Rüyada Fayans Görmek, Fayans Almak, Silmek ve Taşımak

Rüyada Fayans Görme

Fayans görmek, bereketli bir işe girileceğine işarettir. Rüyada fayansa el sürdüğünü görmek, zor bir işin üstesinden gelineceğine işarettir. Son günlerdeki aşırı yorgunluğunuzun sıhhatinizi bozacağı an­lamına gelir.

Rüyada Fayans Almak

Fayans almak ruyada, gören kimse hayırlara vesile olur, bol rızık elde eder. Üzüntü ve sıkıntıları ortadan kalkar. Borcunu öder. Rüyada fayans aldığını gormek veya almaki her yönüyle hayra işaret eder. Rüyayı gören insanın durum ve yaşantısı İslam’a uygun ise rüya olduğu gibi çıkar. Evlenmek niyetinde olan bir kimse rüyasında fayans aldığını görse, Islami hayatı yaşayacak olan ahlak sahibi bir hanımla evleneceğine, rüyayı gören hanım ise, o da Hazret-i Ali (k.v.) Efendimiz’in yolunda yürümeyi kendisine şiar edinmiş bir erkekle evleneceğine; işaret eder.

Rüyada Fayansları Silmek

Fayansları silmek ruyada, Ruhsal yapınızdaki kötümserlikten artık kurtulacağınıza ve geniş fikirli bir yapıya kavuşacağınıza, düşündüklerinizle, yaptıklarınızla doğruyu bulacağınız anlamına gelir. Rüyada fayans silmek, Zaman içerisinde çalıştığınız işte ilerlemeler kaydederek yüksek mevkilere geleceğinize işarettir.

Fayans Gormenin Psikolojik ve Modern Anlamı

Düşlerde mutfak ve banyoda yeni fayanslar görmek, geç­mişin olumsuz deneyimlerini geride bırakarak daha iyi bir yaşam sürüleceği biçiminde yorumlanır. Bu aynı zamanda, duygusal ba­kımdan huzurlu ve fiziksel olarak da sağlığımızın iyi olduğunu gösterir. Eski ve pis fayanslarsa, yorumu tamamen tersine çevirir.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: İçerik korunmaktadır !!