Rüyada Fayans Görmek, Fayans Almak, Silmek ve Taşımak

Rüyada Fayans Görme

Fayans görmek, bereketli bir işe girileceğine işarettir. Rüyada fayansa el sürdüğünü görmek, zor bir işin üstesinden gelineceğine işarettir. Son günlerdeki aşırı yorgunluğunuzun sıhhatinizi bozacağı an­lamına gelir.

Rüyada Fayans Almak

Fayans almak ruyada, gören kimse hayırlara vesile olur, bol rızık elde eder. Üzüntü ve sıkıntıları ortadan kalkar. Borcunu öder. Rüyada fayans aldığını gormek veya almaki her yönüyle hayra işaret eder. Rüyayı gören insanın durum ve yaşantısı İslam’a uygun ise rüya olduğu gibi çıkar. Evlenmek niyetinde olan bir kimse rüyasında fayans aldığını görse, Islami hayatı yaşayacak olan ahlak sahibi bir hanımla evleneceğine, rüyayı gören hanım ise, o da Hazret-i Ali (k.v.) Efendimiz’in yolunda yürümeyi kendisine şiar edinmiş bir erkekle evleneceğine; işaret eder.

Rüyada Fayansları Silmek

Fayansları silmek ruyada, Ruhsal yapınızdaki kötümserlikten artık kurtulacağınıza ve geniş fikirli bir yapıya kavuşacağınıza, düşündüklerinizle, yaptıklarınızla doğruyu bulacağınız anlamına gelir. Rüyada fayans silmek, Zaman içerisinde çalıştığınız işte ilerlemeler kaydederek yüksek mevkilere geleceğinize işarettir.

Fayans Gormenin Psikolojik ve Modern Anlamı

Düşlerde mutfak ve banyoda yeni fayanslar görmek, geç­mişin olumsuz deneyimlerini geride bırakarak daha iyi bir yaşam sürüleceği biçiminde yorumlanır. Bu aynı zamanda, duygusal ba­kımdan huzurlu ve fiziksel olarak da sağlığımızın iyi olduğunu gösterir. Eski ve pis fayanslarsa, yorumu tamamen tersine çevirir.


11 thoughts on “Rüyada Fayans Görmek, Fayans Almak, Silmek ve Taşımak”

 1. Rüyamda banyoya gittiğimde elimi duvara deydirdğimde elimin altından çok güzel fayanslar çıkıyor çilekli parlak her deydirmemde yine aynı şekilde fayanslar görüyorum ruyamin yorumu nedir teşekkürler.

  Reply
 2. Kız kardeşimin eşi beni ve kızlarım ‘la beraber mutfağa büyük büyük fayans beğendiğimizi görmüş bunlar mutfağa olmaz demiş. Bunlar avm ler için demiş.

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Rahat geçinmek için tedbir almanız gerektiğine, bundan sonra işlerinizin yoluna gireceğine, her durumda mutluluk yaşamaya işarettir…

 3. Merhaba rüyamda penceren baktığımda üst kattan toz geldiğini görüyorum yukarı bakarak bağırıyorum ama üst katlar merdiven şeklinde daralarak çıkıyor. Sonra binamızın üst kadında ki daireye çıkıyorum. Kapı açık içeri giriyorum alt komşumuzun dairesiymiş. Her yer parke değil fayans eşi döşemiş sanırım çok kötü aralarının beyazlığı daha açık birleşme yerleri kırık dökük ama düzgün duruyor. Sonra içeride tanımadığım kadınlar var daire çok geniş masa da domates falan var oturuyorlar. Sonra müşterimizden bir adam benim abim birkaç erkek mutfakta masa da oturuyorlar.
  Sonra odaları düşünüyorum buralar da odalar vardı biz neden bu kadar az odaya sıkıştık diyorum bizim evmiş (ama değil hala aynı evdeyim). Evin her yeri geniş temiz çok açık renkler.
  Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Çok para kazanacağınız yeni bir işe atılacağınıza, yüksek mevki sahibi biri ile görüşme yapmaya, daha çok fazla mutlu olacağınıza işarettir…

 4. Rüyamda Viledayla yerleri sildigimi görüyorum. İşe girmişim. Herkes yerleri silmemi beğeniyor. İşten çıkınca yengemlere oturmaya gidiyorum. Kadin kadinayiz. Yıllardır yolunu beklediğim ama sesi sedası çıkmayan kisi hakkinda konusuyoruz. Bir anda o da beliriyor bulunduğumuz yerde. Mavi tişört var üstünde. Bana söyleseydiniz keşke. Ben size cevap verirdim diye sitem ediyordu. (Asla ağzını açıp bir kelam bile eden birisi değildir) daha sonra yengemlerden çıkarken bana aşkını ilan etti. Tam birlikte sarılıp ağlarken aniden uyandım.
  (Ve dün gece ona mesaj attım. Sana dair tüm bağlarımı kopardım. Bitti diyerek. Ortadan kayboldum.)

  Reply
  • Esmer kadın Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Dinlenmeniz gerektiğine, kendi kendinize gözünüzde büyüyen işlerin başladıktan sonra çok kolay olacağını göreceğinize işarettir…

  • Fatma Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Kendi hayatınıza çekidüzen vermeniz gerektiğine, çekilen zahmetlerin karşılığını almaya, eninde sonunda başarının sizinle birlikte olacağına işarettir…

 5. Rüyamda farklı şehirde bulunan bir evdeyim birinci kata cikiyorum yerler dayansa döşenmiş ama yarısına kadar bende diyorum çok güzel anne bizde ikinci kata dosetelim fayans ustasini gördüm beyaz fayans kahve rengi buğday gibi şekil vardı sonra ikinci kata çıkıp eve gidiyordum anlamı nedir acaba

  Reply
  • Hülya Kardeşim Rüyanızın Yorumu Şöyle : Çok hayırlı bir işin içine girileceğine, hiç beklemediğiniz bir anda ortaya çıkacak maddi veya manevi kazanç elde etmeye işarettir…

Leave a Comment