları gizlemeye işaret eder. Bazen bu rüya, ahlak-ı hamide sahibi bir hanıma da delalet eder. Rüyada yazma yemeni görmek, hazırlayan bir kimseyi görmek, bilim sahibi bir kimse ile veya elçi gibi siyasi bir diplomatla tanışacağınıza işaret eder. Diyanet rüya tabirleri yorumcularına göre; yazma görmek; Hayatınızın bolluk ve bere­ket içinde geçeceğine zorunlu bir durum olmadıkça para sıkıntısı çekmeye­ceğinize işarettir.

Rüyada Oyalı Yazma Görmek

Oyalı yazma görmek: Dostlarınızla iş or­tağınızla ya da eşinizle olan sorunlarınızı çözen ara bulan kimseye yorumla­nır. Bir başka yoruma göre de; kıtlık ya da savaş zamanı için saklanan mal­zemeye işarettir. rüyada olayı bir yazma görmek; Hakkınızda kötü düşünceler besleyen insan ya da insanlar tara­fından oyuna getirileceğinize işarettir. Bir başka yoruma göre de; gönül iliş­kilerinizde karışıklık yaşayacağınız anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Yazma Görmek

Beyaz yazma gördüyseniz: Vazifenizde üstün başarınızdan dolayı yükseleceğinize, yakınınızdan bir hediye alacağınız anlamına gelir. Bir erkek başına beyaz yazma bağladığını görürse: Hak ettiği şere­fe ve saygınlığa erişeceğine işarettir. İslami rüya yorumcularının bazıları için beyaz renkli yazmaların anlamı; İşyerinizdeki arkadaşlarınıza dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelir. Zira sizin onların arasından yetenekleriniz sayesinde sıyrılıp ve onlardan daha iyi bir duruma gelmeniz, kıskanmalarına yeterli bir sebep olarak görüldüğü­ne işarettir.

Ruyada Oya Görmek, Yapmak, Örmek, İşlemek

Rüyada oya işlediğinizi görmek; elinize bir miktar para geçeceğine ve bu para ile büyük işler çevireceğinize alamettir. Kendinizin oya ya da gergef işlediğinizi görmek: Şansını­zın artık sizin yanınızda olacağına ve hayallerinizin gerçekleşeceğine işaret­tir.

Rüyada Yazma Görmek, Oyalı Beyaz Yazma Gormek
Rüyada Yazma Görmek, Oyalı Beyaz Yazma Gormek

Rüyada Nakış Görmek, Yapmak, Örmek, İşlemek

Rüyada nakış işlediğinizi görmek; çok sabırlı ve iyi kalpli bir insan olmanızın çok faydasını göreceğinize işarettir. Rüyada nakış işlediğinizi görmek, işlerinizde başarıya ulaşacağınıza, aşk hayatınızda ise sevgilinizle aranızda bazı anlaşmazlıklar meydana çıkacağına ve üzüleceğinize işaret eder. Nakış yapmak: Bu rüya, calışma sonucu elde edilecek rızık ve mala işaret eder.

“Rüyada Yazma Görmek, Oyalı Beyaz Yazma Gormek” konusunda 2 mesaj

  1. Selma Komecci

    Ruyada biri benle yanimda biri daha var cok guzel ustu isli parlak bir kutu hediye ediyor.Ben sadece benim diye dusunurken,yanimdaki kisiyle ortak kullanmak uzere verildigini ogreniyorum.

    1. 1001 Rüya Tabiri

      Selma Komecci kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Bulunduğunuz ülkeden ya da şehirden daha uzaklara gitmeye, ayrılık olayının gerçekleşmeyeceğine, maddi kazanca, derin bir üzüntüye veya lüzumsuz yere mektup yazmanıza, güvenilmeyen bir memurun olduğuna ya da olacağına, bir eve taşınmaya ve bu evden memnun olmayacağınıza işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.