Rüyada Okul Görmek | Rüya Tabirleri Sözlüğü

Rüyada okul görmek veya okul arkadaşını, okul bahçesini gibi rüyaların anlamını merak edenler için en geniş kapsamlı analizi yaptık. Rüyaların gizemli ve sır dolu anlamlarını en geniş ve doğru haliyle sizlere anlatan 1001ruyatabiri.com, bu kez size okul görmenin ne anlama geldiğini anlatacak. Ünlü rüya alimlerinin ve dini, islami ve diyanet ışığında hazırlanan bu rüya yorumu umarız sorularınıza yanıt olacaktır.

Rüyada Okul Görmek – Diyanet

Rüyada okul görmek bilgi ile yorumlanır. Bir okulda okuduğunu görmek, yakında başlayacağı yeni bir iş için gerekli bilgiyi almaya çalıştığına işarettir. Rüyada okul veya medrese görmek, tarihe karşı olan bağlılıklarınızı, ilme ve fen bilimlerine karşı sevginizi açığa vurduğuna işaret sayılır. Rüyada görülen okul, yüksek bir mertebeye delalet eder. Okul görmek, akla zekaya ve bilgiye yorumlanır. Okulda bir sınıfta arkadaşları arasında ders çalıştığını görmek bulunduğu işinde başarılı olacağına ve halkın takdirini kazanacağına delâlet eder. Rüyada görülen okul, yüksek bir mertebeye delalet eder. Rüyada okul görmek, cami ve mescid görmek gibi yorumlanır. Çatısı olmayan bir okul, tamamlanmayan iş, faydasız ibadet ve amelsiz ilmi temsil eder. Okul görmek, çoğu kere eksiklikleri tamamlamak olarak yorumlanır.

Rüyada Okul Arkadaşını Görmek

Rüyada okul veya sınıf arkadaşını görmek, rüya sahibinin manevi yönden güçlenmesine, ilim tahsili için yola çıkmasına, hayır ve bereketi elde etmesine delalet eder.

Eski Okul Arkadaşını Görmek

Rüyada eski okul arkadaşını veya arkadaşlarını görmek hayatınızdaki eksiklikleri tamamlamak olarak yorumlanır.

Okul Bahçesi Görmek Neye İşarettir?

Rüyada okul bahçesi görmek tamamlanmayan iş, faydasız ibadet ve amelsiz ilmi temsil eder. Rüyada okul bahçesinde koşmak, yeni bir hayat kurulacağına ve bu hayatta mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına delalettir. Yani, uzun bir süreden beri evlilik hayali ile yanıp tutuşan kişinin, artık istediği şeye kavuştuğuna, kendisini bu yüzden çok mutlu hissettiğine ve bundan sonra istediği diğer şeylerin de gerçeğe dönüşeceğine alamettir.

Rüyada Okumak

Bir kimsenin rüyada herhangi bir şey okuması, sevinçli haber alacağına işaret eder. Gerçekte okumak bilmediği halde rüyasında okuduğunu görürse, o kimsenin bundan sonra zenginleşeceğine, bütün ihtiyaçlarına kavuşacağına işaret eder. Bir sayfa veya herhangi bir kitap okuduğunu gören kimse, bir mirasa konar. Sayfayı ters tarafından okuduğunu gören kimsenin üzerinde borç birikir. Rüyada amel defterini okuduğunu gören kimse, günahlarından tövbe eder.

Rüyada Ortaokul Görmek

Rüyada herhangi suretle olursa olun, kendinizi bir ortaokul içinde bulunduğunuzu görmeniz, her hususta, özellikle mesleğiniz hakkında bilgi almak için hiçbir fedakarlıktan çekinmediğinize işarettir.

Rüyada medrese görmek, rüya sahibinin manevi yönden güçlenmesine, ilim tahsili için yola çıkmasına, hayır ve bereketi elde etmesine delalet eder.

Rüyada Karne görmek

Rüyada karne görmek, yakın arkadaşlarınızdan veya dostlarınızdan sizi seviyor görünen ve yüzünüze gülen biri tarafından arkanızdan şiddetle tenkit edildiğinize ve çekiştirildiğinize, bu yüzden çok dikkatli davranarak arkadaşlarınıza sır vermemenize işaret eder. Rüyada bir okul karnesi görmek, yakın arkadaşlarınızdan veya dostlarınızdan sizi seviyor görünen ve yüzünüze gülen biri tarafından arkanızdan şiddetle tenkit edildiğinize ve çekiştirildiğinize, bu yüzden çok dikkatli davranarak arkadaşlarınıza sır vermemenize işaret eder. Rüyada okul karnesi görmek, huzurlu ve güven içinde bir hayat sürüleceğine işaret eder. Karnenin zayıflarla dolu olduğunu görmek, çok sıkıntı çekileceğine sonunda da bunlardan kurtulunacağına işaret eder.

Rüyada Öğretmen Görmek

Rüyada öğretmen görmek, rahatlık ve mutluluğa işaret eder. Küçük çocuğun rüyasında öğretmenini görmesi, ilerde büyük bir insan olacağına işarettir. Bir okulda öğretmenle beraber olduğunu gören kimsenin hayatı uzun olur, sıkıntı çeker. Rüyada görülen öğretmen, halkın arasını bulmaya çalışan ve bu konuda çok didinen bir kimseyle tabir olunur. Bazen bu rüya, yüksek bir makama çıkmakla da tabir olunur.  Rüyada öğretmen görmek veya bir öğretmenle tanışmak, uğursuzluk sayılır. Rüyayı gören kişinin çevresinde dost sandığı kimseleri iyice bir süzgeçten geçirmesine gerek olduğunu gösterir. Rüyada öğretmen görmek, cahil bir milletin büyüğü ile tabir olunur. Birine ders verdiğini gören, halk arasında şerefe nail olur. Ders okutmak ve kendisinin öğretmen olduğunu görmek, büyük bir rütbeye ulaşacağına delâlet eder. Bazılarına göre; rüyada öğretmen görmek, uğursuzluk sayılır. Rüya sahibinin çevresinde dost sandığı kişileri iyice süzgeçten geçirmesi gerekir.

Rüyada Sınıf Görmek

Rüyada bir okulun sınıfında bulunduğunuzu görmek, çocukça hareketler yaptığınız için etrafınıza itimat vermediğinize, zararını ise bizzat çekmekte olduğunuza işarettir. Rüyada bir kimseden ders aldığını görmek, gam ve kederden kurtulmaya, günah işlemekten korkan zühd ve takva sahibi bir insana delalet eder.

Rüyada Öğrenci görmek

Rüyada öğrenci görmek veya öğrenci olduğunu görmek, mutluluk ve sevinç işareti olarak kabul edilir. Bir okul bahçesinde öğrencilerin hep birlikte koşuştuklarını, oyun oynadıklarını görmek, mahallenizde sizin için iyi şeyler konuşulduğuna, herkes tarafından takdir ve sevgi ile karşılandığınıza, okuldan çocukların evlerine gitmek üzere dağıldıklarını görmek, mahallenizde iyi kalplilikle tanındığınıza, fakirlere el uzatmanız sizin cömert ve iyi bir insan olduğunuza işaret eder. Rüyasında kendisini öğrenci gören kimse, mantıklı davrandığından çevresi tarafından çok sevilir. Rüyada öğrenci görmek, mutluluk ve sevinçle tabir olunur. Bir öğrenciye ders verdiğinizi veya bir şey öğrettiğinizi görmek, sizin iyi ve çalışkan bir kimse olduğunuza delâlet eder.

Rüyada Üniversite Görmek

Rüyada üniversitede olduğunu gören kimse, çevresi tarafından kıymet verilerek devamlı surette aranılan bir şahıs olduğuna işarettir.  Rüyada bir üniversite dershanesinde veya salonunda bir ders veya konferans dinlemekte olduğunu görmek, mali durumunun çok yakında düzeleceğine güzel bir haber olarak kabul edilir. Rüyada bir üniversitede öğrenci olduğunu görmek, pek yakında eline bir mal veya para geçeceğine delâlet eder. Bir üniversitede ders verdiğini veya konferansta bulunduğunu veya kendisinin konferans verdiğini görmek, bütün sıkıntılarının son bulacağına yakında müjdeli bir haber alacağına işarettir.

Rüyada Dershane Görmek

Rüyada dershane görmek, dünyevi ve uhrevi yönden güçlü olmaya delalet eder. Bir kimsenin rüyasında dershanede çalıştığını görmesi, her türlü sıkıntıdan emin olmaya ve sevince delalettir. Rüyada bir dershanede bulunduğunuzu görmek, dünya ve ahretinizin mükemmel olduğuna ve üzüntülerinizin yok olacağına işarettir. Dershanede ders çalıştığını gören, ferahlığa ve sevince ulaşır. Keder ve sıkıntıdan kurtulur.

Rüyada Ders Kitabı Görmek

Rüyada bir ders kitabı görmek; sizin vaktiyle büyüklerinizin nasihatlarını dinlemediğiniz için şimdi pişmanlık duyduğunuza, kitabı açıp okuduğunuzu görmek; zaman zaman bu nasihatları hatırlayarak uyguladığınızdan dolayı bundan faydalandığınızı gösterir.

Rüyada Okul Hakkında Diğer Yorumlar

Rüyada Yeni Okul Görmek
Rüyada tertemiz, yeni ve güzel bir okul görmek tüm toplum ile tabir edilir. Bu rüyayı gören kişinin yaşadığı o ülke haklının tamamının bolluk ve rahatlık içinde mutlu yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Eski Okul Görmek
Rüyada kötü, pis ve eski bir okul görmek kişinin maddi zarara uğrayıp, kazancının yok olacağı çok sefil ve çaresiz bir hale düşerek, darlık çekeceği anlamına gelir.

Rüyada Okul Üniforması Görmek
Güzel bir işin başlayacağı anlamına gelir. Kişi, kendisini çok yüksek bir mevkiye terfi ettirecek bir çalışma içine girecek, kişisel sorunlarını dışarıya belli etmeden kendi içinde halledecek, yeni bir kişilik kazanacak, yaptığı bütün işlerde büyük başarılar kazanacak ve her daim mutlu olacak demektir. Rüyada okul üniforması giymek, bir sorunun çözüleceğine, devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına, hayırlı bir işe iştirak edileceğine, hane içindeki sorunların sonlandırılması için çaba sarfedileceğine ve rahata erileceğine delalettir.

Rüyada Okul Tuvaleti Görmek
Rüyayı gören kişinin, sıkıntılı bir ruh haline sahip olduğuna, bu yüzden kendi içinde sürekli kendiyle tartıştığına, bu durumun devam etmesi halinde işlerinin ve hayatının aksayacağına, sevdiği kişiler için kendisini toparlaması ve ayağa kalkıp sorunlardan kurtulmak için bir adım atması gerektiğine yorumlanır. Rüyada okul tuvaletine girmek, iş dünyasında yaşanan sıkıntılardan ötürü bazı zamanlar büyük üzüntü duyulduğuna, ancak yakın bir zaman içinde bu durumun düzeleceğine ve bu durum düzelene kadar etraftaki kişilerin kalplerinin kırılmaması için özen gösterilmesi gerektiğine yorulur. Rüyada okul tuvaletinde öğrenci görmek, aile bireyleri arasındaki tartışmaları ve sürtüşmeleri tatlıya bağlayacak bir kişinin haneye geleceğine, bu kişiye kulak verilmesi ve nasihatlerinin dinlenmesi gerektiğine ve böylece kısa süre zarfında birçok sorunun çözüm bulacağına delalettir.

Rüyada Okul Çantası Görmek
Rüyayı gören kişinin, işle ilgili ya da sosyal hayatı ile ilgili olarak yaşadığı herhangi bir sorundan ötürü büyük bir zararla yüzleşmek zorunda kalacağına, bu zarardan kurtulmak için türlü planlar ve çalışmalara yapacak ancak bazı kişilerin araya girmesi sebebiyle gerekenleri yapamayacağına ve bu yüzden epey bir sıkıntı çekeceğine alamettir. Rüyada okul çantası almak, kaçan fırsatların yakalanması sayesinde yaşanan mali krizin hızlı bir şekilde sonlandırılacağına, yapılan hataların kısa bir süre içinde telafi edileceğine, gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, zenginlik sahibi olunacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine rivayet edilir.

Rüyada Okul Bahçesi Görmek
Kişi, hedeflerine ulaşmak için gittiği yolda büyük başarılara imza atacak, hayatı her zaman güllük gülistanlık olacak, girdiği zorlu işleri deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledecek, kardeşleri ile birlikte bazı işler ortaya koyacak, zaman geçirmek için yaptığı bir etkinliği iş olarak piyasaya sürecek ve bu sayede zengin olacak demektir.

Rüyada Okul Görmek | Rüya Tabirleri Sözlüğü konusunda 40 mesaj

 1. Rüyamda parkta çocuklar oynuyordu. 10 yaşlarında Kız Çocuğun biri karılar gibi kelime kullandı. Ben de sinirlendim. Sen öyle bir kelime kullanamazsın kibar olmak zorundasın dedim. Çocuğa diklendim. Sonra abim parkta oturuyormuş. Bana dedi ki neden kızdın çocuğa onun arkası sağlam belki seni işe alımda bile faydası olurdu ailesinin dedi. Ben de onların faydası eksik olsun dedim. Sonra mahalleden bir kız çocuğu da bizim sohbeti dinliyordu. Git anlat ablana hadi dedikodu ya başlayabilirsiniz dedim. Ardından kendimi bir arabanın içinde gördüm. Direksiyon da tanımadığım bir oğlan vardı. Ben de bacaklarımı adamın bacakları üstüne atmışım. Şaşırıyorum kendi kendime bu nasıl oldu diye. Sonra ya sıkıntı yok uzatabilirsin ayaklarını diyor. Ben de uzanır vaziyette ayaklarımı uzatıyorum o arabayı süren de benim arkadaşımın arkadaşıymış. Güvenilirmiş bi yerde. Neyse okula gidiyorum. Arkadaşlarımla çok iyi samimiyiz sınıfla. Derse giriyorum kadın hoca benle ilgileniyor. Daha önce ansiklopedi okumuşum. Kadın hoca da ansiklopedi verdi önüme bak dedi dikkatli bakarsan gezegenleri göreceksin. Ansiklopedi içinde de gezegenler vardı. Gözümün birini kısıyordum bakıyordum gezegene etraflıca görebiliyordum. Gezegenler hareket ediyordu. Sonra ders arası oldu. Ben de okuldan gittim.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Banu Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Herkesin saygısını kazanacağınıza, işlerinizin iyiye gideceğine, önemli bir konu üzerinde son kararı vermeniz gerektiğine işarettir…

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Damla Kardeşim Sizin Bu Rüyanız Çok Daha Önceden Yorumlanmıştır Anlayışınız İçin Teşekkür Ederim İyi Geceler Dilerim…

  2. 1001 Rüya Tabiri

   Damla Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Önemli birisiyle bir sorun hakkında görüşme yapmaya, el attığınız ya da atacağınız her işinizde başarılı olacağınıza işarettir…

 2. Ruyada kardesimin kucukluk 6 7 yasindaki halini gordum eski dogdugum gecekondu evimize iceri gir dedim kardesim girdi beyaz pijamasi vardi surekli eski evimizi ve kardesimin kucukluk halini goruorum

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Damla Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Hayırlı ve sevinçli haberler almaya, sıkıntılardan arınmaya, evinizde yaşanan sorunlardan yakında kurtulacağınıza işarettir…

 3. Ruyamda lise okulumdayim mezun oldugum sonra korudorda yuruorum saclarim sari uzun at kuyrugu kot paltolonum bar zayifim okul mudur yardimcilarimi ogretmenlerimi goruorum koridoorda oturuolar sonra ortokul mudurumu goruorum sevisorum onla bir ise baslamisim 1 bucuk milyar maasi varmis almisim babami goruorum gelip beni isyerinden arabayla Alsin die aksammis

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Damla Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Zengin bir şekilde yaşamaya, güvenilir bir insan olmaya, beklenmedik ve şaşıracağınız haberleri yakında alacağınıza işarettir…

 4. Ruyamda eski nisanlimin annesi ablasi bana supriz kokolu pasta almis mum lar üfluorum iyiki dogdun diolar sasiriorum dogum gunum kutluolar pasta eski nisanlimin annesinin elinde bana ablasi sarilio sımsıki hediye almis bileklik kirmizi boncuklu 2 tane almis birtanede sol koluma almis 3 tane hediye demir merdiven var eski nisanlim gececi uyuyomus ben kutlamasin diorm yada uyuyorum ne diorum ve haziran orasi dogum gunum benim gercekte hayatta nedemek

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Damla Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Güç bulmaya, cesaretlerinizle daha çok olayların üstüne gideceğinize, zorluklardan zamanla tamamen kurtulacağınıza işarettir…

 5. Rüyamda eski okuluma gitmişim (lise). Oradaki öğretmenlerim beni çok seviyorlar. Eski arkadaşlarım da orada ve benden yardım istiyorlar. Sen çok güzel hamur yoğuruyorsun yardım et diye. Ben de hocalarımdan izin isteyip yardımcı oluyorum hep. Duvarlarda benden kalan anılar vardı hala çıkartılmadığına sevinmiştim. Hocamın biri de gerçekte dayım ama rüyamda hocammış. Onunla da sohbet falan ettik. Bunun anlamı nedir

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Anonim Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Büyük ya da küçük bir derneğe başkan olmaya, kimsesizlere yardımlarda bulunmanız gerektiğine, iyi ve güzel haberlere işarettir…

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Elif Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Çok başarılı olacağınıza, meydana gelecek değişikliklere, çevrenizden itibar görmeye, birisinin sırlarını öğrenmeye işarettir…

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Elif Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Uzun bir hayat süreceğinize, karşınıza çift kısmet çıkacağına, hayatınızda en güzel değişikliklerin zamanla olacağına işarettir…

 6. Rüyamda sınıfta kadın din öğretmeni görüyorum en ön sırada oturuyorum ve beni en akıllıları sensin sensin senden başka yok biliyorsun değilmi diyerek azarlıyor,sonrasında elime kağıt alıyorum ve din sınavından 100 almışım fakat 100 alan bir kaç kişi daha var yorumlarsanız çok sevinirim

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Gizem Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Daha iyi bir iş teklifi alacağınıza, hayatınızdaki tüm zorlukların yavaş yavaş ortadan kalkacağına, başarılı olmaya işarettir…

 7. Rüyamda .eski ortaokul arkadaşlarımı gördüm hepimiz bir sırada oturuyorduk eski kız arkadaşlarım yanıma geliyorlardı eski sevdiğim bir kız ile yanyanaydım
  Ve telefondan bişeylere bakıyorduk ve eskiden sevdiğim kız ile yanaklarımızı sarılarak birleştirmiştik eski düşmanımda ordaydı ve onunla halen küsüm ama hep rüyalarımda onunla barışmış gibiyim.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Furkan Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Uzun zamandır haber alamadığınız bir yakınınızla tekrar buluşacağınıza ve bu olayın sizi daha çok sevindireceğine işarettir…

  2. Rüyada eski okul arkadaşlarımla okuldayız kpss sonuçlarına bakıyoruz ben kendi ismimi sınavda değişirmişim gerçek ismim olmadığı için ve sonuçlara bakıyorum bir türlü bulamıyorum arkadaşlarım ismimi gördüler sonuçlarına baktılar alay ettiler ben çok üzüldüm bu benim sonuçlarım olamaz diye ve yavaş yavaş çıktığımda baktım sanki merdivenler elle yapılmış ve topluyorlardı bende üzerindeydim bir an düştüm gibi ve ağlamaya başladım bir tane abi bir kıza söyledi bunu hocaya götür ve o kız beni rehberlik bir bayan hocaya götürdü kız hocaya söyledi hocam bu ismini bulamadığı için üzülüyor hoca bana dedi oğlum ismini söyle ben dedim sınavda başka bir isim yazdım yok oğlum dedi gerçek ismini söyle ben dedim tamam ismimi söyledim sistemde baktı ve cıktı 100 üzerinde 118 puan aldım galiba çok sevindim çıktım dışarıya baktım çantamı hocanın yanında unutmuşum geri gittiğimde hoca çantamı yanına almış unuttuğumu bildiği için ve bende çantamı aldım bir şey çantama koydum ama hatırlamıyorum ne koyduğumu ve çok sevincliydim

  3. 1001 Rüya Tabiri

   Bünyamin Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Gönül ferahlığına, uzun emele, hoş geçime, uzun ve yararlı bir yolculuğa çıkmaya, tüm çabalarının karşılığını alacağınıza işarettir…

 8. Bu aralarda ara ara rüyamda orta okulda olduğumu görüyorum aslında üniverdite öğrencisiyim ama dıyorum kendi kendime orta okulda ne işim var bir sürü öğrenciler vardı beden dersnndeydik sonra hamile bir öğrenci vardı sen hamilesin evine git zarar görürsün dedim sonra sankı çöldeydim sınıfımı kaybettim bulmadım . Bir marketten çikolata aldım galiba 80 li yıllardaydım en son sonra uyandım.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Su Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Birisinin gizli işlerinin gözler önüne serileceğine, nereden geldiği belli olmayan kısmete, zengin ve varlıklı bir insanla tanışmaya işarettir…

 9. Rüyamda üniversitesi sınavına giriyordum ve süre çok çabuk geçiyordu soruları yetiştiremiyordum ama herkez yetiştiriyordu malesef bu arada gerçekten sınava hazirlaniyorum acaba başarısız mı olacağım .

  1. 1001 Rüya Tabiri

   İlknur Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Başarılı itibar ve saygı sahibi olacağınıza, küçük bir iş yerinde çalışmaya başlayacağınıza, güzel ve müjdeli haberler almaya işarettir…

 10. Ruyada bır sınıftayım.camın kenarı orta sıradayım. Ogretmen tahtaya yazı yazıyor. Bende yarısını yazıyorum ama yarısını göremıyorum. Ön sıradakı amcaya soruyorum. Bir seyler dıyor. Sonra abımle beraber okula gırıyoruz. Sonra ben okulda cıkıyorum dısarda abımı beklıyorum. Okul kalabalık sonra abım dısarı cıkıyor. Mıkrofonla konusma yapıyor Mıkrofandan benı cagırıyor. Bende merdıvene dogru gıdyrum. Kredı kartını bana atıyor. Para cek dıyor. Sonra bende bankamatik arıyorum. Yanına gıdıyorum köpek yatıyor. Bankamatıge yaklasıp para cekemıyorum. Baska bankamatık arıyorum. Yolda vefat eden babamı gruyorum. Sacları sarı renkti. Baba diye seslenıyorum. Sarılmak istiyorum ben baban degılım diyor Benzıyor olabılırım dıyor ben aglıyorum, sonra annem yanımda ama ben kımseyle konusmak ıstemıyorum. Sonra bız Tanımadık bırının evıne gıdıyoruz. Bır babaanne var gelını bıde torunları gelın televızyonu acıyor malzemerı cıkarıyor takı bıleklık yapmaya calısıyor. Babanne gelıne dıyorkı kalk namazı kıl dıyor torunuda sofra hazırla dıyor. Torunu once elınde kek ile onumuzden gecıp mutfaga gıdıyor. Sonra banada seslenıyor. Bende gidiyorum kız yemegı karıstırıyor ama karısık bır yemek

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Anonim Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : İşinizde ve özel hayatınızda ilerlemeniz ve para kazanmanız için hiçbir engelin önünüzde kalmayacağına, güzel haberlere işarettir…

 11. Tuvalette kendimi görüyorum tavanı nem yapmış yukarı bakıyorum tuvalette oluşmuş tozları siliyorum. Lütfen yorumlarsanız sevinirim.Birde akşamın karanlığında bir arkadaşımla yokuş yukarı koşuyoruz, biri laf atıyor korkudan daha da hızlı kacıyoruz elimde tel toka vardı.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Berra Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Başarıda hoşgörü ve iyi duyguların rol oynayacağına, işlerinizin yakın zamanda düzeleceğine, vaktinizin hoş geçeceğine işarettir…

 12. Merhaba, rüyalarımda sürekli üniversite okuduğumu görüyorum ve her gördüğümde sınıf ortamındayım bazen yeni insanlarlayım bazen eski arkadaşlarım var. Bunun anlamı nedir acaba? Ayrıca Üniversite okudum mezun oldum bir sene önce. Onuda belirteyim alakası varsa.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Habibe kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Bolluğa, berekete, zenginliğe, ümidin kesildiği bir isteğin tekrar gündeme gelmesine, ümidinizi kestiğiniz olayın gerçekleşmesine, bilinç altında bazı korkularınızın bulunduğuna ve bu korkuların çok yakında ortaya çıkacağına ve bu korkularla yüzleşeceğinize, bazı zorlukların üstesinden geleceğinize işarettir…

 13. Merhaba, rüyamda okula zarar vermek isteyen boya gibi kimyasal dökerek yakmak isteyen kamyonu kornassina basarak okulu yakacaklar diye bagarark engelledim sonra okul müdürüyle konuşup olayı anlattım müdür ise başını sallayarak doğru gibi bisiler soyledi , saygılarımla

  1. Rüya Yorumcusu

   Osman kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Başka bir eve taşınmaya, büyük bir işe teşebbüse, kedere, üzüntüye, girdiğiniz işten zarara uğrayacağınıza ayrıca başınıza tehlikeli bir olay geleceğine ve bunun için çok dikkatli olmanız gerektiğine, yürümekte olduğunuz hayat yolunda taşımayı göze aldığınız sorumluluklara, sevdiğinizden ayrı düşeceğinize işarettir…

  1. merhaba hlm kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Yeni hobiler edinmeye, ailenizi ihmal etmemeniz gerektiğine, kendinizi geliştirmeniz gerektiğine, hayatınıza yeni sayfa açılacağına, malınızın artacağına, itibar sahibi olmaya, saygınlık kazanmaya, çevrenizde yenilikler olacağına, hayatınızda bazı eskilerinin yerini yenilerinin olmasına işarettir

 14. Geri bildirim: Rüyada Sınıf Görmek Hayırlı mı Değil mi? - 1001 Rüya Tabiri

  1. Rüya Yorumcusu

   rüyanın yorumu şöyle : davranışlarının hatasına,öğreneceğiniz yeni bilgiler sayesinde hayatınıza yeni bir yön vermeye,kültürünüzün artması için okumaya hep devam etmeniz gerektiğine,ülke halkının rahat içinde olacağına,ahlakınızın bozulacağına işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!