Rüyada Yenge Görmek, Konuşmak

Rüyada Yenge Görmek

Rüyasında yengesini gören kimse, akrabalardan gelecek bir zarara maruz kalır. Bir başka alime göre rüyada yengenizi görmeniz; tatlı dilli bir kimseden evlenme haberi alacağınıza işarettir.Diyanet rüya tabirleri yorumcularına göre rüyanızda yenge gördüyseniz; Girmiş olduğunuz sıkıntılı durumdan aile büyüklerinizin yardımı ile kurtulacağınıza, onların büyük iyiliğini göreceğinize işarettir.

Rüyada yenge görmek, öğüt dinlemeye, önemli bir konuda istişare yapmaya ve anne tarafından gelecek hayırlı bir işle tabir olunur. Rüyasında yengesini ve abisini gören kişinin manevi yardım göreceğine ve nasihatlara kulak vermesi gerektiğine işarettir.

Rüyada Yenge ile Konuşmak

Rüyada yenge ile konuşmak ve konuştuğunu görmek, eğer babası yaşıyorsa ve uzakta bulunuyorsa ondan hayırlı bir haber alacağına, eğer yaşamıyorsa, kendisinden dua ve fatiha beklediğine işaret sayılır.

Rüyada Amca veya Dayı Görmek

Amca, dayı: Tıpkı teyze ve hala gibi, sizin onlar hakkındaki duygu ve düşüncelerinizin çağrıştırdığı değerler uzantısında birer rol modelidirler. Amca ve hala rüyası her ne şekilde olursa olsun gamdan kurtulmak­la tabir olunur.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!