Rüyada Örümcek Görmek Ne Demek? Rüya Tabirleri

Rüyada örümcek görmek ne anlama gelir diye soran bir çok ziyaretçimize cevap niteliğinde geniş bir rüya tabiri hazırladık. Örümcek görmek, örümcek yakalamak, öldürmek, örümcek ağı diye çok farklı örümcek rüyasını bu yazıyla rüya alimlerinin ve dini, islami diyanet ışığında anlamlandırmaya çalıştık.

Rüyada Örümcek Görmek – Diyanet

Rüyada örümcek görmek, hayra ve herkese karşı hoş görülü olmaya ve sevgi beslemeye işaret eder. Rüyada örümcek gören kimse, hilekâr, zayıf, tembel bir kimseyi görmeyi işaret eder. Rüyada görülen örümcek, hile sahibi ahlâksız bir kadına da delalet eder. Rüyada örümcek gören kimse, hilekâr, zayıf, tembel bir kimseyi görmeyi işaret eder. Rüyada örümcek görmek, hayra ve herkese karşı hoş görülü olmaya ve sevgi beslemeye işaret eder. Rüyada örümcek görmek, yoldan sapmış asi, suçlu, hileci, zayıf bir adamla yorumlanır. Örümcek görmek, sihir yapan bir kadın olarak ta yorumlanır. Rüyada bir örümcek tuttuğunu gören veya yakaladığını görmek, zarif ve çaresiz bir insanla dost olacağına işarettir. Bir kimse rüyada örümceğin tavandan aşağı indiğini görürse, o sene şiddetli kış olacağına işaret eder. Rüyada örümcek görmek, hilekâr ve tembel bir kimse ile tabir olunur. 

Rüyada Örümcek Ağı Görmek

Rüyada Örümcek yakalamak

Rüyada evinde birçok örümcek ağı bulunduğunu gören kimse, bunları temizlemiyorsa şiddetli bir fakirliğe mahkum olur. Temizliyorsa talihini yenmeye çalışır. Rüyada örümcek ağı görmek, genç erkekler için, bütün işlerini alt üst eden bir düşmana, bu düşmanının kim olduğunu öğrenip tedbir almadan işlerinin yoluna girmeyeceğine, tecrübeli yaşta bulunan kimseler için, kesin bir başarıya ulaşacaklarına, kadınlar için, rakibinin sevgilisi ile arasını açacağına, yaşlılar için, para işlerinde sıkıntılı günler geçireceklerine işaret eder. Hileye işarettir. Bir rivayete göre fakirliğe delâlet eder. Evinde örümcek ağı olduğunu gören, evinde aldatılmış olur. Evinde birçok örümcek görmek, zarurete düşmeğe; örümcek ağlarını süpürüp attığını görmek, fakirlikten kurtulmağa delâlet eder.

Örümcek Öldürmek Nedir?

Bir örümceği öldürdüğünü gören evinden bu sıfattaki bir adamı kovar. Rüyada örümcek öldürmek çevresinde zararlı veya köstek birinden kurtulmaya ayak bağı olanlarla yolunu ayırmaya delalettir.

Örümcek Isırması Ne Demek?

Rüyada örümcek ısırması görmek, sihirle uğraşan bir kişiyle tabir edilir. Rüyada görülen örümcek ısırması, hile sahibi ahlâksız bir kişiye delalet eder.

Siyah Örümcek Görmek Neye Delalettir.

Rüyada siyah koyu renkli örümcek görmek zarurete düşmeye işarettir. Ağır ve zorlu bir işe başlayacağınıza ve bu işten galip başarıyla çıkacağınıza işarettir.

Büyük Örümcek Ne Anlama Gelir?

Rüyada büyük örümcek görmek, fakirlikten kurtulmaya delâlet eder. Ticarette veya iş hayatınızda gelirinizin artacağına parasal sıkıntılarınızın yok olacağına işarettir.

Rüyada Örümcek Ağı Temizlemek

Rüyada örümcek ağı temizlemek hileyle baş edeceğinize işarettir. Bir rivayete göre zenginliğe delâlet eder. Evinde örümcek ağı olduğunu gören, evinde aldatılmış olur. Evinde birçok örümcek görmek, zarurete düşmeğe; örümcek ağlarını süpürüp temizleyerek attığını görmek, fakirlikten kurtulmaya delâlet eder.

Rüyada Örümcek Öldürmek

Rüyada örümcek öldürmek yakın bir zamanda hayırlı bir haber alacağına işarettir. Rüyada Örümcek öldürdüğünü görmek, işlerinin başkaları tarafından elinden alınacağına işarettir.

Rüyada Büyük Örümcek Görmek

Rüyada büyük örümcek görmek; pek yakında sevinebileceği bir olayla karşılaşacağına ya da güzel bir haber alacağına işarettir.

Rüyada Siyah Örümcek Görmek

Rüyada siyah örümcek görmek utanılacak veya pişman olunacak bir iş yapmaya, siyah örümcek öldürdüğünü görmek, ispiyonculuğa işarettir. Rüyada siyah örümcek görmek rüyayı gören kişinin, kendisine düşmanlık besleyen ve zarara uğraması için elinden gelen her şeyi yapan bir rakibinin yapacağı bir kötülük yüzünden kendisini kötü bir durumun ortasında bulacağına ve uykusuz geceler geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Örümcek Isırması

Rüyada örümcek ısırması veya saldırısı görmek; Sorun yaratacak birçok durumla karşı karşıya kalınacağına, stres ve üzüntüye yol açacak bir toplantı yapılacağına, yaşanacak olaylardan ötürü çeşitli sağlık sorunlarının baş göstereceğine, işlerin kötüye gitmeye başlayacağına, ortaklar arasında bazı tartışmaların meydana geleceğine ve birbiri üstüne darbeler yeneceğine rivayet edilir. Ayrıca, atılan adımların aile hayatını çok kötü etkileyeceğine ve bazı dertlerin önünü açacağına delalettir.

Rüyada Beyaz Orumcek Gormek

Rüyada beyaz örümcek görmek, kısa bir süre önce yapılmış bir anlaşmanın bozulacağına ve parasal olarak çok büyük bir borcun altına girileceğine yorulur.

Rüyada Küçük Örümcek Görmek

Rüyada küçük örümcek görmek, aile hayatında eşler arasını bozmayan çalışan bir kadın akraba olduğuna, bu akraba yüzünden eşlerin sürekli tartıştıklarına, aralarındaki sevgi ve saygının zayıfladığına ve eğer bu adın haneden uzaklaştırılmazsa daha kötü ve üzücü durumlarla karşılaşılacağına alamet edilir.

Rüyada Örümcek Yemek

Aile hayatı ve iş hayatı ile ilgili olarak kötü anlamlara gelen bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin, kötü durumlarla karşılaşacağına, işlerinin aksayacağına, büyük sorunlarla karşılaşacağına, aile bireylerinden biri ile ilgili üzücü bir haber alacağına, büyük bir borcun altına gireceğine ve kazancının günden güne azalacağına yorumlanır. Aynı zamanda, sağlık sorunları yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Korkmak

Rüyada korku emniyet ve imanla tabir olunur. İbn-i Şirin’e göre rüyada korkmak üstünlüğe ve zafere işarettir. Ebu Sait El-Vazi’e göre; dindar ve iyi bir kimse olmayanların korkulu rüyalar görmesi günah işlediklerine delâlet eder. Rüyasında birisini korkuttuğunu görmek, birisi tarafından dini hususta aydınlanacağına; kendisinin korkutularak kaçtığını görmesi, o yerde salgın bir hastalık varsa, kendisinin bu hastalığa yakalanma tehlikesinden uzak bulunduğuna; böyle bir şey yoksa işinde başarı kazanacağına delâlet eder. Sebepsiz yere çok korktuğunu gören kimse, lâyıksa muhakkak ki allah dostudur. O’nun sevgisini kazanır. Rüyada korku her zaman iyidir. İnsanın üzerinde bulunduğu kötü durumlardan kurtulmasını gösterir. Tabii ki psikolojik bir rahatsızlıktan kaynaklanmamak şartıyla. Tok karınla yatmaktan ve sinir bozukluğundan kaynaklanan korkular bu bahsin dışındadır. 

Rüyada her şeyden korkan, çekinen ödlek bir kimse olduğunuzu görmek, herkese karşı fazla saygılı ve kabuğuna çekilmiş, halim selim bir kimse olduğunuza işarettir. Maiyetinizde veya evinizde, yahut iş arkadaşlarının birinin çok ödlek bir kimse olduğunu görmek, bugünlerde yapacağınız işlerin başarılı olmayacağına, mutlaka aksak bir tarafının bulunacağına delâlet eder.

Rüyada Korkmak Görmek Neye Delalettir? Rüya Tabirleri

Diğer rüya yorumcularının ifadeleri şöyledir:

Rüyada Üstünde Örümcek Gezdiğini Görmek
Hayat içerisinde çok sıkıntılı olaylar yaşanacağına, bu yüzden ruhen güçsüz düşüleceğine, sorunlarla ve tartışmalarla dolu bir döneme girileceğine, zamansız girilen işte huzursuzluk yaşanacağına ve ayrılık yaşanacağına rivayet eder. Ayrıca, sevilen bir kişi ile tartışılacağına işaret eder.

Rüyada Örümcek Yutmak
Rüyayı gören kişinin, sağlık sorunları ile uğraşacağına, bu yüzden aile hayatını ve iş hayatını aksatacağına, zor bir işle ilgili olarak önemli bir sınav vereceğine, hane halkı ile tartışma yaşayacağına, hayırsız bir akrabanın sözüne kanacağına ve yakın bir arkadaşı ile tartışacağına yorulur. Aynı zamanda, yakın bir arkadaşın ihanete uğranacağına işaret eder.

Rüyada Zıplayan Örümcek Görmek
Aile bireyleri ile kötü bir durum içine düşüleceğine, uzun bir süre boyunca rahatsızlık yaratacak bir kişinin iş hayatında sürekli rüya sahibinin karşısına çıkacağına, elde bulunan bazı gayrimenkullerin satışa çıkarılacağına ve sorun üstüne sorun yaşanacağına delalettir.

Rüyada Örümceğin Elini Isırması
Güzel giden bir projenin araya girecek kötü kişiler yüzünden sıkıntı yaratacak bir hale düşeceğine, ters giden bir durumla karşılaşılacağına, maddi kaynakların zarar göreceğine ve sevilen bir arkadaşın sıkıntıya düşeceğine tabir edilir. Ayrıca, beklenmedik bir sebepten ötürü ortaya çıkacak bir hastalığın üzerine düşülmezse eğer daha da ilerleyeceğine ve ileride sorun yaratabileceğine alamet eder.

Rüyada Örümcek Yakalamaya Çalışmak
İş hayatının yaşanan maddi sorunlardan ötürü kötü gitmesine sebep olacak bir kişi ile bazı sorunlar yaşanacağına ve zor günlerin yakın olduğuna rivayet edilir. Aynı zamanda, eğer doğru kararlar verilmezse ve çok düşük bir sermaye ile ortaya bir proje konulabilirse o zaman var olan neredeyse tüm sıkıntıların kısa zaman içinde çözüm bulacağına işaret eder.

Rüyada Evde Örümcek Görmek
Rüyada örümceğin eve girmesi kazancın dolayısıyla da o evin rızkının azalacağına delalet eder. Bir kişi rüyasında evine girmiş bir örümcek görürse bu o kişinin evinin bereketinin kaçacağı ve maddi olarak zor duruma düşeceği anlamına gelir. O evde yokluk yaşanacağına işaret eder. İşlerin de yolunda gitmeyeceğine ve para kaybı yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Örümcek Görmek Ne Demek? Rüya Tabirleri konusunda 131 mesaj

 1. Kadir DEMİRCİ

  Rüyamda eşimle yatak odasında yatıyoruz. Eşim tavanda kocaman bir örümcek gördü. Bana gösterdi. Bir anda örümcek tavandan üstümüze atladı. Kendimi yastıkla korudum. Eşime kaçması için kapıyı açtım. Sonrasında uyandım.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Kadir DEMİRCİ Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Konuşmadan önce düşünmenizin gerekli olacağına, hiçbir şeyden çekinmeyeceğinize, işlerinizin daha çok rast gideceğine işarettir…

 2. Rüyamda sol bacağımın içinden ağlarıyla beraber küçük bir örümcek çıkartıyordum cımbızla ne demek acaba

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Öykü Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Maksadınıza kavuşacağınıza, sermayeniz olmadan mal kazanacağınıza, şöhretli olmaya, yüksek dereceye erişmeye işarettir…

  2. Iyi günler hocam rüyamda evin içinde örümcek ağları vardi kapilarda yük eşyalarının kenarlarında elektrikli süpürgeyle temizledigimi gördüm. Ne anlama geliyor yorumlarsaniz cok sevinirim
   Iyi günler

  3. 1001 Rüya Tabiri

   Yağmur Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Bir grup tarafından başkan seçileceğinize, yeni yerlere gideceğinize, güç durumlarınızın daha üst seviyeye çıkmasına işarettir…

 3. Merhaba
  Oncelikle tesekkur ediyorum yorum icin.
  Ruyamda disarda bahce gibi birseyle ugrasirken aniden orumcek agi oluyor elimde de bulasiyor derken minik bir orumcek kerimdeki aglari bileyim derken eziliyor élimine altinda parayi aylarda birakip eve vereyim derken sag elimde bir diken saplaniyor aciyla uyaniyorum.. uyandigimda dahi acisi vardi

  1. 1001 Rüya Tabiri

   C.d Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : İyi arkadaşlar edineceğinize, ömrün bereketine, gizli sırları tesadüfen öğrenmeye, hayatınızın güven içinde olmaya işarettir…

 4. rüyamda yer yatağındayım yani gerçekte yattığım şekilde yatıyorum pencere tarafında yatıyorum yarı uykulu vaziyette gözlerimi açıyorum pencerenin üzerinde orta büyük bi tane siyah tarantula görüyorum uykudan gözlerimi tam açamıyorum ve ben o örümcekten çok korkuyorum bikaç defa gözümü açıp bakıyorum ama yine yarı uykulu gözümü cok zor acarak bakıyorum en son açtığımda tarrantula perdenin arasına girmiş yarısı görünüyo yarısı görünmüyo yakınımda annem yatıyo korkarak ona seslenmeye çalışıyorum sesimi duyuramıyorum. rüya çok gerçekçiydi kalkınca rüya olduğunu anladım

  1. 1001 Rüya Tabiri

   azra Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Hayatınızı tekrardan gözden geçirmeniz ve ölçüp tartarak yeni bir karar vermeniz gerektiğine, başarılı işler yapmaya işarettir…

 5. Merhaba, rüyamda yerde bir çok örümcek olduğunu görüyorum ve elime siyah bir çöp poşeti alıp örümcekleri poşete dolduruyorum, bir tanesi poşetten çıkarken tekrar poşete koymaya çalışıyorum.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Yeliz Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Üzüntü ve kederin gitmesine, elinize mal geçeceğine, helal rızka, zor işleri kolaylaştırmaya, maaşınızın yükseleceğine işarettir…

  1. 1001 Rüya Tabiri

   yusuf Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Hayırlı işlere, saygın ve otoriter bir yapıya sahip olmaya, övülmeye layık olmaya, istediğinize kavuşacağınıza, her iki dünyada sevinç ve mutluluğa ulaşılacağına, güzelliklere ve hayra kavuşulacağına, ilim sahibi olmaya, güzel işler yapmaya işarettir…

 6. Rüyamda benim evimin koridorunda ben erkek arkadasim ve tanımadığım bir bayan durmuş konusuyoruz. Erkek arkadaşım ve benim aramda büyük bir orumcek agi ve ustunde bir sürü koyu renkli orumcek var fakat ben bunu erkek arkadaşım eliyle ağı dagitana kadar görmüyorum. Ağı dagitinca fark ediyorum ve yere düşen orumcekler buyuyerek kirmizi ustu siyah benekli renk aliyor ve eve dağılıyor.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Arzu Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Büyük makamlardan insanlarla görüşeceğinize, zorlukların kolaylaşmasına, üzüntülerinizden kurtulacağınıza, ferah ve sevinçli bir haber almaya, sevdiklerinizle beraber olmaya, sıkıntılarınızın sona ereceğine, büyük iş sahibi olacağınıza işarettir…

 7. Amcamın evinde oturmaya gitmişiz. Bacağımda bişey hissediyorum ve baktığımda kocaman bir siyah örümceğin diz kapağım arkasına kadar büyüklükte simsiyah örümcek kaplamış ısırmış bırakmıyor.bende çok korkuyorum. Anneme çabuk al at şunu diye bağırırken annem zorla alıp attı kaçtı örümcek ama ölüydü. Sonra bakıyorum pantolonum yırtık içinde bacağım yara benek hastalıklı ve morluklar içinde kimsenin umrunda değil ama ben korkuyorum bacağımı görünce.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Naime Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Büyük bir zattan yardım göreceğinize, şansınızın artacağınıza, işinizin büyüyeceğine, mevkinizin yükseleceğine, mal ve kazanca, yakın zamanda tecrübeli ve açık görüşlü bir kimseyle tanışacağınıza, bazı yarar sağlayacak sorumluluklar almaya işarettir…

 8. Rüyamda oldukça büyük her bir bacağında bir boğumun olduğu bir örümcek gördüm. Bulunduğum ortam ev aralarında boş kalmış bir arsaya benziyordu, yıllar içinde bakımsız ot bitmiş bir yer. Örümceğin arkasında biraz uzakta oldukça büyük çok sık dokunmuş ve birçok ağ üst üste gelmiş daha sıkılaşmış görünümünde ama orta yerinde büyük bir deliği olan örümcek ağı gördüm. Örümcek bana doğru yürüdü, bende üstüne yürüyerek bacaklarına ve o boğumlara vurmaya başladım, birkaç bacağında boğumları patlatıp bacaklarını kırdım, niyetim örümceği öldürmekti rüyamdan korkarak uyandım.
  Yorumlarsanız sevinirim

  1. 1001 Rüya Tabiri

   S.A. Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Hayatınızda başarı kazanmak için harekete geçeceğinize, bir eve taşınmaya, işlerinizde çok başarı kazanacağınıza ve yükseleceğinize, mutlu olacağınıza, akıllıca davranmanız sayesinde rahat bir geleceğe sahip olmanızı sağlayacağına işarettir…

 9. Rüyamda arkadaşımla geziyorduk karşımıza sarı bir örümcek çıktı biz korkup kaçtık ayrıldık örümcek beni takip etmeye başladı evime kadar geldi evimizde bir taht vardı babam oturuyordu ben korkudan babamın üstüne çıktım örümcek bulunduğumuz odanin tavanına yapıştı sonra bı anda korkarak uyandim

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Baran arda Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Karşınıza çıkacak her türlü güçlüğü yeneceğinize, rahat ve huzurlu bir hayat sürmeye, yolunu beklediğiniz bir insanın geleceğine, çok sayıda misafir ağırlayacağınıza, gelecekte çok mutluluk verecek haberler alınacağına işarettir…

 10. Merhaba ben rüyamda siyah bir örümceğin evde dolaştığını ve bu örümceğin benimle gönül ilişkisi olan bir kadın gibi görüyordum ben kadınım ama rüyada erkektir örümcek sürekli benim peşindeydi ama ben ondan kurtulmak istiyordum aynı gece başka bir rüyada arkadaşımla oturuyorduk bu sefer erkek olarak görmedim kendimi duvarda örümcek ler ve ağları vardı ben onları temizleyeceğimi söyleyip fırça getiriyordum ama temizledim mi hatırlamıyorum şimdiden teşekkürler

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Adsız Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Sıkı çalışma ve mücadelelerden sonra şansınızın yüzünüze güleceğine, başarının zorluklarla mücadeleler sonrasında geleceğine, çok önemli bir fırsatı değerlendirerek birden yükselmeye işarettir…

 11. Rüyamda merdiven boşluğunda salınan ince örümcek ağını çektim ağ yukardan kafama düştü ve yapıştı birtane örümcek vardı elimle aldım zorlukla atabildim ama kafamda küçük örümcekler doluydu korkuyla kurtulmaya çalışıyordum

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Vedat Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : İleri gelen kimselerin yanında ihtiyaçların karşılanmasına, amaca ulaşmaya, çalınan veya kaybolan eşyanın bulunacağına işarettir…

 12. Abdullah T.

  Rüyamda evimizin heryerini açık kahve rengi küçük vucutlu ama çok büyük bacaklı örümcekler sarıyodu bazıları birbirime tutunuyodu bazıları tavanda ve yetlerde geziyodu ben telefonumun ışığıyla bakıyodum elektrikler yoktu sonra geldi elektrikler ailemi uyandırıyodum bende elektrik süpürgesini elime alıp çektiriyodum çoğunu o anda ruya bitti. Birde dedem eskiden bizimle yaşıyoru bu rüyada dedemde bizim evinizdeydi ama o ses çıkarmıyordu dedem hala sağ Yorumlarsanız çok sevinirim rüyamda göreüğüm örümceklerin hepsi aynıydı ve ben galiba o örümceği yakın bi zamanda gerçek hayatımda gördüm

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Abdullah T. Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Mal sahibi olunacağına, yakın zamanda küçük sorumluluklar alacağınıza, büyük uğraşlar sonucu başarının ve şansın sizinle olacağına işarettir…

 13. Rüyamda annemle babamın yatak odasında sürüyle küçük siyah örümcek var. Öldürmeden el süpürgesiyle süpürdüm ama duvardaki bir delikten yüzlercesi geri geliyordu ben temizledikçe geliyordu. Hiç örümcek ağı yoktu.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Dilan Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Sevinmeye, çok rahat ve huzurlu bir hayat sürmeye, ömrünüzün uzun olmasına, kuvvete, beklenenlerin gerçekleşmesine işarettir…

 14. Rüyamda yatak odamda uyurken tavanda kocaman büyük bir örümcek gördüm hareket etmiyordu sabitti korkuttum ve kalktım rüyadan

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Özlem Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : İstenen bir çok şeyin zamanla olacağına, dostlar ile bir araya gelmeye, uzak yerlere gezintiye çıkmaya işarettir…

 15. ayseozgeeren.19@gmail.com

  Rüyamda duvarda küçük beyaz bir örümcek gördüm oldukça yakınımdaydı ve korktum yani baya irkildim o kaçtı bn öldürmeye çalıştım sonra bi daha karşıma çıktı biraz büyümüştü ama seçtim onu halınn üstünd ebile gölgesini gördüm ama öldüremdim bi türlü

  1. 1001 Rüya Tabiri

   ayseozgeeren.19@gmail.com Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Maddi konularda kazanç sağlanacağına, hayırlı bir iş yaparak manevi kazanç elde edileceğine, bir yoksula yardım etmeniz gerektiğine işarettir…

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Melis Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Kendi hayatınızda meydana gelecek bazı değişiklikler kazançlı çıkmanıza neden olacağına, azimli ve sabırlı davranışlara işarettir…

  1. 1001 Rüya Tabiri

   SerpiL Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Hayatınızda farklı değişimler olmasına, gam ve kederden kurtulmaya, eğlenceye, sevinmeye, sözlerinizin yerine gelmesine işarettir…

  2. Rüyamda bahçelik bir alanda elimde bi örümcek dolaşıyor ben korkmuyorum ama ondan kurtlulmaya çalışıyorum

  3. 1001 Rüya Tabiri

   Anonim Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Hayatınızda bazı yeniliklerin olacağına, ev sahibi olmaya, zorlukların kolaylaşmasına, büyük kazançları elde etmeye, mutlu ve huzurlu olmaya işarettir…

 16. Rüyamda gri bir örümcek gördüm yatağın üstünde birşeyle tutuluyor idi ve bi anda açıldı gözden kayboldu anlamını çok merak ediyorum şimdiden teşekkürler.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Gizem Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Helal kazanca, kalabalık bir misafir topluluğun geleceğine, gönül hayatınızda mutluluklar yaşayacağınıza işarettir…

 17. Rüyamda büyük beyaz örümcekler ağ yapmıştı uzun tüyleri vardı bir tane küçük siyah örümcekte gelip parmagımı ısırdı bunun anlamı nedir?

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Hilal Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Güzel bir hayata, işlerde başarılı olunacağına, uzun ömürlü olmaya, çareler bulmaya, zayıf olmamaya, düşmanı yenmeye, sevinmeye işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!