Rüyada Hazine Görmek, Hazine Bulmak, Aramak

Rüyada Hazine Görmek

Rüyanızda hazine gördüyseniz; Sizi çekemeyen bazı dostlarınızın zararını göreceğinize işarettir. Hazine odası görmek: Dürüst ve terbiyeli biri­si olduğunuz anlamına gelir. Rüyalarımızda hazine, çok emek vererek elde ettiğimiz ve bu nedenle bizim için çok değerli olan varlıkları simgeler. Toprağa hazine sandığı saklamak ve gömmek, geleceğe ilişkin endişelerimizi ve bu ne­denle önlem alma isteklerimizi vurgular.

Rüyada Hazine Bulmak

Bir yere gömülmüş bir hâzineyi kazarak buluyorsak, yitirdiğimiz bir şeyleri yeniden elde edeceğiz demektir. Rüyada hazine bulduğunu gören kimse ticaretinde bol kazanç elde eder. Bazen de güzel elbiseye delalettir. Rüyanızda define bulmak; Sıhhatiniz bozuk ise, sıhhatinize kavuşacağınıza, bir yakınınızdan size miras kalacağına, dargın olduğunuz kimselerle barışıp, onlardan iyilik göreceğinize işarettir.

Rüyada Hazine Aramak

Hazine aramak: Bazı insanların zenginliğinizde, malınızda gö­zü olduğu anlamına gelir. Harap bir yerde hazine aramak, hastalanır veya hastaysa iyileşir. Bakımlı temiz bir mekanda define aradığını gormek, hastalıktan kurtulur.

Rüyada altin bilezik görmek - Dini Rüya Tabirleri
Rüyada altin görmek – define-hazine gormek

Ruyada Define Görmek, Bulmak, Aramak

Define bulduğunu gören hastalanır. Bir haberde define bul­duğunu gören, yakalandığı hastalık yüzünden ölür veya hastalığı hafifler. Bayındır ve bakımlı bir yerde bir define bulduğunu görmek, hastalıktan kurtulmak anlamına gelir.

Bu Duaları Kaçırmayın!

BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.


2 thoughts on “Rüyada Hazine Görmek, Hazine Bulmak, Aramak”

  1. Hocam merhabalar ;büyük bir binanin onunde arabadan iniyorum ve tanidik bir arkadasimi görüyorum nereye abi diye soruyor guzel bir oda var sende gel kalabilirsin odada diyorum ve kendimi büyük bir hazine odasinda buluyorum altinlari eziyorum ayagimla sonra onlari supurkeyle süpürüyorum altinlar azaliyor ve yorulup uyuyorum uyandigimda ise duvarda siyah bir görüntü basi min arkasinda ise aslan uyuyor siyah göruntü aslani uyandirmak icin ses cikariyor aslan uyanıyor ve yanima geliyor sag elimi kaldiriyorum aslana elimi yaladiktan sonra isiriyor elimi ve ben uyaniyorum simdiden tesekkurler hocam yorumlariniz icin saygilar..

    Reply
    • Musa Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Zorlukları kolay bir şekilde atlatacağınıza, hayatınızda ara sıra sürprizlerle karşılaşacağınıza, nimetlerden faydalanmaya işarettir…

Leave a Comment