Rüyada Mide Bulantısı, Karın Ağrısı Görmek

Rüyada Mide Bulantısı

Mide bulanması: Bu rüya, içine haram karışmış bir mal yemeye, şüpheli kazanca ve ticarete delalet eder. Rüyada midenizin bulandığını görmek; iş hayatınızda ya da aile durumunuzda kötü günler geçireceğinize ya da kederli bir haber alacağınıza delildir.

Ruyada Karın Ağrısı Görmek

Karnınızın ağrıyarak şişmesi: Zorluklarla karşılaşacağınıza ve başınızın dertten kurtulmayacağına işarettir. Karnında sancı olduğunu gören geçimini sağla­mada zorluk çeker. Sancının şiddetli veya hafif olması bu zorluğun dere­cesini gösterir. Karnında yel olduğunu gurultu yaptığını görmek haram ye­mekle ve faizcilikle uğraşmaktır. Karın hastalığından dolayı ishal olduğu­nu görmek büyük zorluklar sonucu elde edeceği haram malın elinden gi­deceğini gösterir.

Ruyada Mide Bulantısının Psikolojik ve Modern Anlamı

Mide bulantısı: Duygularımızdaki hareketliliğin en çabuk ve en doğrudan etkilediği organımız, midemizdir. Bu nedenle, rüyadaki mide bulantısı, rüyayı gördüğümüz sıralarda bizi fazlasıyla rahat­sız eden ve duygularımızı olumsuz etkileyen bir faktörden ola­bildiğince çabuk kurtulmamız gerektiğine işaret eder. Bu genel­likle, uğraşmakta olduğumuz bir sorun ya da bizi rahatsız etme­ye başlayan bir ilişkidir.

Ruyada Mide görmek Karın Gormek

Mide: Rüyada görülen mide, rızık ve ömürdür. Bir kimsenin rüyada midesini elinde tuttuğunu görmesi, nzıkmın ayağına gelceğine delalet eder. İki midesi olduğunu görmek, evlada işaret eder. Midenin büyümesi, rızkın ve malın artmasına işaret eder. Rüyada mideyi temiz görmek, helal rızka, mideyi kirli görmek ise harama işaret eder. Rüyada midesinin olmadığını görmek, manevi yönden kuvvetli, zühd ve takva sahibi bir kimseye işaret eder.


4 thoughts on “Rüyada Mide Bulantısı, Karın Ağrısı Görmek”

  1. Rüyamda aynı yattığım yatakta pozisyonda karnımın şiştiğini büyüdüğünü gördüm büyürken su ciceği gibi baloncuk oluştu mor gibi damar gördüm küçük, patlayacak diye çok korktum karnım uyandım gerçek gibiydi

    Reply
    • Anonim Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Büyük makamlardan insanlarla görüşeceğinize, zorlukların kolaylaşmasına, üzüntülerinizden tamamen kurtulacağınıza işarettir…

  2. Rüyamda bir arkadaşımla birlikteydim yanında farklı bir arkadaşı daha vardı .kız sürekli geyirip kusacak gibi oluyor ama kusamiyordu .en son midem bulandı dışarı çıkıp ben kusuyordum.az miktar kustuktan sonra içeri girip onların yanından gideceğimi söylüyordum.

    Reply
    • Nil Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Bir süre mutluluk veren ve güzellik getiren bir işe girip yükselmeye, beklenmedik bir yerden kazançların olacağına işarettir…

Leave a Comment