Rüyada Kartopu Görmek, Oynamak, Atmak

Rüyada Kartopu Görmek

Kartopu görmek, ummadığınız mizahi yönü kuvvetli bir arkadaşınızdan, ne­denini bilmediğiniz ağır laflar işiteceğinize işarettir. Kartopu görmek rüyada, işlerinizin yoğun temposu yüzünden aklınızın karışacağına yanlış kararlar verebileceğinize, kısa süreli bir dinlenmenin size faydası ola­cağına işarettir.

Rüyada Kartopu Oynamak

Rüyada kartopu oynadığınızı görmeniz; son derece sevineceğinize, neşeleneceğinize işaretti. Şakacı bir kimsenin ağır bir hareketine maruz kalarak biraz içinizin sıkılacağına da işarettir. Kartopu oyanamak ruyada, sizin için hayati bir önem taşıyan, ancak olumsuzluklar yüzünden yapamadığınız bir işi, hemen yapmanız gerektiğine dair bir uyarıdır. Bir baş­ka yoruma göre de; ev işlerine yardımcı bir bayan alacağınıza işarettir.

Rüyada Kartopu Atmak

Kartopu atmak görmek gam, hastalık ve azap ile tabir olunur. Kış mevsiminde ve alışılmış belli bir yer­de kar yağdığını görmek, nimet ve bolluğa delalet eder. Kartopu atmak, öğrenim hayatınızda başarılı olacağınıza, daha da ilerletmek için yurtdışma çıkacağı­nıza işarettir.

Kar Görmek

Mağripli Cabir (Rüya tabircisi) karla ilgili olarak şunları söylemiştir: “Bahar mevsiminde kar yağdığını görmek yenilgiye işaret eder. Kirmani (Rüya tabircisi) de, soğuk yerlerde kar görmek hayra ve berekete; sıcak yerlerde ise kıtlık ve kedere delalettir. Kar yediğini gören, yaz mevsimin­de ise, bereket ve fayda görür, kış mevsiminde kar yemek kötüdür, gam ve kedere işaret eder,” demiştir.

Cafer-i Sadık ise, kar görmek altı şekilde yorumlanır demiştir:” Bol rı- zık, hayat, çok mal, ucuzluk, asker ve yaz mevsiminde yağdığını görmek hastalıktır.”

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!