Rüyada Flüt Görmek, Flut Çalmak, Almak

Rüyada Flüt Görmek

Rüyada flüt veya kaval görmek ve sesini dinlemek; hayatınızın sakin ve her türlü dertten uzak geçtiğine ve hiç bir suretle üzüntü çekmediğinize işaret sayılır. Kırık bir flüt veya kaval görmek; yakın bir gelecekte dostlarınızdan birinin ölümü ile karşılaşacağınızı gösterir.

Rüyada Flüt Çalmak

Flüt çaldığını görmek: Sizi yakından ilgilendiren, sevineceğiniz bir habere işarettir. Flüt çalmak ruyada, maddi ve manevi yönden zarara uğramaya işarettir.

Rüyada Flut Almak

flut almak, alacağınız bir haberden dolayı sıkıntılı durumunuz, yerini ne­şeli ve rahat bir ortama bırakacağına işarettir. Aldığınız bir flütü çalarken görmek: Davranışlarınızı kontrol etmek zorunda olduğunuz anlamına gelir.

Ruyada Kaval Gormek, Çalmak

Rüyasında kaval çaldığını gören kimse, eğer çocuk istiyorsa çocuğa nail olur. Hasta ise vefat eder. Koğucu kimse için de, insanların arasını karıştıracak sözlere delalet eder.


2 thoughts on “Rüyada Flüt Görmek, Flut Çalmak, Almak”

  1. Rüyada bir masada tabakta peynir ve iki tane desenleri yeşil kırmızı vs olan flüt vardı. Biri kirikti ve ben kırık olan flütü alıp yedim ve çok lezzetli dedim diğer flüt tabaktaydi.

    Reply
    • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu şekildedir : Sıkıntılara ve zorluklara yeteri kadar göğüs gerdikten sonra rahata ereceğinize, çok yakında ev ya da iş değiştireceğinize işarettir…

Leave a Comment