Rüyada Kirpik Görmek, Kirpik Dökülmesi, Takma Kirpik Uzaması, Uzun, Kesmek, Takmak

Rüyada Kirpik Görmek

İki kaşının yeniden bittiğini gör­mek ya kendisinin veya akrabasından birinin iki kızı doğacağına, bir riva­yete göre de şan ve zenginliğe delalet eder. Kaşından veya kirpiğin­den birini koparmak veya tıraş etmek malın ziyan (telef) olmasına, eğer bunu bir başkası koparır veya tıraş ederse onun malın ziyanına sebep ola­cağına işarettir.

 • Kirpiklerinizi gür görmek: Paranızı taşınmaza ve mücevhere yatıracağınız anlamına gelir.
 • Kirpiklerinizin döküldüğünü görmek: Sı­kıntıya düşmenizden dolayı birikimlerinizi bozarak geçinmeye çalışacağınız anlamına gelir.
 • Tekrar çıktığım görmek: Çekeceğiniz sıkıntının kısa sü­reli olacağı anlamına gelir.
 • Birisinin kirpiklerinizi yolduğunu görmek: Boşa konuşan insanların lafını dinlemeniz yüzünden tüm servetinizden ola­cağınıza işarettir.
 • Kirpiklerinizin beyazlanması: Dürüstlüğünüzün fayda­sını başkalarının size olan saygısıyla göreceğiniz anlamına gelir.
 • Kirpikle­rinizi taramak: Sağlığınızın her şeyden önemli olduğuna ve buna çok önem verdiğinize işarettir.

Rüyada kaş ve kirpiklerin uzaması; mal mevki, evlat ve uzun ömürdür. Ancak bunların çok fazla uzaması iyi sayılmaz. Kirpikleri traş etmek veya koparmak da hayır değildir. Kirpiksiz olduğunu gören, dinden uzak­laşır. Rüyada görülen kirpik, dinini muhafaza eden bir kimse ile tabir olunur. Rüyada kirpiklerini tıraş ettiğini gören, malında zarar eder. Rüyada kirpiklerinin olmadığını görmek, dini açıdan noksanlaşmaya delalet eder. Kirpiklerini yolduğunu görmek, düşmandan gelecek zarara delalettir.

Rüyada Kirpik Dökülmesi

Kirpiklerinizin dökülmesi veya dökülmüş olduğunu görmek, bazı sözlerin ve hareketlerin önce sizi çok üzeceğini fakat kısa bir müddet sonra sürprizli olaylar sayesinde bunları unutup neşeleneceğinize işarettir. Rüyasında kirpiklerinin anormal derecede dökülmesi, tesadüf eseri çok iyi saklanan bir gerçeği öğre­nir. Ancak rüyasında bütün kirpiklerinin döküldüğünü gören kimse, hatalarını anlayıp değişmeye karar verir.

Rüyada Takma Kirpik Görmek

Gözlerinde takma kirpik olduğunu gören dinin emirlerinin dışına çıkar, gü­nah işler.
Takma kirpik yolmak, düşmanlarının alçaklığına uğramaya işarettir. Takma kirpik gormek ruyada, her yeni bir günün sizin için yeni bir olay olduğuna geç­mişle kesinlikle hesaplaşmayacağınıza, kötü olsun, güzel olsun her şeyden zevk almaya çalışacağınıza işarettir.

Rüyada Kirpik Uzaması (Uzun Kirpik)

Rüyada uzun kirpikli bir kimse görmek; sıhhatinizin düzgün gideceğine kendinizi uzun kirpikli görmek; bazı yersiz davranışlarda bulunduğunuza işarettir. Kirpiklerinin uzadığını görmek iki türlü yorumlanır: İzzet ve şeref, hayırlı evlat, kaşlarının uzayıp çoğaldığını görmek, mal ve süs, bir rivayete göre de uzun ömürdür. Kaş ve kirpiklerinin haddinden fazla uzaması ve çoğalması hayra yorulmaz. Kirpiklerinin uzadığını gören ya itibara yahutta evlada kavuşur. Kirpiklerin uzaması: Rüyasında kirpiklerinin uzadığını gören kimse, hayırlı bir evlada ve izzet, itibara nail olur.

Rüyada göz görmek ne demek? www.1001ruyatabiri.com
Rüyada göz görmek ne demek?

Rüyada Kirpik Kesmek

Güzel ve uzun kirpikleri kesmek aşkla ilgili güzel anlara işa­ret eder. Dökülen veya kesilen kirpik güzel haber demektir. Kirpik kesmek, dinden uzak­laşmaktır. Kirpik kesmek başka bir alime göre; Kendinize iyi baktığınıza kolay kolay hastalanmayacağınıza işa­rettir.

Bu Duaları Kaçırmayın!

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.


6 thoughts on “Rüyada Kirpik Görmek, Kirpik Dökülmesi, Takma Kirpik Uzaması, Uzun, Kesmek, Takmak”

 1. Rüyamda kirpiklerimde rimel var onları elimle cekerwk cıkarmaya calışıyorum cıkarırken yarısı kopup elime geliyor üzülüyorum ben yaptı dşye niye yılamadan cıkarmadımda böyle cektim ben ne yaoacagım aynaya bakıyorum bir gözümde rek tük kirpik kalmış diperine hiç dokunmuyorum onu sutla temiLerim böyle olmaz diyorum

  Reply
 2. rüyamda kirpiklerimin uzadığını gördüm. kirpiklerim ve göz kenarlarım eye liner ile boyalıydı birde ayaklarımdan birinin büyük olduğunu gördüm. bunun yorumu nedir hocam

  Reply
  • selin Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Durumunuzun güçlenmesine, işlerinizin ve gayretinizin güzelliğine, şahadete, zahmetle kazanılacak mala kavuşmaya işarettir…

  • Yonca kolye Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Zorlukla kazandığınız parayı olumlu işlerde kullanacağınıza, elinize çok mal geçeceğine, bazı bilgiler edinip bundan karlı çıkacağınıza işarettir…

Leave a Comment