Rüyada Müzayede Görmek, Muzayede Olmak, Katılmak

Rüyada bir müzayedede bulunarak satışları görmek, o müzayedede hiç bir şey satın almadıysanız, şansınızın size sırt çevirmiş olduğuna, bir artırmaya katıldığınızı ve bir eşya satın aldığınızı görmek, evinizde veya iş yerinizdeki arkadaşlarınızla tatsız çatışmalara girişeceğinize işarettir.

Rüyada Müzayede Görmek

Ruyada muzayede gormek, çok istediğiniz bir şeye sahip olabilmek için re­kabete gireceğinize ve bundan dolayı endişeli günler geçirece­ğinize işarettir. Eğer rüyada bir şey satın alınıyorsa, satın alınan eşyanın yorumu da önemlidir. Çünkü alınan eşyanın anlamı, amacınıza ulaşıp ulaşamayacağınızı anlatır. Kısmetinizin son günlerde açılacağına ve lehinize gelişe­cek olaylarla karşılaşacağınıza işarettir.

  • Bir müzayede bulunmak: Dostla­rınızla aranızda sorunlar çıkacağına ve nahoş olaylar yaşayacağınıza işarettir.
  • Müzayede yönettiğinizi görmek: Elinize yüklü bir paranın geçeceğine ya da elinizden çıkacağına işarettir.

Rüyada Müzayedeye Katılmak

Müzayedeye katılmak veya orada olmak yeteneklerinizi ve zekanızı çok hayırlı işlerde kullanacağınıza işarettir. Muzayedeye katılarak bir şeyler almak yaşantınıza dikkat etmeniz gerektiğine her an başınıza bir dert gelebileceğine işarettir.

Ruyada Muzayede gormenin Psikolojik ve Modern anlamı

Müzayede görmek psikolojik anlamda: Bir açık artırmaya alıcı olarak katılmak ve pey sür­mek, güçlü istek ve hırslarımızın ortaya çıktığını gösterir. Genel olarak rüyalarımızda açık artırma, kendi yetenek ve nitelikleri­mizi, içinde yaşadığımız çevrenin beğenisine sunma ve değerli kılma eğilimimizi simgelemektedir.

Rüyada Açık Arttırma Görmek

Açık Arttırma görmek rüyada, bir müzayedede eşyaları­nızın satıldığını görmek, evinize çok kıymetli bir eşya gireceği­ne işarettir. Bir açık arttırma usulüyle eşya satın almak, aleyhinize bazı komplolar yapıldığına işarettir.


Leave a Comment