Rüyada Virüs Görmek, Virüslü Olmak, Hasta Olmak

Rüyada Virüs Görmek

İbn-i Şirin’e göre; virüs görmek veya virüslü birini görmek, gören o yıl ölmez. Bazı rüya tabircileri, coronavirüsü gibi bulaşıcı virüs, üzüntü ve kederdir. Virüslü olduktan son­ra sağlığına kavuştuğunu gören sağlıklı ve sıhhatli olur. Bir rivayete göre virüslü bir hastalık geçirip kurtulduğunu, çarçabuk oturduğu yerden dışarı çıkarak kim­seyle konuşmadığını gören hastalanır.

Ebu Said El Vaiz: “Virüs ve hastalık rüyası üzüntüden sevince, sıkıntıdan fe­raha ve düşmana karşı zafere delalet eder. Güzel ve hayır sayılabilecek hususların bulunması fakir için mal sahibi olmaya, zengin için de fakirleş­meye işarettir. Bu rüya zengin ve toplumun önde gelen büyükleri için hay­ra yorulmaz,” demiştir.

Rüyada Virüslü Olmak Olduğunu Görmek

Virüslü olmak veya birinin virüslü olduğunu görmek rüya sa­hibi açısından iyi değildir. Eğer biriyle aralarında dava ve düşmanlık var­sa yenilir. Savaşta olan, bu rüyayı görürse yaralanır. Mağripli Cabiri: “Zayıf ve rahatsız olduğunu gören farzları yerine ge­tirmede kusurlu davranır. Bir başkasının üzerinde bulunan hakkını hak sa­hibine vermez. Bir rivayete göre, görülen zayıflık güç ve gayrette zayıflığa delalet eder, iyi değildir. Eşini virüslü ve rahatsız görmek, zayıf ve rahatsız görülen eşinin dindarlığına işarettir.” demiştir.

Rüyada Hasta Olmak Hasta Görmek

Rüyanızda bir hasta, gördüyseniz; Rahatsız olan bir yakınınızın sıhhatine kavuşmasının haberini sizi sevindireceğine işarettir. Nezle olduğunu gören o yıl hastalanır. Kuru nezle daha iyi­dir. Ağrı hissetmeksizin hasta olduğunu gören, o yıl ölmez. Hastalık görmek bâtıl inançların artmasına, dinin zayıflamasına işârettir. Hastalığının uzadığım gören, Allah (C.C.)’m huzuruna fena bir halde çıkar. Yakalandığı hastalıktan kurtulup kimseyle konuşmadan evinden çıkan, vefât eder. Mühim bir şahsiyeti hasta gören, dâvâsmı kay­beder.

Rüyada Nezle olmak Grip Olmak

Nezle olup kesintisiz burnundan suların aktığını görmek malını israf edeceğine, nezleden dolayı öksürdüğünü görmek malın elden gitmesin­den dolayı sıkıntıya düşmeye, nezle yüzünden göğsünde balgam toplan­dığını görmek haram mal biriktireceğine, balgamın söküldüğünü ve parça parça düştüğünü görmek kazanıp biriktirdiği haram malın parça parça elinden gideceğine, balgam kanlıysa elindeki haram malın yetim malı ol­duğuna delalet eder. Nezleden kurtulmak hayra yorulur. Menfaat elde etmek, elden çıkan servete ve mala yeniden kavuşmakla tabir olunur.

Rüyada Hastalık Görmek

Büyük rüya tabircisi Kirmâni: “Zayıflık ve hastalık iyi de­ğildir. Çünkü dinde bozgunculuğa işaret eder. Bir rivayete göre batıl şey­lerin (hurafelerin) çoğalmasına delalettir,” diyor. Bazı rüya tabircileri, has­talığının uzadığını gören kıyamet gününde Allah’a (c.c.) kötü bir halde ka­vuşur, demişlerdir.

Rüyada Virüs Görmek, Virüslü Olmak, Hasta Olmak
Rüyada Virüs Görmek, Virüslü Olmak, Hasta Olmak

Rüyada Hastane Görmek

Rüyanızda hastahane görmeniz; Düşüncesizce hareketlerinizden dolayı, hem sizin ve hemde yakınlarınızın zarara uğrayacağına, bu sıkıntıyı, bir tanıdığınız sayesinde atlatacağınıza işarettir.

Hastahane görmek, orada halkın durumunun düzen ve nizam içinde bulunması ile yorumlanır. Hastahaneye girdiğini gören şe­hit olarak vefat eder. Bir başka rivayete göre hastahaneye girdiğini gör­mek günahların bağışlanmasına, insanlara karşı yumuşak ve şefkatli ol­maya işarettir. Hastahanede hastalara verilen yemeklerden yediğini gör­mek, sağlam bir insanın aniden hastalanmasına, hasta olanın ölümüne veya sağlığına kavuşmasına işarettir.BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.


2 thoughts on “Rüyada Virüs Görmek, Virüslü Olmak, Hasta Olmak”

  1. Ruyamda esimin korona oldugunu goruyordum hastanedeydi sonrasinda hazirlaniyordum hastaneye gitmek icin ayakabilarimi arabanin icinde bagliyordum

    Reply
  2. Merhaba ruyamda esim endiseli bi sekilde gelio test sonuclqri cikti sen korona olmussun diyo bana telaslaniyorum nefes alamio gibi oluyorum sonra disari cikiyorum herkese bulastirmakdan korkuyorum insanlara fazla yaklasmiyorum busekilde

    Reply

Leave a Comment