Rüyada Kıyma Görmek, Yemek, Almak | Çiğ Kıyma Ne Demek?

Rüyada görülen kıyma: bol rızık ve maişet genişliğine işaret eder. Rüyasında kıyma gören veya kıyma yiyen kimse, iyi bir habere ve sevince nail olur. Rüyada kıyma görmek, bolluk ve bereket anlamına gelir. Kıyma görmenin manası fiziksel doyum ve maddi, “dünyevi” ihti­yaçları simgeler.

Diyanet Rüya Tabirleri: Rüyada Kıyma

Diyanet Rüya Tabirleri sorgusunda, rüyada kıyma görmek, hazmı kolay, güzel rızka, geçim vasıtalarına ve el sanatlarına işarettir. Rüyada birini kıyma yemeğine davet etmek, birine gadretmek için yemeğe davet ettiği kimseden yardım istemeye işarettir. Rüyada pişmemiş kıyma görmek, beden zafiyetine, halsizliğe, üzüntü ve kedere işaret eder.

İslami Rüya Alimleri: Rüyada Çiğ Kıyma

Rüya kıyma görmek; bolluk ve bereket anlamına gelir. İslami ve dini rüya sorgulamada rüyada görülen kıyma, hastalığa çağrışım yapar. Bazen da işlerin bozulmasına, üzüntüye ya da sıkıntıya işaret sayılır. Kimi zaman sevinmeye, zenginliğe yahut dostluğa yorumlanır. Bazen ise, kıskançlık, kavga, pişmanlık veya hastalık olarak tanımlanır. Bazı yorumcular ise ayrılık veya yakın bir zamanda meydana gelecek bir felâkete işaret saymışlardır.

Rüyada Et Görmek Yemek Ne Demek?

Rüyada et yemek pek de iyi bir rüya olmasa gerek. İnsan eti yemek çok fena bir dedikodu, koyun eti hastalığı veya felâketi, kuş eti yiyenin ise muradının olacağına yorulur.

Rüyada et görmek, duruma göre:
⦁ haram mala, ya da,
⦁ zor kullanılarak elde edilen menfaatlere bir işaret olarak yorumlanır.
Rüyada et yediğini görmek, helâl yoldan elde edilen rızka işaret olarak yorumlanır. Aynı rüyayı hastalık sahibi bir kim­se görürse, bu onun şifa bulacağı şeklinde yorumlanır.
Bir kimse rüyasında kalabalık bir ortamda et yediğini görür ise, bu, o rüya sahibinin rızkının artacağı şeklinde yorumla­nır.
Rüyada pişmemiş et yediğini görmek, duruma göre:
⦁ geçimsizliğe, ya da,
⦁ sıkıntıya, ya da,
haram mala, ya da, haksız kazanca delalettir.

Tencerede pişirilmiş et görmek, helâl malla yorumlanır, çiğ et, elem ve keder, hastalık ve yorgunluktur. Kebap şeklinde pişirilmiş et, zorluk ve acıdır. Bilmediği bir etten yediğini gören bir kimse, sevdiğinin yasını çeker. Kendi etini yediğini gören kimse yakınlarını gıybet eder, onların aleyhinde konuşur. Taze et, ölümdür. Ölü eti, gıybettir. Kıyılmış et, hüsran ve zarar; pastırma, sucuk, salam, sosis gibi etler beraberinde üzüntü ve kaygı getiren maldır. Bilinen etler için o hayvanların yorum kısmına bakmak gerekir.

Tencerede et görmek: Tencerede et görmek, helâl mal olarak yorumlanır.

Rüyada Kıyma veya Et Kütüğü Görmek

Rüyada kasap, kebapçı ve diğer meslek erbabının kullandıkları kütüğü görmek, iyi geçime, hayır ve menfaate işaret eder. Rüyada biçimli, fakat bir iş için kullanılmayan kütük yığını görmek, mala işarettir. Bir yere gelişigüzel bırakılmış ağaç kütüğü görmek, haylazlığa veya kötürüm olmaya işarettir.

Rüyada Görülen Etlerin Ne Anlama Geldiğini Okumak İçin Lütfen Buraya Tıklayın.

VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLA.

RÜYANI YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here