Rüyada Kene Görmek, Kene Yapışması, Isırması

Kene görmek rüyada fitne fesat ve art niyetli bir insana yorulur. Özellikle rü­yasında vücuduna kene yapıştığını gören kimse, böyle bir in­san yüzünden büyük bir sıkıntıya girer. Kendini bir türlü toparlayamaz. Ancak ruyada vücudundaki kenelerden kurtulduğunu gören, hayatını karıştıran insanlardan kurtularak eski düzeni­ne kavuşur. Rüyada bir kedide, köpekte, inekte veya benzer başka bir hayvanda görülen kene, sevdiğiniz bir insana zarar verecek kötü niyetli birine delalettir.

Rüyada Kene Görmek

Kene görmek saldırgan, hain ve aç gözlü düşmanla tabir edi­lir. Kene toplayıp attığını gören malını yemek isteyen birini kovar. Bir ke­ne öldürdüğünü gören böyle bir düşmanını yener.
Bazı rüya tabircilerine göre kene, karnını haramla doyuran insandır. Çünkü kene, yalnızca kan içerek beslenir. Kene görmek rüyada, dalavereci, aşağılık ve kendisine bile faydası olmayan başkala­rının sırtından geçinen birisine işarettir.

Rüyada Kene Yapışması Gormek (Yapıştığını)

Rüyada kene yapıştığını görmek, haram mal yiyen kimseye veya aleyhinde hainlik düşünen alçak bir düşmana delalet eder. Kene yapışması, çalışma temponuzun çok yüksek olmasından dolayı yorulaca­ğınıza ve dinlenmeniz gerektiğine dair bir uyarıdır.

Rüyada Kene Isırması Görmek

Kene ısırması gormek ruyada, insanları küçük görmeyi huy edinmiş bir dostunuzun aşağılayıcı tavırlarıyla karşılaşacağınıza işarettir. Bir başka yoruma göre de; yokluğu­nuzda dostlarınız tarafından aranacağınıza işarettir. Kene ısırması, keyfinize çok düşkün bir insan olacağınıza, çalışmanız gerektiği halde tembellik yapacağınıza işarettir.

Bu Duaları Kaçırmayın!

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.


44 thoughts on “Rüyada Kene Görmek, Kene Yapışması, Isırması”

  1. Rüyamda 2 tane kene gördüm ve 1 i işaret parmağıma yapışmış tutup çıkarmaya çalışıyorum bırakmıyor 2 inci kene de sağ omzumda onu hatırlayamadım çıkardımmı hatırlayamadım

    Reply
  2. Iyi günler. Ruyamda Gece karanlıkta bir köprülü kavşakta ailem ve bazı akrabalarimla yaya olarak görüyorum kendimi. Orada asvaltta bi asvalt sorfu tarzi birsey yapiyoruz. Eşim yapıyor sonra bana yaptırıyor. Çocuğum oralarda dolaşıyor oda yapıyor. Sonra karışık rüya içinde anımsadığım dolmuşa bildiğim ve sonra evde yatağımda uyanıyorum çocuğumun boynu kızarmış. Yakasıni aşağıya doğru cektigimde igne deligi kadar yer kalmaksızın çokça beyaz kene tarafından isirildigini gördüm panikle o kavşaktan yapıştığını düşündüm. Sağ bacağımı açıp baktığımda benim bacagimda aynı durumdaydı. Eşime seslendim doktora gitmek için ama gelmedi ve o sırada uyandım. Tabiriniz icin simdiden tesekkurler.

    Reply
    • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Beklentilerinizin gerçekleşeceğine, muradınıza ereceğinize, çok zengin olmaya, çevrenizde ünlü ve tanınmış insan olacağınıza işarettir…

Leave a Comment