Rüyada Karadut Görmek, Karadut Yemek, Ağacı

Rüyada Karadut Görmek

Karadut gormek, üzüntü ve sıkıntıdan kurtulamayacağınız anlamına gelir. Rüyada karadut görmek, hafif bir hastalığa yakalanacağınızın ihtimal dahilinde olduğundan soğuktan ve rutubetten korunmanız gerektiğine işarettir. Rüyada karadut görmek, başkalarına ait parayı sanki kendi paranızmış gibi rahatlık­la har vurup harman savuracağınıza işarettir.

 • Dut ağacı görmek ya da dut yemek: Bazı meselelerden dolayı tedir­ginliğe düşerek aile ortamınızda huzursuzluk çıkacağına işarettir.
 • Dut top­lamak: Başkalarının güvenini kötüye kullanacağınız anlamına gelir.
 • Dut satmak: Hayallerinizin olumlu olduğuna ancak gerçekleştirmenizin zor ol­duğuna işarettir.
 • Kuru dut: Yanlışlıklarınızın giderek artmakta olduğuna ve buna bağlı olarak da gereksiz davranışlar sergileyeceğinize işarettir.
 • Dut vermek: Ummadığınız bir anda hoşunuza gitmeyecek bir haber alacağınıza işarettir.
 • Karadut: Servete ve mirasa delalettir.

Rüyada Karadut Yemek

Kara dut yemek: Haydan ge­len huya gider anlamında kolay ve çok para kazanacağınıza bu parayıda ho­vardalıkta harcayacağınıza işarettir. Rüyada karadut yemek, kısa süreli ve üzücü bir aşk macerasını ve aşkta düş kırıklığını simgeler. Rüyada dut yemek, ticarette kazanca delalettir. Mevsimi dışında dut yemek üzüntüye delalettir.

Siyah dut yemek, üzüntü ve sıkıntıya işarettir. Rüyada kara dut görmek, ticarette karın ve kazancın artacağına işarettir. Ayrıca bu rüya, zengin birisi ile arkadaşlık kurulacağına da işarettir. Dut ağacı görmek, çocuğunun olacağına işarettir.

Rüyada Karadut Ağacı Görmek

Karadut ağacı kış mevsiminde görülmüş ise; o kışın şiddetli geçeceğine, yaz mevsimi görülmüşse mal varlığının artacağına işaret sayılır. Karadut ağacı, çevrenizde değersiz ve kalitesiz insanlar bulunduğuna bunlarla olan bağınızın da sizin kariyerinizi sarsacağı anlamına gelir.


6 thoughts on “Rüyada Karadut Görmek, Karadut Yemek, Ağacı”

 1. Rüyamda küçük bir karadut ağacı gördüm, biri kara dut topluyordu , bende avucumu açtım dutlar avucuma döküldü ve götürdüm annemin avucuna döktüm yemeye başladık

  Reply
 2. Merhabalar,
  Bugün rüyamda rahmetli teyzemin dut topladigini ve bana ikram ettiğini gördüm. Dutlar beyaz ve çok iri, tazelerdi. Yedim.

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Bol kazançlı bir işe girmenize, uzaktaki bir yakınınızdan sevindirici haber alacağınıza, hayalinizin gerçekleşmesine işarettir…

  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Hayatınızda bazı yenilikler yapacağınıza ve bu bazı yenilikler sayesinde etrafınızdaki insanları çok fazla şaşırtacağınıza işarettir…

Leave a Comment