Rüyada Yaralanmak, Yaralamak: Yaralandığını Görmek (silahla, bıçakla, okla)

Rüyada Yaralanmak

Rüyada bir kimse tarafından yaralandığını görmek, bir keder ve kaygıya kapılacağına, yarasından kan aktığını görmek, kötü bir haber alarak çok korkacağına ve üzüleceğine işaret eder. Bir aletle yaralandığınızı görmek: Zengin ve varlıklı bir kişinin size büyük iyiliği dokunacağına işarettir. Bir hayvanın size saldırıp yaraladığını görmek: Resmi bir işten zararlı çıkacağınıza ya da ölüm tehlikesine işarettir. Bıçakla kendinizi yarala­dığınızı görmek: İşlerinizin rayına oturacağına işarettir.

Rüyada Silahla, Tüfekle, Tabancayla Yaralanmak

Kendisine mermi isâbet ettiğini gören, düşmanmmdan kötü bir söz işitir. Yaralanırsa, düşmanından zarar görür. Silahla vurul­duğunuzu yaralandığınızı görmek: Beklemediğiniz bir yerden sizi yakından ilgilendiren bir haber alacağınıza işarettir. Düşmanın attığı tüfek mermisi ile yaralandığını görmek, düşmandan gelecek zarara işaret eder.

Rüyada Yaralandığını Görmek

Rüyada yaralandığını görmek, çalışarak ele geçecek bir mal ile tabir olunur. Yaralandığı halde kan akmadığını gören kimse, faziletleri ortaya çıkan bir kimsedir. Ruyada kendinizi yaralanmış olarak görmek: Bir başka insanın yaşantısına gire­ceğinize işarettir.

Rüyada Yaralandığını Görmenin 1001 Rüya Tabiri

 1. Birini topuz veya el bombasıyla yaraladığı­nı gören, yaraladığı kimseye sırtını dayayarak ondan güç ve kuvvet alır.
 2. Merminin vücuduna isabet etmesiyle yaralandığını gören düşmanı ta­rafından zarar ve hasara uğratılır.
 3. Ustura ile veya jiletle yaralandığınıza görmek: Servetinizin yavaş yavaş yakınlarınız tarafından gizlice iç edileceğine işaret­tir.
 4. Okla yaralandığınızı gör­mek: Bir olaydan ötürü yapacağınız arabuluculuktan olumlu sonuç alacağı­nıza işarettir.
 5. Süngü ile yaralandığınıza görmek: Yakın­larınız hakkında, kulağınıza kötü haberler geleceğine işarettir.
 6. Canavarı yaralamak: Bol paraya ve onun getireceği saygınlığa işarettir.

Rüyada Birini Yaralamak

Vurduğunuz kişiyi ağır yaraladığınızı gör­mek: O kişi hakkında söylemiş olduğunuz kötü sözler karşısında kalbinin kı­rılacağına işarettir. Us­tura ile birini yaraladığınızı görmek: Bir kişi tarafından dolandırılarak malınızın bir kısmını yitireceğinize işarettir. Rüyada bir kimseyi yaralamak, yaralanan kimseden erişecek kötülüğe işaret eder. Birini vurup yaraladığınızı görmek: Vurduğunuz kişiyi tanı­yorsanız o kişiyle aranızda bir sorun çıkacağına, ve haklı tarafın siz olacağı­na işarettir. Bıçak ile birisini yaraladığınızı görmek: O kişiye büyük yardımlarınızın do­kunacağına işarettir. Bir kişiyi kılıçla yaraladığınızı görmek: Tüm olanaklarınızı seferber ederek o kişinin gelebileceği en iyi ko­numa gelmesini kendinize uğraş edineceğiniz anlamına gelir.

ruyada kavga etmek-kavga gormek-dovusmek-ne demek-ruyada anneyle biriyle arkadasla babayla kavga etmek ettigini gormek
ruyada kavga etmek-kavga gormek-dovusmek-ne demek-yaralanmak

Rüyada Yara Görmek

Vücudunun bazı yerlerinde yaralar olduğunu rüyasında gören kimse değişik yorumlar içerir. Rüyada görülen göğüs ve kalp yarası, gençler için aşk ve sevda, yaşlılar için üzüntü ve keder olarak yorumlanır. Sağ elin başparmağında görülen yara, rüya sahibinin borcuna ve onun aleyhinde yazılacak belgeye işaret eder. Kendisinde yara olup aktığını gören kimsenin üzerinde bir borç bulunduğuna işaret vardır. Bir kimse rüyasında bedenini yaralanmış olarak görse, kendisine bir fenalık erişir. Bir kimseyi yaraladığını görürse, yaralayan tarafından yaralanana bir musîbet erişir.

Rüyada Babayı Hasta Görmek-Rüyada Hasta Olduğunu Duymak
Rüyada hasta olmak

Ruyada Kaza Yapmak, Kaza Geçirmek

İçinizin sıkıldığına sanki başınıza bir dert gelecekmiş gibi dav­randığınıza işarettir. Kendinizi kaza yapmış görmek: Sağlığınızın ve sıh­hatinizin yerinde olduğuna işarettir. Rüyada herhangi bir kaza sonucu yaralandığını ya da öldü­ğünü görmek, sık rastlanan bir durumdur ve rüyadaki diğer ay­rıntıların dikkate alınmasını gerektirir. En genel yorumuyla bu, kendi içimizdeki ya da başkalarındaki gizli saldırganlık eğilimine dikkat etmemiz konusunda bir uyarıdır. Diğer yandan bu tür rü­yalar, sorumluluk almaktan korkmak ya da kendini güvensiz his­setmek anlamlarına da gelebilir.

“Rüyada Yaralanmak, Yaralamak: Yaralandığını Görmek (silahla, bıçakla, okla)” konusunda 5 mesaj

 1. Merhabalar, rüyamda bir akrabamı gördüm sonra bu akrabam tarafından tutulmuş sınıf gibi bir yerde iki ila dört lise çağı çocuk ellerinde kursun kalemler, kürdan gibi şeylerle vücuduma batırıp beni yaraliyorlar, kan görmedim sanirim ve sürünerek hastanede ilerliyorum bu arada bana büyü yaptıklarını bu yuzden kurtulamayacagimi söylüyorlar ben ise kurtulacağıma inanmaya çalışıyorum.

 2. Rüyamda ilk önce servisteydim sonra servisten indim bi arkadaşla bisiklette gidiyorduk sonra bi sitenin önünde durduk yürümek için tam o sitenin kapısının önünde sevdiğim Çocuk ve iki arkadaşı vardı ben önünden geçerken sen benim söylenmeyen sözlerim diye şarkı söylemeye başladı ben kafamı çevirip geçtim gittim

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Esma kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Güzel geçecek ticari amaçlı bir yolculuğa çıkacaınıza, rahat ve özgür bir yaşamı özlediğinize ve bu özgürlükten şu sıralar payınızı alacağınıza, beden enstrümanınızı doğru kullandığınıza, sevinçli ve güzel bir haber almaya, murada ermeye işarettir…

  2. Rüyamda vefat edmiş babaannemi gördüm

   Babannem kendi rvinin bahcedinde oturuyordu ve elinde az bir parça parates vardı yopraklı uzerinde bide kısa bir pempe renkle ip vardı yiyordu toprağı silerek küçük kardeşim gelfi ve oda istedi az parcada ona verdi

  3. 1001 Rüya Tabiri

   Serkan kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Akıllı ve sizden daha tecrübeli bir akrabaya, bir dostunuzun tavsiyelerini dinleyerek tüm engelleri aşacağınıza, bütün zorlukların üstesinden geleceğinize, uzun ömürlü olmaya, zengin bir şekilde yaşamaya, hayırlı ve sevinçli bir habere, namusunuzun korunacağına, mal mülk edinmeye, çaresizliğe, zayıflığa, korkuya, mala, şöhrete, mutluluğa, gönül rahatlığına, her türlü hayranlık duygusuna işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.