Rüyada Ev Görmek, Rüyada Ev Almak, Eski Ev, Yeni Ev Yapmak

Rüyada görülen evlerin anlamı ölüm haberi mi bol para veya müjdeli haber mi öğrenmek için aşağıda size uygun rüyayı seçip anlamını okuyun. Hemen aşağıda rüyanızın Diyanet ve İslami alimlerin yorumunu, hem iyi ve kötü anlamlarını hem de psikolojideki anlamlarını ayrı ayrı başlıklara tıklayarak öğrenebileceksiniz.

Rüyada Ev Görmek

🙂 Ev görmek; mezar, eş, zengin, güvenlik, refah, geçim, mal ve büyük memuriyet olarak yorumlanır. Rüyada kendi evine girdiğini görmek, bekar için evlenmeye, evli kimseler için de çocuk sahibi olmaya delalettir. Evin demirden olması uzun ömür ve huzurlu bir yaşama işaret eder. Sahibi bilinen bir eve giren helal rızk için dua eder. Kendi oturduğunuz evi görmek keder ve endişelerinizin artık son bulacağına, yıkılmış bir ev görmek, yeni bir ev yaptıracağınıza işaret sayılır. Rüyasında kendi evini gören kişinin imanı tam olur. Kendi evine giren kişi helal rızık peşinden gider.

😐 Küçük bir evde olduğunuzu gördüyseniz, kı­sıtlanmaktan duyduğunuz tedirginlikten söz edilebilir. Acayip, bilmediği bir eve girdiğini gören kimsenin hastalığı yakındır. Rüyada evin içine girip, orada ölülerin olduğunu görmek, rüya sahibinin hastalığına işaret eder. Bir evin yandığını görmek, üzüntüye yorumlanır. Eğer evinizi farklı bir yerde, mahallede, bölgede ve değişik görüyorsanız, üzüntü ve kederin yakında olduğuna işarettir.

Rüyada Ev Almak

🙂 Ev almak mülk sahibini olmak; zengin kimselerle işbirliği yaparak; bundan büyük faydalar sağlayacağınıza işarettir. Rüyanızda güzel eşyaları olan ev almak anne ve babanızın sağlıklı ve uzun ömürlü oluşuna yorumlanır. Aldığınız ev güzel bir bahçesi ve orada çiçekleri olan bir evse tüm sorun ve sıkıntılardan kurtulacağınıza işarettir. Güzel eşyalı ev almak iyi bir yolculuk demektir.

😐 Rüyada eski ev almak veya aldığınızı görmek diyanet rüya tabirleri yorumcularına göre; İş hayatınızda yanlışlıklarınızdan dolayı parasal durumunuzun bozulacağına ve dolayısıyla da sıkıntılar yaşayacağınıza işarettir.

Rüyada Yeni Ev Görmek

🙂 Rüyada yeni bir ev almak veya içinde bulunduğunuzu görmek, bugünlerde çok hayırlı bir haber alacağınıza veya sizi son derece seven bir kimse ile karşılaşacağınıza, yahut çok sevinecek bir olay karşısında kalarak çok mutlu olacağınıza işarettir. Rüyada yeni bir eve girmek, fakir için zenginliğe, zengin için ise servetinin daha da artmasına delalet eder. Evinin kapısını yeni olarak gören kimse ise evlenir ve sıkıntıdan kurtulur. Eski bir evin yeni bir eve dönüştüğünü görmek, rızık genişliğine, hayır kapılarının açılmasına, sevince ve müjdeli bir habere işarettir.
Rüyada güzel ev görmek: Yakında sevinçli bir haber alacağınıza ve çok sevineceğinize delil sayılır. Ummadığınız bir haberin geleceğine ve bu haber sizi çok mutlu edecek bir gelişmenin haberi olacağına yorumlanır. Rüyada eski bir binanın yeni hale geldiğini görmek, bol rızka, gam ve kederden kurtulmaya, hastalar için ise şifa bulmaya işaret eder.

😐 Evin yanması: Evinin kapısını yanmış veya yıkılmış olarak gören kimse, gücünü aşan bir şeyle karşılaşır ve buna üzülür. Evinin yandığını görmek, aile içinde meydana gelecek kargaşaya işaret eder.
Rüyada evin yıkılması: Evin yıkıldığını görmek, tez zamanda gelecek felâkete işarettir. 

Rüyada Eski Ev Görmek

Rüyada eski ev görmek veya ahşap bina helal maldır veya yaşlı birinden kalacak mala mülke paraya işarettir. Rüyada ahşap bir ev görmek; hayırlı bir işe başlamak ya da evlilik alametidir. Eski bir evden çıkan harama tövbe eder. Rüyanızda eski bir evi yıkmakta olduğunuzu görmek, yeni bir eve sahip olmakla yorumlanır.

Rüyanızda kötü durumda ya da bakımsız bir evdey­seniz, içinde bulunduğunuz koşulların sizi mutsuz ettiği ve kaygılandırdığı söylenebilir. Evin içinde bir pislik görmek, ev sahibinin ahlaksızlığına delalet eder. Tahtadan veya kerpiçten yapılmış bir eski eve giren haram mal edinmeğe çalışır. Rüyada eski püskü evinin kapısız olduğunu görmek, evin düzensizliğine işaret eder. Eski yaşanmaz harabe olmuş evin yıkılması para sıkıntısı olarak tabir ederler. Rüyanda eski püskü ve harabe bir ev gördüysen ve bu ev sizin ise uzun süre sıkıntıların devamına işaret eder.  

Rüyada Ev Yapmak

Rüyada ev yapmak veya bir ev yaptırdığınızı görmek, zenginlik ve mutluluk ifade eder. Rüyada herhangi bir arsada bir bina yaptığını görmek; yeni bir hayata başlayacağına ve çok mutlu olacağına delildir. Eğer bir evin temelini atıyorsanız, yeni başlayacağınız bir işte başarıya ulaşacağınız anlamına gelir.

Bir evin inşa edilmekte olduğunu görmek, akrabalarından birinin hastalığına yorumlanır. Rüyada ev yaptığını görmek; işlerini çok tembelce yönettiğine; vaktinin çok büyük kısmını boş geçirdiğine yorumlanır. Evini camdan yaptığını görmesi; yakında hastalanacağına veya bir düşmanının tuzağına düşeceğine işarettir. Rüyada temel atmak çok zahmetli bir işe girişeceğinize delalet eder. Rüyada ev inşaat etmek sizin bir ev alacağınıza ama zorluklarla karşılaşacağınıza işarettir.

Rüyada Ev Taşımak

Rüyada ev taşıdığınızı görmek, eğer taşındığınız yeri sevdiyseniz bir çocuğunuzun dünyaya geleceğine, bekârsanız bir ev yapmak için bir arsa satın alacağınıza yorumlanır.

Çok sevdiğiniz evinizden yeni bir eve taşındı­ğınızı gördüyseniz, bu, var olan durumdan hoşnutsuzluğunuzu ve yenilik ihtiyacı içinde olduğunuzu anlatır. Rüyada sevdiğiniz birinin isteğiyle veya zoruyla evinizden taşındığınızı görmek, işlerinizin bozulacağına işarettir.

Rüyada Büyük Ev Görmek

Büyük ev görmek, çok memnun kalacağı bir misafirin geleceğine, büyük eve girip oturduğunu görmek, kendisinin bir misafirliğe gideceğine işaret eder. Büyük ev görmek, İçyüzünün selametine ve yapılan hatalardan ders çıkartıp başarılı olmaya işarettir. Bol odalı ev görmek başarılı olacağınız ticari girişimlere işaret eder. Çok odalı evin rüyada görülmesi güvenli bir hayat ve temiz ekonomik gelire delalettir. Evin odaları çok ise zahmetli elde edilen büyük güce işarettir. Tam umudunuzu kesmişken elinize geçecek olan toplu gelire ve kazanca işaret eder.

Rüyada Ev Temizlemek

Rüyada ev temizlemek zenginlikle ve mutlulukla yorumlanır. Çalışarak büyük kazançlar elde edeceğinize işlerinizdeki başarıya yorumlanır. Ev temizlemek, bereket, rızık ve hayra işarettir ya da yaşamınızda ve ticari ha­yatınızda büyük başarılar sağlayacağınıza işarettir.

Harabe ev temizlemek, üzüntü ve gamı temsil eder. Tanımadığınız, yabancı harabe ve yıkık dökük bir evi temizlemek, ticaretin bozulduğuna ve tüccarların zarar ettiklerine, bir rivayete göre, büyük bir belaya uğranılacağına delâlet eder.

Anonim Rüya Yorumları

Rüyada ev görmek; kişiliğimizin ve dış dünyaya karşı konumumuzun simgesidir. Evin durumu ve bize yaşattığı duygular, bu konumun sağlamlığını ya da dayanıksızlığını gösterir. Damdan dama atladığını gören kimsenin, servetten servete koşacağına işaret vardır. Eliyle kendi kapısını açan kimsenin zor bir işi hallolup yoluna girer. Kaybettiği kilidi bulan kimse işinde başarılı olup, güçlenir. Rüyada görülen ev ahrete yorumlanır.
Yabancı ev görmek: Rüyada bilmediği bir eve girip orada bir takım ölmüş insanlar görmek, ahrete işarettir. Oraya girip oturanın hastalanır. Öyle bir evden çıktığını gören geçecek olan şiddetli bir hastalığa yakalanır.
Rüyada görülen beyaz aydınlık ev görmek: yakında gerçekleşecek olan hayırlı bir yolculuğa çıkacağınız anlamına gelir.
Beyaz ev görmek: ailenizdeki canınızı sıkan bir sorunun yavaşça çözüleceğini ve son bulacağı anlamına gelir.
Rüyada bina görmek, her türlü korkudan emin olmaya, makamca yükselmeye, rahat bir yaşama ve kendisinden hayır umulan zevceye işaret eder.

Evin kapısının kilidini kaybeden kimse önemli bir konuda tedbirsizlik eder. Eğer rüyada inşaat olan bir evin yenilendiğini yeni yapıldığını gördüyseniz bir yakınınızın hastalığına işarettir.
Bir evin inşaatının yapıldığını yani yeni inşaa edildiğini görmek, akrabalardan birinin kısa süren hastalığına tabir olunur.

Diyanet ve İslami Alimlerin Yorumu

İBN-İ ŞİRİN’e göre; rüyada bir evin tavanı, damı veya duvarının yıkıldığını veya yandığını görmek evinde bir musibet olacağına işarettir. Evinin büyüdüğünü görmek nimete, küçüldüğünü görmek ise nimet ve rızkının azaldığına delalet eder.

KİRMANİ’ye göre: Evin ortasındaki avlu, kızına ve kız kardeşe, evin sofrası anne ve babaya işarettir. Onları güzel ve temiz görmek onların hayır ve selametine, pis ve yıkık ve dar görmek onların sıkıntı, felaket ve yoksulluğu ile tabir olunur. Kendi mülkü olan bir eve girdiğini gören çok sayıda evlada sahip olur. Evinin geniş olması rızkının bolluğuna ve bereketine delildir. Güzel bir ev görmek anne ve babasının uzun ömürlü olacaklarına, güzel bir es le evleneceğine, zenginliğe ve yüksek bir dereceye ulaşacağına delalet der.

EBU SAİT EL VAİZ’e göre; yeni bir evin yapıldığını görmek akrabasından birinin öleceğine, bir evi genişletmek için tamir ettiğini görmek, kedere, bir evi yıktığını görmek musibete işarettir.

ABDULGANİ NABLUSİye göre; ev, insanın dünyası ile yorumlanır. Rüyada yeni ve mükemmel bir evi olduğunu gören fakirse zengin olur, sıkıntıda ise genişliğe çıkar, sanatçı ise üne kavuşur, zengin ise mali artar, bu Rüya herkes için hayırlıdır.

Psikolojideki Anlamı

Rüyada ev görmenin psikanalizi: Rüyada ev, kişiliğimizin ve dış dünyaya karşı konumumuzun simgesidir. Evin durumu ve bize yaşattığı duygular, bu konumun sağlamlığını ya da dayanıksızlığını gösterir. Yeni bir eve taşındı­ğınızı gördüyseniz, bu, var olan durumdan hoşnutsuzluğunuzu ve yenilik ihtiyacı içinde olduğunuzu anlatır. Rüyanızda kötü durumda ya da bakımsız bir evdey­seniz, içinde bulunduğunuz koşulların sizi mutsuz ettiği ve kaygı­landırdığı söylenebilir. Küçük bir evde olduğunuzu gördüyseniz, kı­sıtlanmaktan duyduğunuz tedirginlikten söz edilebilir.


Rüyada ev görmek

Bu Duaları Kaçırmayın!

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.

Rüyada Ev Görmek, Rüyada Ev Almak, Eski Ev, Yeni Ev Yapmak konusunda 263 mesaj

 1. Mrb hocam. Rüyam hayr olsun insaallah. Rüyamda disardan uzaktan boş ev gördüm. Içeri girmedim. Camda perde yoktu alt katta oldugu için icerisi görünüyordu mobilya da yoktu ev boşdu. Şimdiden teşekkürler.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Zara Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Sürprizlere ve güzel sözlere hazırlıklı olmanız gerektiğine, paralar kazanmaya, varolan sıkıntılardan kurtulacağınıza işarettir…

 2. Öncelikle annem ve babam ayrı yaşıyor. Ben ve 3 kardeşim annem ile kalıyoruz.
  Rüyamda yeni eve çıkıyordum ve eve çıktığım ilk gün annem evi dizmemde, temizlikte vb. şeylerde bana yardım ediyordu. Sonra birden amcam ve kuzenim geldi tamir çantasıyla. Onlar da yardım etmeye başladı. Ev çok güzel dizilmişti ve birden bire evin ortasında babam var oldu. Televizyon izliyordu. Yani Ben yeni eve çıktım ve ailemdeki herkes benim çıktığım eve doluşmuştu ve ben kendi içimden ne zaman gidecekler acaba diye düşünüyordum.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Mehmethan Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Sürprizlere ve güzel sözlere hazırlıklı olmanız gerektiğine, paralar kazanmaya, varolan sıkıntılardan kurtulacağınıza işarettir…

 3. Merhaba ben bir evimden ev almıştım hala taksitlerini ödü yorum rüyamda o kişilerden karşılaşıyorum bana artık evinizi değiştirmenin zamanı geldi diyor bronun tam arkadı evlerden alın eski evinizin aynısı olacak hiç pişman olmaz sınız diyor bana gidip eve bakıyorum ev cok guzel ve buyuk benim evim kucuk o ev ise çok büyüdü içine taşın mistik bile

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Emine Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Yaşamınızdaki tıkanıklıkların giderilmesine, en kısa zamanda feraha çıkacağınıza, sıkıntıları atlatmaya, paralar kazanmaya işarettir…

 4. Mrb. Rüyam hayr olsun inşaallah. Ben Rüyamda eskiden oturduğumuz eve gidiyormuşum merdivenlerden cikiyormuşum ama evin icine girmeden uyandim. Teşekkürler.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Anonym Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Hoş sürprizlerle karşılaşacağınıza, yeni şeyleri farketmeye, sağlıklı yaşam sürmeye, zorluklardan kolaylıla kurtulacağınıza işarettir…

 5. Merhabalar. Ruyamda henuz gorusmedigim biri ile evlenecegimizi ve onun ailelerle ileride oturacagimiz evde gezdigimi gordum. Ev bakimsiz, yer yer sivalari dokuluyor, bayagi rski model bir rv. Banyo ve mutfagi ise eski olmasina ragmen hasarsiz ve temiz. Ev oldukca buyuk. Evde elektrik yok daha once kacak elektrik baglanmis. Galiba mustakil bir evdi. Arka bahcesinde cok guzel agaclar onun da ilerisinde gurultulu bir mahalle ve yol vardi. Sanki bir yerin kenar mahallesi gibi. Onunde ise buyuk bir tepe ve tepe uzerinde biraz da coplerin icinde bayagi guzel bir heykel vardi. Dans eden kadinlar heykeli gibi. Tepenin ardi baska bir yerdi. Sanki sehir gibi. Ben evin icini gezerken yaa burasi tamir olunca guzel olur ama allah allah neden sevdi de tutmak istedi bu evi diye soruyorum. Bu arada ev bayagi guzel gunes aliyor. 4 odali asiri buyuk. En sonda burasi duzelir mi ben burada yapabilir miyim, neden bu kenar mahalleyi secti diye sorup duruyorum. Simdiden tesekkuler.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Aysel Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Zafere erişmeye, yüksek mertebelerde bulunan birinden güzel hediyeler almaya, uzun ömür sahibi olmaya, bol paraya işarettir…

 6. Ben rüyamda eşim ve bekarken benden hoşlanan bir erkekle ev bakmaya gidiyordum ama gittigim yer uzun yokus bir yerdi temizdi ama yokus yuruyen bant gibi esime gel kayarak inelim diyorum kayarak hizlica iniyoruz orda avluda insanlar sandalyede oturuyor. Daha sonra orda cikip klyde saglik alanda yeni 4 katli bir bina goruyoruz beni seven genc buraya bakalim burasi genis be guzel diyorlar bu evi alin bence diyor ama icine giremiyorum uyaniyorum simdiden Allah razi olsun

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Anoniimm Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Haklılığın kesinlikle ortaya çıkacağına, etrafınızdaki insanların tavsiyelerine uymanız gerektiğine, iş yaşamında iyi işlere işarettir…

 7. Rüyamda köydeydik annem bana eski bir kilim vardı uzun baya onu ser taziyemiz var dedi otlar o kadar uzun olmuştuki.. Çok güzel yeşillik gördüm
  Bir kaç defa daha böyle yeşillik köy gördüm

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Hatice Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : İstediğiniz dileklerinizin yakında gerçekleşeceğine, iş yaşamınızda daha çok fazla kariyer sahibi olacağınıza işarettir…

 8. Rüyamda annemle ablam dışarı çıkacaklar sonra ablam bana sinirlendi kızdı sonra onlar tam balkomdayken dışarı çıkacakken her yer sallanmaya başladı sonra da deprem oluyor dedim annem le ablam dışarda bize sesleniyor bende ilk dışarı çıktım sonra baktım evin yıkılmasına daha var gidip para aldım işte sonra tam çıkacakken babam mutfakta tutunuyordu cama sonra Bi baktım salona gelmiş dışarı çıkacakken ev yıkılmaya başladı misafir odası yıkılmaya başladı onu gördüm (misafir odasında babam uyuyo) böyle uyandım sonra uyandığımda deprem oluyo sandım gerçekte

  1. Ayrıca birde diğer ablam iki kardeşimde babamı çıkarmaya uğraşıyorlar bende sonradan gidip yardım etmeye çalışırken ev yıkılmaya başladı

  2. 1001 Rüya Tabiri

   Nisoş Kardeşim Sizin Bu Rüyanız Daha Önceden Yorumlanmıştır Anlayışınız İçin Teşekkür Ederim İyi Günler Dilerim…

  3. Ve birde babama yardım etmeye giderken çok istekdçsizce yardım etmeye çalışıyordum hani keşke içeride kalsa gibi düşüncelerim vardı

  4. 1001 Rüya Tabiri

   Nisoş Kardeşim Sizin Bu Rüyanız Daha Önceden Yorumlanmıştır Anlayışınız İçin Teşekkür Ederim İyi Günler Dilerim…

  5. 1001 Rüya Tabiri

   Nisoş Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : İstediğiniz işinizde başarı kazanacağınıza, hayatınızda güzel bir şey olacağına, başarılı olmak için çalışmanız gerektiğine işarettir…

 9. Rüyamda kız arkadaşımla okuldan çıkarken etrafımda insanlarda vardı üniversiteden çıkıp güneşli bir günde yolda yürüyoruz sonra ben yolun karşısına geçiyorum arkadaşımda yol karşısından geçip yanıma geliyo sonra biz birlikte eski ama temiz ferah bir eve giriyoruz ve bu eve taşınmak istediğimizi bu şehirde yaşamak istediğimizi konuşuyoruz daha sonrada ben arkadaşıma bu evi nasıl dekore edeceğimden bahsediyorum ve bu rüyayı görürken çok mutluydum arkadaşımda öyle ve evli değilim bu önemli bir kriter galiba rüyayı yorumlamak için rüyamda gördüğüm kız arkadaşımla üniversitede yakın arkadaşız

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Sima Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Arzularınızın gerçekleşmesi için bir süre daha beklemeniz gerektiğine, şeref ve namuslu bir insan ile dost olmaya işarettir…

 10. Meraba hocam ben ruyamda annem ve iki kız kardeşimle evimizdeydik ev yeniydi ve cok çok geniş bir evdi sonra bizim tavuklarımız vardı bende yumurtalarını aramaya gitim kümes gibi bir yere geçtim burası evin ayrı bir odasıydıkulanılmayan eşyalar vardı bende yumurtaları arıyorum bir ses duydum adımı sayıklıyordu cin oldunu anladım hemen kaçtım annemin yanına gitim iki kız kardeşime evin çatısına gidelim dedim merdivenlerle yukarı cıkıyorduk yorumladınız ıçin teşekürler.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Emine Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : İşe girmek için iş görüşmeleri yapıp bu işlerden birine gireceğinize, ümidinizi kaybetmemenizin gerekli olduğuna işarettir…

 11. Rüyamda hiç tanımadığım bir eve gidiyorum eşim ve ben ev baya kirli içimden diyorum benim evim kirli ama benden çok daha pis evler var evi geziyoruz evde karı koca kaynana kayınbaba ve iki çocuk var bizi güzel ağırlıyolar Bi şeyler ikram ediyorlar iyi insanlar diyorum ve evin etrafını geziyoruz ev Bi uçurumun kıyısında altı deniz Bi yandan ürkütücü diyorum bir yandan çok hoşuma gidiyor

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Nurhan deniz Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : İşinizde başarılar elde edeceğinize, çok sevineceğiniz bir haber alacağınıza, maddi sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza işarettir…

 12. Ruyada evdeyım. Evin duvarları turkusaz rengıne boyalı. Dayımlar altonoluktan bize gelıyorlar. Kapıyı açıyorum. Dayımın kızını boynundan öpüyorum sarılıyorum. Sonra yengem solan kapısının onunde sandalyede oturuyor. Dıyorumkı yenge sana neler anlatcam.sonra cesıt cesıt hsmur işi yspmısız Hepsını sofraya goturuyoruz. İçeri giriyorum. Dayımın tabagınıdakı hersey bıtmıs sadece kırıntılar var. Komsumuzda bızdeymıs. Bardagını alıyorum. Abım dıyorkı cay bıtmıs. Mutfaga gıdıyoruz. Abım doyorkı babam cok sınırledı.( Babam vefat ettı) babamın akrabası bızı kaz yemeye cagırıyormus. Bizi gelip almıyacakmıs belırlı bır yere kadar bız gıtcekmısız

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Anonim Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Elde edilecek helal rızka, karlı bir ticaretten artacak ve bu sayede büyüyecek mallar kazanmaya, hayırlı haberlere işarettir…

 13. Rüyada daha önce hiç görmediğim cok buyuk birbirine bağlı bir suru odası ve bahçesi olan bir evdeyim ama benim evim orada hep yaşıyormuşum gibi abim var yanımda birlikte bahceyi düzenliyoruz temizliyoruz süpürüp toparliyoruz sonra içeri giriyorum dayanamıyorum mutfafi temizlemeye ve toparlayıp düzene koymaya başlıyorum mutfak dar esyalar eski ve baya kirli sonra bir odaya geçiyorum orada da bir suru kıyafet askıya asilmis fazla dağınık kıyafetleri makineye atmak için ayiklamaya başlıyorum yaşlı bir dede geliyor daha önce hiç görmedim onu güya birlikte yaşıyoruz bir şey soruyu cevap veriyorum annemle alışverişe gidiyorum alışverişte bir suru dondurma almak için seçiyorum son kullanma tarihine bakıyorum birinin tarihi geçmiş cope attım diğerlerini alsam mı diye düşünüyorum kararsızım pazar alanı gibi meyveler serilmiş böyle bir suru güzel elmalar portakal

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Semiramis Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Rızık bolluğuna, iyi geçinmeye, üzüntülerden kurtulmaya, insanlara önderlik etmeye, güzel müjde haberlerini almaya işarettir…

 14. Ruyada tanımadıgı bır evdeyim. Ben teyzem teyzemın kızı ve dayım var. Dayım yanıma gelip bana sarılıyor. Teyzem ve teyzemın kızı kıskanıyorlar bana sarıldıgı için benımle konuşmuyorlar.sonra ortalıgı topluyoruz. Teyzemın kızı yerdeki kilimleri topluyor. Halı sericem diyor Brnde battaniye serelim Dayım öyle istiyor diyor. Sonra ben yerlerı siliyorum. Teyxemın kızı gelip elime vuruyor iyice sinir oluyorum sonra sehpanın üzerındekileri düzeltıyorum. Üc tane cercevede resim var onları düxeltıyorum. Sonrs annem sinirleniyor benim kızıma kötü davranamazsınız diye bende o sırada kıyafet katlıyorum. kıyafetlerımızı toplayıp gidelim diyoruz. Dayım annannemın köydeki evine geliyor. Teyxem ile dayım bır kamyonun içinde, kurbanlık dana getirıyorlarlar. Bir adam mani söylüyor

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Anonim Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : İnsanların hayrına olan bir işin ve güzel günlerin kısa sürede geleceğine, yakın zamanda çok yüksek bir terfi alacağınıza işarettir…

 15. Ruyada evımıze abımın arkadasları gelıyor. Bayan ve erkek arkadasları kapıdan girıyorlar. Ben normal hayatımda tesetturlu bırıyım başım acık saclarımı açmışım. Uzerımde uzun bır elbıse var

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Anonim Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Sevinç duyacağınız ve ferahlayacağınız şeyler yaşayacağınıza, övülen biri olmaya, hayır ve rızık bolluğuna, güzel haberlere işarettir…

 16. Rüyam hayır olsun inşaallah. Rüyamda yeni ev yapılıyormus ve dışı beyaz ve güzel içini görmedim sadece dışından gördüm. Teşekkürler.

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Anonym Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Bilgili ve saygı duyulan biri olmaya, mal ve mülk edinmeye, güzel bir olayla karşılaşmaya, arzu ve isteklere nail olmaya işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!