Rüyada Miras Görmek, Miras Kalması

Rüyada Miras Görmek

Havadan gelecek toplu bir paraya işaret eder. Miras­la ilgili rüyalar bazen olduğu gibi de çıkabilir. Yani gerçek bir miras söz konusu olabilir. Kendinizi mirasa konmuş ya da pay almış olarak görmek: Paray­la alakalı ve çıkarınıza olan bazı değişiklikler yaşayacağınıza bozuk olan ai­le ilişkilerinizi düzelteceğinize işarettir.

Rüyada Miras Kalması

Rüyanızda size miras kaldığını gördüyseniz; Bu aralar hesapsız harcamalarınız yüzünden maddi sıkıntıya düşeceğinize, bu yüzden üzüleceğinize işarettir. Ruyada miras kalması, bulunduğunuz makam ve mevki itibarıyla, halkın sorun­larıyla ilgilenen ve onların dertlerini halletmek konumunda olan resmi bir mesleğe işarettir.

Ruyada Ev Görmek

Ev: Rüyada ev, kişiliğimizin ve dış dünyaya karşı konumumuzun simgesidir. Evin durumu ve bize yaşattığı duygular, bu konumun sağlamlığını ya da dayanıksızlığını gösterir. Yeni bir eve taşındı­ğınızı gördüyseniz, bu, var olan durumdan hoşnutsuzluğunuzu ve yenilik ihtiyacı içinde olduğunuzu anlatır. Rüyanızda kötü durumda ya da bakımsız bir evdey­seniz, içinde bulunduğunuz koşulların sizi mutsuz ettiği ve kaygı­landırdığı söylenebilir. Küçük bir evde olduğunuzu gördüyseniz, kı­sıtlanmaktan duyduğunuz tedirginlikten söz edilebilir.

Ruyada Para Gormek

Gördüğünüz kadar paranın yakında elinize geçeceğine işarettir. Kağıt para görmek: Geçim durumunuzun çok iyi olacağına kimseye muh­taç olmadan yaşayacağınıza işarettir. Demir para görmek: Zorluklarla ve çok çabalayarak para kazanacağınıza, sürekli geçim sıkıntısı içinde buluna cağınıza işarettir. para görmek: Önemli bir rahatsızlık geçireceğini­ze ve bunun üzüntüsüne yorumlanır.

Ruyada Tapu Görmek

Rüyada tapu dairesinde bir emlak işi takip ettiğini görmek; Kendinizi olur olmaz şeyler için üzmemeniz ve gönlünüzü her zaman ferah tutmanız gerektiğine delil olarak tabir edilir.


2 thoughts on “Rüyada Miras Görmek, Miras Kalması”

  1. SelamAleyküm hocam rüyamda amcamın karısını ve çocuklarını görüyorum yirmi beş yıl evvel önce vefat eden dedemden miras kalmış bana havuzu olan bir ev kalmış öyle söylüyorlar fakat çekemiyorlar normalde miras kalan birşey yok dedemden sağ iken yerler çocuklara verilmiş

    Reply
    • ahmeddd Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Büyük bir kısmetin beklenmedik bir anda geleceğine, yeni bir işe girmeye, güçlü durumlara gelmeye, şöhretliğe kavuşmaya işarettir…

Leave a Comment