Rüyada Öldüğünü Görmek Neye İşarettir? Rüya Tabirleri

Rüyada görülen ölüm  veya bir başkasının öldüğünü görmek ve bu ölülerle ilgili rüya sahnelerinin ne demek olduğunu bu tabirde detaylarına kadar okuyabilirsiniz.  Ünlü rüya yorumcularının ölüm ile ilgili rüyanızın hayırlı mı değil mi olduğunu nasıl değerlendirdiğini aşağıdaki rüya tabirinden okuyup öğrenebilirsiniz. İşte size islami, dini ve diyanet ruya tabirlerine gore: ruyada oldugunu gormek ne demek. Dini, islami ve diyanet ruya tabirlerince ruyada ölüm görmenin manası.

İÇİNDEKİ RÜYALAR:

Rüyada Öldüğünü Görmek – Diyanet

Rüyada ölmek, dini yönden eksiklikle tabir olunur. Bazen de bu rüya büyük günahtan pişman olmayla tabir olunur. Rüyasında savaşta öldürüldüğünü gören kimse dünyevi bir çok rızka erişir. Rüyada ölüp tekrar yaşadığını gören kimse günah işler ve tövbe eder. Kendisini kabirde ölü olarak görüp, eskiden vefat etmiş olduğunu zannetmek, yolculuğa işarettir. 

Rüyada bir kimsenin kendisini veya başka bir kimseyi ölmüş olarak görmesi, onun ahlakının bozulduğunu gösterir. Rüyada ölmüş olduğunu, fakat ne kefenlendiğini ve ne de tabuta konulduğunu, hatta arkasında ağlayanları bile olmadığını gören kimsenin, evinin yıkılıp dağılacağına veya evinin damına çökeceğine yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda kişinin ömrünün uzun olacağına da işaret eder.

Öldüğünü, kefenlenip teneşirde bekletildiğini görmek, eğer arkasından bağıran ve ağlayanlar varsa, onun dünyaca yücelik sahibi olduğuna, yüksek ahlaklı bir kimse bulunduğuna işaret sayılır. Rüyada ölüm, yolculuk ile, bir rivayete göre, evlenme ile tabir olunur. Gemide öldüğünü görmek, halkın elinde hayatını kaybetmesi demektir. Birinin kendisini öldürdüğünü gören kimse, kendisini öldüren kimseden çok yararlanır.

Rüyasında öldürüldüğünü gören; kimsenin ömrü uzar. Bir kalabalık tarafından öldürüldüğünü veya linç edildiğini gören kimse, devletin en büyük yardım ve desteğini görür. Boynu vurularak öldürüldüğünü gören kimse, hasta ise hastalıktan, fakir ise fakirlikten, üzüntülü ise üzüntüden kurtulur. Zehir içerek oldugunu gormek, uzun ömüre işaret eder. Rüyada bir zehir içerek öldüğünüzü görmek, hayatınızda hoşa gitmeyen bir başkalık veya değişiklik olacağına delalettir.

Rüyada Birinin Öldüğünü Görmek

Birinin öldüğünü görmek; duymak veya hamile bir kadının vefat ettiğini görmesi, erkek bir evlad doğuracağına işarettir. Rüyada görülen ölü, ürkütücü bir halde değilse, hayra yorulur. Ölüye ikramda bulunan veya ölünün kendisine ikramda bulunduğu kimsenin evinde bereket meydana gelir. Kendisini ölüler içinde ve onlarla birlikte yürürken gören kimsenin eceli yakın olur. Evinde ölü gören kimse arzusuna ulaşır. Ölüyü rahat içinde görmek, ahiret hayatında da rahat olduğuna delalet eder. Bir ölüyü yerde sürüklediğini görmek, günah işlemeye delalet eder. Bir ölüyü kabre kadar götürmek, sevap işlemeye yorumlanır. 

Tanımadığınız bir kadının ölmüş olduğunu görmek:, mevsim kuru bile olsa o yere yağmur yağacağına delildir. Kadının öldükten sonra tabutunda tekrar dirilerek kalktığını görmek, yağmurun dolu şekline dönüşeceğine alamettir. Bir kadının ölümü küçük çocuklara da yorumlanır. Öldüğü evvelce işitilen bir kimsenin ölmediğinin haber alınması, o kimsenin şahadet rütbesine eriştiği anlamına gelir. Tanınmamış bir kadının ölümünü görmek, yağmurun azlığına delalettir. Rüyada dedesinin öldüğünü gören kimsenin çalışma ve gayreti sona erer.

Rüyada Öldüğünü Duymak – İslami

Rüyada oldugunu duymak, o kimsenin ömrünün uzun olacağını gösterir. Uzun bir zamandan beri hasta bulunan bir yakınının öldüğünü işitmesi veya görmesi, o kimsenin sıkıntı içinde olduğunu gösterir.

Rüyada Annenin Öldüğünü Görmek

Rüyada annenin veya rüyada annesinin öldüğünü gören kimse, malca zarara uğrar. Vefat etmiş annesini yaşadığını görmek, fakirliğe düşmeye delalet eder. Oğlunun yaşadığını görmek, düşmanını veya hasmını affetmeye işarettir.

Rüyada Kardeşinin Öldüğünü Görmek

Rüyada kardeşinin öldüğünü görmek dünyevi ve uhrevi yönden güçlü olmaya delalet eder. Bir kimsenin rüyasında kardeşinin (kız erkek fark etmez) görmesi, her türlü sıkıntıdan emin olmaya ve sevince delalettir.

Rüyada Arkadaşının Öldüğünü Görmek

Rüyada arkadaşının öldüğünü görmek hastalıktan şifaya kavuşmaya ve üzüntülerden kurtulmaya delalet eder. Arkadaşının oldugunu gormek, aklını kullandığı takdirde zengin ve mesut olabileceğine, yoksa fakir kalacağına işarettir.

Rüyada Eşinin Öldüğünü Görmek

Rüyada eşinin öldüğünü veya hanımının vefat ettiğini görmek, zengin olmaya ve onun servetinden faydalanmaya işarettir.  Rüyada kocasını ölmüş görmek, ummadığı çok kıymetli bir hediye alacağına delalettir.

Rüyada Oğlunun Öldüğünü Görmek

Rüyada oğlunun öldüğünü görmek, eline miras geçmeye ve düşmana galebe çalmaya delalet eder. Rüyada çocuğunun veya oğlunun ölümü mala, mülke ve kolay elde edilen rızka işarettir.

Ruyada oldugunu Gormek-oldurmek-Ne Demektir-islami Ruya Tabirleri

Rüyada Çocuğunun Öldüğünü Görmek

Rüyada çocuğunun öldüğünü görmek veya ailenizden birisinin oldugunu gormek; ailenizle aranızı açmaya çalışanların bu işte hiç bir zaman başarılı olamayacaklarına delalettir. Evladınızın hastalandığını veya öldüğünü görmek, onların uzun yıllar ve mutluluk içinde yaşayacaklarına ve sizin için hayırlı birer kimse olacaklarına işarettir.

Rüyada Babasının Öldüğünü Görmek

Vefat etmiş babasını yüzünü güler bir halde görmek, ahirette saadet içinde olduğuna işarettir. Yüzünde korku ifadesi var ise azabta olduğu ile yorumlanır. Rüyada ölmüş babanızı görmek; onun hatırasına daha çok bağlı olmanız ve her an arkasından onu anmanız gerektiğine

Rüyada Kızının Öldüğünü Görmek

Rüyada kızının öldüğünü görmek veya bir kız çocuğunun oldugunu gormek rızkın daralmasına, mutluluğun azalmasına işarettir. Kızının öldüğünü gormek; Başınızdan önemsiz bir tehlike geçeceğine ancak, daha dikkatli ol­manız gerektiğine dair bir uyarıdır. Bir başka yoruma göre de; uzun ve zah­metli bir yolculuğa işarettir.

Rüyada Ağlamak Ne Demek?

Rüyada ölü üzerine feryad ederek ağlamak, vaaza işaret eder. Bu ağlamayı dinlemek iyi değildir. Feryad ederek ağlayan kadının sesini dinlemek, çalgı aletleriyle yapılacak düğün cemiyetine işaret eder. Bağırarak ağlamak, ağlayan kimse tarafından fitne uyandırmaya işarettir. 

Rüyada Ölmüş Birinin Öldüğünü Görmek

Rüyada ölmüş birinin tekrar ölmesi veya ölmüş bir kimseyi kaçarken görenin ömrü uzun olur. Bir kimse, ölmüş birini tekrar öldüğünü görse, o ölünün üzerinde ödenmemiş kul hakkı ve borcu bulunduğuna işaret vardır. 

Rüyada Ölü Birinin Dirilmesi, Hortlaması

Rüyada ölü birinin dirildiğini görmek, müjdeli bir haber ve sevince işaret eder. Ölmüş birinin dirildiğini görmek, yahut da onu ölmemiş gibi görmek, yüzü güleç ise iyi, değilse zarar, kayıp, keder ve üzüntüdür. Ruyada oldugunu, tekrar dirildiğini gören kimse umduğuna kavuşur. Gerçek hayatta ölmüş birini rüyada ağlarken görmek, imanlı olarak gittiğine ve yerinde rahat olduğuna işaret eder. Rüyada bir ölüyü dirilttiğini görmek, hidayetle tabir olunur.

Günahkar ise tevbe eder. Ölümünden sonra tekrar dirildiğini gören, fakirse zengin olur, eğer rüya sahibi yolculukta ise veya gurbette bulunuyorsa selâmetle vatanına döner. Rüyada kadının dirildiğini görmek, yağmurun geleceğine, birçok kadınların öldüklerini görmek, çocuklar arasında ölüm olacağına yorumlanır.

rüyada ölüm görmek

Ölülerin mezarlarından çıktıklarını ve bütün yiyecekleri bitirip geriye bir şey bırakmadıklarını görmek kıtlığa; kuyulardaki tatlı suları tamamen içtiklerini görmek, büyük bir hastalık çıkacağına; bir ölüyü arkasında beyaz veya yeşil elbise olduğunu ve yüzü güldüğü halde görmek, gufrana erişmiş bulunduğuna; aksini görmek de bunun aksine; karısının öldüğünü ve sonra dirildiğini görmek, eşinden faydalanmaya; uykusunun içinde hasta olmayarak öylece öldüğünü görmek, uzun ömre delâlet eder. 

Rüyada bir hortlakla karşılaşmak, yakında iyi bir şekilde gelişecek bir olayın içine gireceğine, öldüğünü emin olduğunuz bir kimseyi rüyada görmek, bütün arzularınıza kavuşacağınıza, onunla konuştuğunuzu görmek, beklediğiniz ve olmasını şiddetle arzuladığınız bir muradınızın yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada Ölü Biriyle Konuşmak 

Rüyada bir ölünün kendisine takke vermesi, hastalığa işarettir. Ölünün kendisine yıkanmış elbise verdiğini gören kimse zengin olur. Ölü tarafından verilen yiyecek ve içecekleri yemeyip içmemek, malca noksanlaşmaya işaret eder. Bunları yiyip içtiğini görmek, hayır ve bol rızka delalet eder.

Ölü bir kimsenin kendi elbisesini verdiğini şiddetli sıkıntı ve hastalığa düçar olmaya işarettir. Rüyada bir ölünün kendisine bal verdiğini görmek, umulmadık yerden gelecek paraya işarettir. Kabristanda dolaşıp ölülere selâm verdiğini gören kimse, her şeyini kaybeder ve dilenmek zorunda kalır. Ölmüş bir kimse ile kucaklaştığını görenin ömrü uzun olur. 

Rüyada Ölüden Bir Şey Almak

Rüyada ölü bir şey vermiş ve siz de onun verdiğini yemişseniz rızkınızın bolluğuna, yememişseniz, malınızın ve geçiminizin eksileceğine işaret eder. Ölmüş birisinden eski bir elbise alıp giyen kimse, çok şiddetli üzüntüye düşer. Elbise yeni ve sağlam ise, ferahlıktır. Rüyada ölüden bir elbise alıp, önce kenara bırakıp, daha sonra alıp giyen kimse vefat eder. Rüyada ölüden bir şey almak genellikle iyiye yorulur. Ölüye bir şey vermek ise iyiye yorulmamıştır.

Rüyada Cenaze Görmek

Rüyada sanki ölmüş de tabuta konularak mezarlığa götürülmekte olduğunu gören kimse, dünyadaki işlerinde yükseleceğine, şeref ve üne kavuşacağına, eğer toprağa verildiğini görürse, dünya nimetlerini ahiret sevabından daha üstün tutacağına delil sayılır. Öldüğünü ve cenazesini kimsenin taşımadığını gören kimse itibardan düşer.

Öldüğünü ve devlet töreni ile kaldırıldığını gören kimse, dünyada ulaşılabilecek en üst mevkilere yükselir. Bir cenazenin yürüdüğünü veya uçtuğunu görmek, rüyayı gören için yolculuk, o bölge için büyük bir kimsenin kaybına işarettir.

Rüyada Cenaze Görmek – Cenaze namazı

Rüyada Mezar veya Mezarlık Görmek

Öldüğünü ve mezara götürüldüğünü gören, uzak bir yolculuğa çıkar. Ölüp gömüldüğünü gören, tövbe etmeden vefat eder. Gömüldükten sonra mezarından çıkarsa, tövbeye kavuşur. Ölüp halkın omuzları üzerinde götürüldüğünü gören, halk arasında şeref ve itibar kazanır. Rüyada ölü gömdüğünü görmek, hayırlı bir haber alınacağına işaret eder.

Gömülen ölünün tekrar dirildiğini görmek, fakirlere sadaka vermeyi gerektirir. Rüyasında mezarlık gören kimse yaptıklarından pişman olur. Rüyasında kendisini ölmüş görenin ömrü uzun olur. Rüyasında ölmüş birisini ağlar görmek, o kişinin mezarında huzurlu ve cennetlik olduğuna işarettir. 

Rüyada Ezan veya Sela Sesi Duymak

Bir kadın rüyasında minarede ezan okuduğunu görürse, orasını akıllı bilgili kimselerin istilâ edeceğine işarettir. Vakitsiz ezan okuduğunu görmek işlerin karışacağına. Rüyada ezan okumak hacca gitmekle tabir edilmiştir. Duaya, hayırlı işe ve şeytanın hilesinden kurtulmaya delalet eder.

Ezan, rüyada müjdenin, ecelin, haccm, Hakka çağrının, yolculuğun işâreti olarak yorumlanır. Rüyada cami veya mescitte ezan okumak; dünyada her muradına kavuşacağına; cami ve mescitten başka bir yerde ezan okuduğunu görmek; mal kaybına uğrayacağına kendi evinde ezan okuyan kimse; ailesinden bir kişinin büyük bir hastalığa yakalanacağına veya bir ölüm haberi alacağına şahit olur

Rüyada Şehit Cenazesi Görmek

Rüyada Ölü Yıkamak

Rüyada ölü yıkamak, onun borcunu ödemeye işarettir. Bir kimsenin, bir ölüyü kendi kendini yıkarken görmesi, o ölünün çocuklarının üzüntü ve kederden kurtulmalarına, hayra ermelerine işaret eder. Bir ölüyü kirli bir suyla yıkadığını görmek, rüya sahibinin dalalet ve günah işlemede zirvede bir kimse olduğuna delalet eder.

Rüyada Kefen Görmek

Ölüp kefenlendiğini gören, bekar ise evlenir. Bir kimse rüyasında kefen giydiğini, baş ve ayak kısımlarının kefende olduğu gibi bağlı olduğunu görürse o kişi ölür veya işi bozulur. Rüyada kefen giydiğini gören kimse bekar ise, kendisinin dengi olmayan bir kimse ile evlenir. Rüyada kefen görmek, günahlardan tevbe etmeye, sırları gizli tutmaya veya insanların ayıplarını örten bir kimseye işarettir. Rüyada kefen görmenin hem faydalı, hem de zararlı tarafı vardır. 

ruyada olmus birini gormek-ruyada oldugunu gormek-olum

Rüyada Birini Öldürmek

Rüyada bir kimseyi öldürdüğünüzü görmek, o kişiyle çok iyi bir dostluk kuracağınıza ve ondan iyilik göreceğinize yorumlanır. Rüyada bir kimseyi öldürmek, günah işlemeye işaret eder. Rüyasında kendi kendini öldüren kimse, tevbe-i nasuh ile tevbe eder. Rüyasında bir kimseyi öldürdüğünü gören kimse, ona çok maddî yardımda bulunur.

Rüyada bir kimseyi kasten ve suçsuz olarak öldürdüğünü gören kimse, bundan üzüntü ve pişmanlık duymuyorsa, ona çokça servet bırakır. Pişmanlık ve üzüntü duyuyorsa, dünya malı için oğlu ile kavga eder. Rüyada sevdiği bir kişiyi öldüren kimsenin, o kişi ile dostluğu artarak devam eder. Rüyada kendisini öldürdüğünü gören bir kimse tevbei nasuh ile tevbe eder.

Rüyada Ölü Yıkayıcı Görmek

Rüyada bir ölü yıkayıcı görmek, hastalığa tutulacağınıza, ya da çok kötü bir haber alarak büyük bir üzüntüye kapılacağınıza yorumlanır.

Rüyada Ölü Hayvan Görmek

Rüyada ölmüş balık görmek kötü ve çirkin şeydir. Boş ümit ve arzulardır. Rüyada koçun öldüğünü görmek büyük bir zatın vefatına, onun kesildiğini görmek böyle bir insanın öldürüleceğine işarettir. Etinden yeniliyorsa malının dağıtılacağına işarettir. Etin pişirildiğini ve ondan yenildiğini gören kimse kendi yahnim kaybeder ve yasa girer.

Rüyada şahinin öldüğünü görmek ise, fakirliğe düşmeye işaret eder. Bir kuşun öldüğünü görmek, mevkiinden düşerek aynı zamanda fakirleşeceğine delâlet eder. Dişi katırını kaybettiğini veya onun öldüğünü gören kimse, karısını kaybeder. Bir kelebek tuttuğunu ve kelebeğin elinde öldüğünü gören kimse, hatırını ve değerini bilemeyeceği zarif bir kızla evlenir. Atınızı ölmüş olarak görmek; ailenizden bir kimsenin hastalanacağına yorumlanır.

Diğer İlginç Rüyada Ölü Tabirleri

 1. Rüyada bir ölü ile konuştuğunu gören kimse uzun ömürlü olur.
 2. Ölü üzerine ücretle ağlayan kadınları rüyada görmek, halin değişmesine, evin harap olmasına, çirkin ameller işlemeye işaret eder.
 3. Rüyada bir kimsenin ölü tarafından öpülmesi, ele geçecek mirasa delalet eder.
 4. Rüyasında ölülerle evlendiğini gören kimse, bekar ise evlenir. Evli ise boşanır.
 5. Ölmüş bir kimseyi rüyada ağlarken görmek, imanlı olarak gittiğine ve yerinde rahat olduğuna işaret eder.
 6. Rüyasında bir ölüyü dövdüğünü gören kimse, yolculuğundan hayır elde eder ve kaybettiği şeyi bulur.
 7. Rüyasında tanıdığı bir ölüyü öpmek, ondan gelecek ilim veya maldır. Tanımadığı bir ölüyü öpen kimseye tahmin edemediği yerden eline bir mal geçer.
 8. Rüyasında ölüyü yediğini gören kimsenin ömrü uzun olur.
 9. Rüyada yakınlarından bir kimsenin şehit olarak öldüğünü görmesi, hayatta takip ettiği yolun doğru olduğuna, bütün kazancının helal para ile elde edildiğine işaret eder.
 10. Rüyada zehirlenerek öldüğünü görmek bir hayır işleyeceğine delâlet eder.
 11. Rüyada öldüğünüzü ve cennete gitmiş olduğunuzu görmek; dünyada yaptıklarınızın size gönül ferahlığı verdiği ve vicdanınızın rahat bulunduğuna işarettir.
 12. Bir doktorun öldüğünü gören kimsenin annesi ölür.

Rüyaların videolarını izleyin anlamını dinlemek isterseniz youtube kanalımız için BURAYA TIKLA

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.

Rüyada Öldüğünü Görmek Neye İşarettir? Rüya Tabirleri konusunda 99 mesaj

 1. Merhaba hocam. Rüyamda erkek kardeşim ile birlikte araba ile bir yere gidiyoruz. Kardeşim bir şey söylüyor ve benim de hoşuma gitmiyor. Arabada birlikte oturuyoruz ve çok kızıyorum sanki nefret ediyorumuşum gibi zorla kardeşimin başını elim ile yere eğiyorum, kaldırmaya calışırken de işkence yapmış gibi izin vermiyorum ve eilm ile öyle tutuyorum. Iki kez yaptım ve sonra kaldırıncada çok iyi yaptım diyorum kendime. Sonra durumlar değişiyor ve kardeşim kendisi yalnız arabada giderken kaza yaptığını ve öldüğünü öğreniyorum. Çok ağlıyorum. Ağlayarak cenazasine geliyorum ve geldiğim ev bizim değil ölmüş anneannemin oturduğu ev. Kapıdan girereken annemi görüyorum ve bana ağlayarak sarılmaya geliyor. Ben de annemi sert itiyorum ve şimdi değil deyip içeri giriyorum ağlayarak. Girdiğimde de ölmüş anneannemi ve onunla birlikte oturan bir kadını görüyorum. Sonra kardeşimin cenazesini görüyorum fotoğrafı ile ve çok ağlıyorum ve çok üzülüyorum. Rüyamda
  Cenazedeki kardeşimin fotoğrafı ve gerçek hayattaki kardeşim farklılar yani benzemiyorlar. Ama rüyamdaki o fotoğraftaki rüyamda kardeşimdi ve onun için çok ağlıyorum ve çok korkarak uyandım. Rüyam olduğuna şükür ettim.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Selin Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Bazı sorunlardan kurtulup sonunda mutlu olacağınıza, sevinmeye, zeki bir insanla tanışıp bu zeki insanla ilerlemeye işarettir…

 2. Merhaba. Rüyada arkadashimin öldügünü duydum ve derhal onlara gitdim, sonrada eski esininde öldügünü hatirladim ve çocuklarinin anneannelerinde kalicagini dusundum

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Anonim Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Mesleğinizi ve meşrebinizi devam ettirmeye, ummadığınız yerden rızkınızın geleceğine, uzun ömürlü olmaya, zenginliğe işarettir…

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Hanifi Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Bazı sıkıntıların üstesinden geleceğinize, ileride alacağınız tüm işlerde başarıya ulaşacağınıza, geleceğinizin iyi olmasına işarettir…

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Anonim Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Rızkınızın sürekli artacağına, günlerinizin hep hareketli şekilde iyi ve güzel geçeceğine, saklı kalan sırları öğreneceğinize işarettir…

 3. Ben rüyamda olmus dayımın ve nenemin tekrar ölduğunu bende mezarlarin ayak dibindeki bankta oturdum ve dayımın fotoğraf lafına bakıp ağladım sonra annem ve halam geldionlarda mezar başında ağladılar bende karsiki bankka geçip oturdum ağladım halam bana diyor aglama sonra nenemin ablası bir çocukla geldi cocuk mezara sarılıp ağladı nenemin ablası benim hal hatırımı sorup araba binip gittiler

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Mizgin Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Terfi etmek için çalışmaya, sıkıntıların sona ereceğine, dertlerin biteceğine, maddi ve manevi güvene kavuşmaya işarettir…

 4. Bugün Rüyamda yakın bir arkadaşım kafamın arkasından yastıkla vuruyor sonra beni boğmaya çalışıyordu ölünce uyandım bende sabahtan beri heryerde ölümle ilgili şeyler karşıma çıkmaya başladı ve biraz garip hissediyorum ölmem inşallah

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Ayse Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Şanslı bir döneme gireceğinize, sevdiğiniz birisine sonunda kavuşacağınıza, hayatınızın renkli bir şekilde geçeceğine işarettir…

 5. Ruyada küs oldugumuz amcamın eşi, halam bize geliyorlar. Bana dıyorkı amcan öldü. Herkes aglamaya baslıyor. Sonra kapıdan amcam giriyor. Ama genç hali sonra herkes sarılıyor. Bende sarılıyorum

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Anonim Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Düşmanınızı yeneceğinize, her sıkıntıdan kurtulmaya, ferahlık ve sevince erişmeye, müjdeye nail olmaya, rızık bolluğuna işarettir…

 6. Rüyamda öldüğümü gördüm ve bas ucumda biri duruyordu daha sonra annem’in sesisini duydum ne oldu oglum nasil öldün diye sordu ben de gayet rahat öldüm su anda çok rahatım diyordum böyle bitti rüyam saygılar

 7. Merhaba rüyamda bir trafik kazası geçiriyordum yüzümü bir şeyin sıyırıp geçtiğini ama hiç acı duymuyordum.Biri gelip kapıyı açıyordu eşim kaza yaptık diyordu bana ve eşimi çıkarın diyordu gelenlere bende gayet iyiydim kapıyı açtığımda yerde bir cenaze olduğunu gördüm ve kendim olduğunu düşünüyordum. Eşime ben öldüm mü diye soruyorum. Eşim hayır ölmedin diyordu ama ona pek inanmıyordum cenazenin ağzında yara vardı ama yüzü de bana benzemiyordu.Biri beni çıkartıp bir yere oturttu eşim benim için birşeyler istedi ve o kişi bana külahlı sütlü bir dondurma getirdi.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Semiha Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Uzun ve faydalı bir yolculuğa, emeklerinin karşılığını almaya, büyük bir iyilik ve mutluluğa kavuşulacağına, dileklerinizin gerçekleşmesine işarettir…

 8. Rüyamda boynumdan silahla vurularak öldürülüyordum ve beni öldüren arkadaşımdı. Kendi cesedimi gördüm. Sonra arkadaşlarım neden vurduğunu söylediğinde fazla ses yaptığını ve bunun düğün hazırlığına işaret olduğunu söyledi ve kendi düğünlerini hazırlamaya başladılar ancak ben onları izliyordum. Kimse beni görmüyordu.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Sude Nas Kardeşim Rüyanız Yorumlanmıştır Anlayışınız İçin Teşekkür Ederim İyi Geceler Dilerim…

  2. 1001 Rüya Tabiri

   Sude Nas Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Akraba ve dostlarınızı ziyaret edeceğinize, işinizde ilerlemeye, yardıma ihtiyaç duymadan yaşayacağınıza işarettir…

 9. Rüyamda araba kazasında ölüyordum. Ama ölmek istemiyordum. Eve gidiyorum sadece tek yumurta olan ikizim beni görüp benimle konuşuyordu. Annemi görmedim ama ablamla aramızda çevirmenlik yapıyordu. Ablamı tutup ama abla daha çok erken daha ölmemeliydim diye ağlıyordum. Üzülüyorlardı bana yeni araba almışım binememişim daha çok genç diye

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Kübra Kardeşim Rüyanın Yorumu Şöyle : Mahkemeye düşülmüş bir davadan başarı kazanacağınıza, hayat tarzınızın tamamen değişmesine, iyiliğe, güzel habere işarettir…

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Ferid kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Mutlu olmayı istemeye ve mutluluğu aramaya, hayatınızdan yeterince mutlu olamadığınıza, isteklerinizin gerçekleşeceğine işarettir…

 10. Rüyamda abimin evimizde idam edileceğini öğrendik hemde yakılarak onu son gördüğümde koltukta yatıyordu gidip elini tuttum o da benim elimi sıktı. Çok üzgündü. İdam edildiğini görmedim ama hissettim. Benim rüyamı da yorumlarsanız çok sevinirim. İyi günler.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!