Rüyada Fincan Görmek, Fincan Takımı Kırılması

Rüyada fincan görmek kısmettir. Az da olsa bir şeyden faydalanacağınıza işaret sayılır. Kahve fincanı görmek ruyada, : istikbalinizin çok parlak ola­cağına, ancak bu başarıyı yakalamanın kolay olmayacağına çok çalışmanız gerektiğine, zor işlerin üstesinden gelmenize, çok sabırlı ve azimli olmanıza bağlı bulunacağına işarettir.

Rüyada Fincan Görmek

Rüyanızda fincan gördüyseniz; katıldığınız bir toplantıdan sıkılacağınıza, adınızın bir dedikoduya karışacağına işarettir. Bir toplantıda sizin ilgilenmediğiniz dedikodulara işarettir. Bir başka yoruma göre de; ufak bir çıkar ya da ziyan anlamına gelir.

  • Fincan bulmak: Ufak bir kazanca.
  • Fincan kaybetmek: Ufak bir ziyana işarettir.
  • Fincan kırmak: Elinizde olmadan ufak bir zarara uğrayacağınız anlamına gelir.

Rüyada Fincan Takımı

Fincan takımı ruyada, tedbiri elden bırakmamaya, yaşam tarzımıza dikkat etmemi­ze, günah işlememeye, başkalarının ardından konuşmamaya ve buna benzer şeylere dikkat etmemiz gerektiğine işarettir. Rüyada fincan takimi gormek, İşinizden arta kalan zamanlarda amatörce hobilerle uğraşacağını­za ya da geçiminizi temin etmek için harcayacağınız çabaya, yoksulluğa ve kendinizi kandırmaya işarettir.

Ruyada Kahve Gormek

Rüyanızda kahve içiyorsanız; Çok yakın bir zamanda çalışmanızın karşılığını göreceğinize kazancınızın artacağına şansınızın açılacağına, mutlu ve sıhhatli bir hayat süreceğinize işarettir.

Kahve içme rüyası dünya rahatlığıyla tabir olunur. Sade kah­ve içtiğini gören hasta olur ya da gam ve keder sahibi olur. Şekerli kahve içmek geçim sıkıntısı, bir rivayete göre haram mal demektir.

Ruyada Cezve Gormek

Rüyanızda cezve gördüyseniz; Hiç hoşlanmadığınız bir toplantıya katılacağınıza, mutlu olacağınız yerde, üzüntü duyacağınıza işarettir. Ceze görmek rüyada, Yakın arkadaşlarınızın bir takım dedikodularına katlanmak zo­runda kalacaksınız anlamına gelir.

Ruyada Telve Görmek

Rüyada kahve telvesi yediğinizi görmek; Oldukça bereketli günlere girmekte olduğunuza delil sayılır. Rüyada görülen telve, arkanızdan konuşulanlara ya da yapılacak olan dedikoduları başkalarından duyacağınıza işarettir.

Rüyada Fincan Görmenin Psikolojik Anlamı

Sosyallik, dostluk ve eğlenceli zaman geçirmenin simgesi­dir. Çoğunlukla dostlarla yakınlığı, sohbeti simgeleyen “kahve” ile birlikte düşünülmesi, fincanı aynı zamanda “sırdaş”lığın da tem­silcisi haline getirir.

Bu Duaları Kaçırmayın!BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.


Leave a Comment