Rüyada Fasulye Görmek | Büyük Rüya Tabirleri

Rüyada fasulye gormek veya yemek, toplamak gibi sahnelerin hayatınızdaki yorumunu merak ediyorsanız aşağıdaki rüya başlıklarından size uyanı tıklayıp okuyabilirsiniz. fasulye toplamaktan fasulye pişirmeye kadar her şeyi bulup okuyabilirsiniz.

Rüyada Fasulye Görmek

Rüyada fasulye görmek veya fasulye yemeği yemek; her sırrınızı dostlarınıza açıklıyorsunuz. Bu yüzden de başınız dertten kurtulmuyor. Eğer huzur istiyorsanız daha temkinli davranmanız gerekeceğini unutmamanız gerekir. Bir dükkandan kuru fasulye satın aldığınızı görmek bir arkadaşınızın sizi kıskandığına işarettir. Barbunya fasulyesi talihinizin açıklığına yorumlanır.

Rüyada Kuru Fasulye Görmek

Rüyanızda kuru fasulye görmek şansla yorumlanır. Rüyanızda kuru fasulye yediğinizi görmek, menfaatinize uygun bir haber alacağınıza işarettir.

Rüyada Taze Fasulye Görmek

Rüyada taze fasulye görmek; çabuk geçecek bir hastalığa yakalanacağına işaret sayılır.

Ruyada Yesil Fasulye Gormek

Rüyada yeşil fasulye veya içi henüz olgunlaşmamış yeşil fasulye ise ömrünüzün uzunluğunu gösterir.

Rüyada Fasulye Yemek

Rüyada fasulye yemek, mevsiminde ise rızka, mevsimi dışında yemek ise sıkıntılara işaret eder. Rüyada yeşil, taze veya kuru fasülye yediğini görmek, umulmadık bir yerden gelecek yardıma da delalet eder.  Yeşil fasulye yediğinizi görmek büyük bir nimete veya kıymetli bir hediyeye kavuşacağınıza delâlet eder. Çalı fasulyesini yediğini gören işlerinde başarılı olur. 

Rüyada Fasulye Toplamak

Rüyada bir bahçeden yeşil fasulye topladığınızı görmek şansınızın açıldığına yorumlanır. Rüyada çalı fasulyesi topladığını görmek, zengin bir kimseden yardım göreceğinize işarettir.

Rüyada Fasulye Ekmek

Rüyada fasulye ekmek veya ektiğinizi görmek, yakın bir gelecekte bir para kazanacağınıza yorumlanır.

Rüyada Beyaz Fasulye Görmek

Rüyada beyaz fasülye görmek zahmetsiz kazanç yolu bulmak hususundaki düşüncenizin yanlış olduğuna, alın teri olmadan kazanılacak paranın haram olduğunu bilmeniz gerektiğine işarettir.

Rüyada Kuru Fasülye Yemeği Pişirmek

Rüyada kuru fasulye veya yeşil fasulye pişirmek, çoktan beri düşündüğü bir iş tasarısı için nihayet ortakları veya arkadaşları ile anlaşmaya varacağına, pişirmekte olduğu yemek fasulye ise, bu rüya çok iyi ve güzel olup, helal mala, güzel bir geçime, iyi yaşamaya, yeşil yani taze fasulye pişirmek ise, iş hayatınızda sizi bekleyen zalim bir devlet memuruna yorumlanır. Bu kişinin en sonunda size mağlup olacağına delalettir.

Rüyada Barbunya Görmek Veya Yemek

Rüyasında barbunya yemek, mevsiminde rızka, mevsimi dışında yemek ise sıkıntılara işaret eder.

Rüyada Fasülye Bahçesi Görmek

Rüyada fasulye bahçesi görmek, kişinin eşidir. Fasülye bahçesini suladığını gören kimse eşiyle iyi geçinir. Kadın için bahçe görkemli ve rahat bir hayattır. Hâmile bir kadın bahçede fasulye görürse kız doğurur. Bir bahçeye girip orada güzel ağaçlar, çınarlar, sular ve güzel genç kadınlar bulunduğunu gören kimse huzurlu olur.

Rüyada Yemekhane Mutfak Görmek

Rüyada bir yemekhanede yemek yediğinizi görmeniz, bütün akraba ve ailenizi içine alan bir mirasa konacağınız; fakat bu mirasın taksiminde akrabalarınızla aranızda oldukça büyük anlaşmazlıklar çıkması yüzünden aranızın açılacağına, bunun da sizin için büyük bir üzüntü kaynağı olacağına yorumlanır.

Rüyada Yemek Yemek

Rüyasında insanlar arasında yemek yediğini gören kimse, şöhret olur. Bir tabaktan yemek yediğini görürse, kanaatkar olur. Sağ elle yemek yemek, Allah Resulü’nün sünnetine uymayla, sol el ile yemek yemek ise düşman ile tabir olunur. İnsan eti yediğini gören kimse, gıybet ve koğuculuk yapar. Rüyada yediği yemeği hazmettiğini gören kimse, her işte neşeli olur. Rüyada yemek yediğinizi görmek, iyiye yorumlanmaz. Bazı küçük hoşnutsuzlukların meydana geleceğine işarettir. Bir masaya dizilmiş çeşitli yemekler görmek, sosyal durumunuzda bir değişiklik olacağına, et yemekleri, fakirlikten zenginliğe, sebze yemekleri, hayır işlerine, ekşi yemekler, hastalığa, tatlılar, bolluk ve berekete yorulur.

Rüyada Sebze Görmek

Rüyada sebze görmek, üzüntü ve keder olarak yorumlanır. Soğan, sarımsak görmek, özellikle gam ve keder olarak yorumlanır. Rüyada bir bostandan bir deste sebze topladığını gören kimsenin, şerden ve şer gelebilecek şeylerden’ sakınması yerinde olur. Rüyada pişmiş sebze görmek iyiye ve hayra yorulmuştur. Rüyada görülen sebzelerin tatlı olanları hayra ve menfaate; acı olanları şer ve zarara işarettir. Sebzelerden bir şey yediğini gören kimse, işinde iflasa, bedeninde hastalığa ve yaşantısında üzüntüye düşer.

“Rüyada Fasulye Görmek | Büyük Rüya Tabirleri” konusunda 4 mesaj

 1. Rüyamda 100 kilo kadar toplanılmış yeşil fasulye var ve yemek yapmak için 1 kilo alıyorum şaşkınlık içinde tebessüm ediyorum böyle fasulye görmedim dergibi yanımda oğlumda var

  1. 1001 Rüya Tabiri

   Adile kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Kötü şansa, kadere, riskli işlere atıladan önce tekrar düşünmeniz gerektiğine, bolluğa, sevinilecek bir haber almaya veya bol rızka, üzüntüye, müjdeye, anne tarafından mirasa kavuşacağınıza, zenginliğe, dünya hayatında yaptığınız her işte ilerleyeceğinize, sağlıklı ve güvende olacağınıza işarettir…

 2. Rüyamda gece, bir lokantanın önündeyim, kapalı, kapısını açıp giriyorum, o sırada (sabahın çok erken saatleriymiş) lokanta sahipleri geliyor, yemegi yeyince parasını bırakacaktım diyorum, lokanta sahibi tezgahın öbür tarafında bir çuvalda yeşil biber, bir çuvalda da taze (yeşil) fasulye var, fasulye almak istiyorum kg. ne kadar diyorum, lokantacı “40 tl” diyor, bu fiyata niye alayım diye düşünüyor ve çıkıyorum

  1. Rüya Yorumcusu

   Anonim kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Keyifli ve mutlu haberler almaya, yeni arkadaş sahibi olacağınıza, mutlu aşk evliliği yapmaya, işlerinizin yoluna gireceğine, mirasa konmaya, bazı işlerde yanlışlık olacağına, kötü durumlardan kurtulacağınıza işarettir…

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.