Rüyada Fasulye Görmek | Büyük Rüya Tabirleri

Rüyada fasulye gormek veya yemek, toplamak gibi sahnelerin hayatınızdaki yorumunu merak ediyorsanız aşağıdaki rüya başlıklarından size uyanı tıklayıp okuyabilirsiniz. fasulye toplamaktan fasulye pişirmeye kadar her şeyi bulup okuyabilirsiniz.

Rüyada Fasulye Görmek

Rüyada fasulye görmek veya fasulye yemeği yemek; her sırrınızı dostlarınıza açıklıyorsunuz. Bu yüzden de başınız dertten kurtulmuyor. Eğer huzur istiyorsanız daha temkinli davranmanız gerekeceğini unutmamanız gerekir. Bir dükkandan kuru fasulye satın aldığınızı görmek bir arkadaşınızın sizi kıskandığına işarettir. Barbunya fasulyesi talihinizin açıklığına yorumlanır. Hayra yorumlanır. 

 • Turfanda taze fasulye: Ummadığınız bir anda birisinden yardım alacağınız anlamına gelir.
 • Fasulye yemek: Ti­carette kar anlamına gelir.
 • Tarlada fasulyelerin kuruması: Girişmek iste­diğiniz işlerden size hayır gelmeyeceği anlamına gelir.
 • Fasulye satmak: Elinizden bir malın çıkacağına işarettir.

Rüyada Kuru Fasulye Görmek

Rüyanızda kuru fasulye görmek şansla yorumlanır. Rüyanızda kuru fasulye yediğinizi görmek, menfaatinize uygun bir haber alacağınıza işarettir. Kuru fasulye görmek ve yemek üzüntü ve keder demektir. Kuru fa­sulye yemeyip sadece görmekte üzüntü ve keder o derece fazla değildir. Vakitsiz, yani mevsimi dışında fasulye görmek ya da yemek üzüntü ve kederin şiddetinin fazla olacağına işarettir.

Rüyada Taze Fasulye Görmek

Rüyada taze fasulye görmek; çabuk geçecek bir hastalığa yakalanacağına işaret sayılır.  Taze fasulye görmek ve yemek ruyada üzüntüyle yo­rumlanır. Mevsimi dışında ise, daha şiddetli kederdir.

Ruyada Yesil Fasulye Gormek

Rüyada yeşil fasulye veya içi henüz olgunlaşmamış yeşil fasulye ise ömrünüzün uzunluğunu gösterir.  Yesil fasulye gormek, uzun boylu birinin yardımına ihtiyaç duyacaksınız ya da umutlu olduğunuz bir iş durumundan iyi netice alamayacaksınız.

Rüyada Fasulye Yemek

Rüyada fasulye yemek, mevsiminde ise rızka, mevsimi dışında yemek ise sıkıntılara işaret eder. Rüyada yeşil, taze veya kuru fasülye yediğini görmek, umulmadık bir yerden gelecek yardıma da delalet eder.  Yeşil fasulye yediğinizi görmek büyük bir nimete veya kıymetli bir hediyeye kavuşacağınıza delâlet eder. Çalı fasulyesini yediğini gören işlerinde başarılı olur. 

Rüyada Fasulye Toplamak

Rüyada bir bahçeden yeşil fasulye topladığınızı görmek şansınızın açıldığına yorumlanır. Rüyada çalı fasulyesi topladığını görmek, zengin bir kimseden yardım göreceğinize işarettir.

Rüyada Fasulye Ekmek

Rüyada fasulye ekmek veya ektiğinizi görmek, yakın bir gelecekte bir para kazanacağınıza yorumlanır. Rüyanızda fasulye ekmekle ilgili sahneler: Elinizdeki fırsatları gereği kadar değerlendirmediğinizden münakaşa edip araya dargınlıkların gireceğine işarettir.

Rüyada Beyaz Fasulye Görmek

Rüyada beyaz fasülye görmek zahmetsiz kazanç yolu bulmak hususundaki düşüncenizin yanlış olduğuna, alın teri olmadan kazanılacak paranın haram olduğunu bilmeniz gerektiğine işarettir.

Rüyada Kuru Fasülye Yemeği Pişirmek

Rüyada kuru fasulye veya yeşil fasulye pişirmek, çoktan beri düşündüğü bir iş tasarısı için nihayet ortakları veya arkadaşları ile anlaşmaya varacağına, pişirmekte olduğu yemek fasulye ise, bu rüya çok iyi ve güzel olup, helal mala, güzel bir geçime, iyi yaşamaya, yeşil yani taze fasulye pişirmek ise, iş hayatınızda sizi bekleyen zalim bir devlet memuruna yorumlanır. Bu kişinin en sonunda size mağlup olacağına delalettir.

Rüyada Barbunya Görmek Veya Yemek

Rüyasında barbunya yemek, mevsiminde rızka, mevsimi dışında yemek ise sıkıntılara işaret eder. Rüyada barbunya fasulyesi, mantıklı düşünceyi ve alı­nan doğru kararları simgeler. 

Rüyada Fasülye Bahçesi Görmek

Rüyada fasulye bahçesi görmek, kişinin eşidir. Fasülye bahçesini suladığını gören kimse eşiyle iyi geçinir. Kadın için bahçe görkemli ve rahat bir hayattır. Hâmile bir kadın bahçede fasulye görürse kız doğurur. Bir bahçeye girip orada güzel ağaçlar, çınarlar, sular ve güzel genç kadınlar bulunduğunu gören kimse huzurlu olur.

Rüyada Yemekhane Mutfak Görmek

Rüyada bir yemekhanede yemek yediğinizi görmeniz, bütün akraba ve ailenizi içine alan bir mirasa konacağınız; fakat bu mirasın taksiminde akrabalarınızla aranızda oldukça büyük anlaşmazlıklar çıkması yüzünden aranızın açılacağına, bunun da sizin için büyük bir üzüntü kaynağı olacağına yorumlanır.

ruyada kuru fasulye gormek
ruyada fasulye toplamak-ruyada fasulye ekmek-ruyada beyaz fasulye gormek

Rüyada Yemek Yemek

Rüyasında insanlar arasında yemek yediğini gören kimse, şöhret olur. Bir tabaktan yemek yediğini görürse, kanaatkar olur. Sağ elle yemek yemek, Allah Resulü’nün sünnetine uymayla, sol el ile yemek yemek ise düşman ile tabir olunur. İnsan eti yediğini gören kimse, gıybet ve koğuculuk yapar. Rüyada yediği yemeği hazmettiğini gören kimse, her işte neşeli olur. 

Rüyada yemek yediğinizi görmek, iyiye yorumlanmaz. Bazı küçük hoşnutsuzlukların meydana geleceğine işarettir. Bir masaya dizilmiş çeşitli yemekler görmek, sosyal durumunuzda bir değişiklik olacağına, et yemekleri, fakirlikten zenginliğe, sebze yemekleri, hayır işlerine, ekşi yemekler, hastalığa, tatlılar, bolluk ve berekete yorulur.

Rüyada Sebze Görmek

Rüyada sebze görmek, üzüntü ve keder olarak yorumlanır. Soğan, sarımsak görmek, özellikle gam ve keder olarak yorumlanır. Rüyada bir bostandan bir deste sebze topladığını gören kimsenin, şerden ve şer gelebilecek şeylerden’ sakınması yerinde olur.

Rüyada pişmiş sebze görmek iyiye ve hayra yorulmuştur. Rüyada görülen sebzelerin tatlı olanları hayra ve menfaate; acı olanları şer ve zarara işarettir. Sebzelerden bir şey yediğini gören kimse, işinde iflasa, bedeninde hastalığa ve yaşantısında üzüntüye düşer.

Ruyada Fasulye Gormenin Psikolojik ve Modern Anlamı

Pişirilmemiş, tane halinde du­ran fasulyeler, rüyalarımızda, büyük beklentileri ve bu beklentile­re ulaşmak için gerçekleştireceğimiz girişimleri simgeler. Ancak bazen, tıpkı “Jack ve Fasulye Ağacı” masalında olduğu gibi, mace­ralı ve riskli girişimler de söz konusu olabilir. Fasulye yemeğiyse, sosyal ilişkilerinizi geliştirmek ve hareketlendirmek istediğinizi ifade eder.

ruyada taze fasulye gormek-ruyada yesil fasulye gormek-ruyada fasulye yemek
ruyada fasulye

Bu Duaları Kaçırmayın!BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.


37 thoughts on “Rüyada Fasulye Görmek | Büyük Rüya Tabirleri”

 1. Rüyamda bilmediğim bir mutfaktayım.elips balok pişirme çömleği içinde haslanmış kuru fasulyeleri koyuyorum beyaz güzel.ocağı yakıp üstüne koyuyorum.sağı da da annem var.çömlekte güzel oişer diyorum.su koymadım.teşekkürler

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Sözünüzün eri olacağınıza, ailece sevinç duyacağınız olayları yaşayacağınıza, kendi çabalarınızla kazanç sağlamaya işarettir…

 2. Rüyamda bir akrabamla(dayım) bahçeye fasulye diktik. Fasulyeler büyüyüp yeşerince dayım başladı bütün yeşil Fasulyeleri köklerinden koparmaya, banada dediki gel kızım sende kopar, onlara zındık koklatmıycam, onlara hiçbirşeyi yedirmiycem dedi

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : İnsanların hayrına olan bir işin ve güzel günlerin kısa sürede size geleceğine, yakın zamanda çok yüksek bir terfi alacağınıza işarettir…

 3. Rüyamda buzdolabından iki tabak kuru fasulye çıkardım. Birkaç kaşık yedim. Sonra masanın üzerinde çam ağacı fidanı gördüm. Bir tane küçük çam ağacı fidanı vardı o da yerdeydi.

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Çok büyük olan bir mirasa konmaya, sıkıntılarınızdan ve dertlerinizden kurtulacağınıza, doğru olan yolda ilerleyeceğinize işarettir…

 4. Rüyamda mayfalar sokak ortasında silah atıyordu. Kurşun bana gelmesin diye hemen saklandım. Sonra kendimi bahçede tarlada pusuya yatarken gördüm. Sonra bi anda yerde barbunya yemeği gördüm. Barbunya yemeği bayağı çoktu küçük bi tepe gibiydi. Teyzemler barbunya yemeğinin ortasına oturtturdular beni. Ben de sol elimle barbunyadan yedim biraz. Etrafımı teyzemler sarmıştı.

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Çok yakında sevdiklerinize döneceğinize, kaybettiklerinizi elde edeceğinize, elinize bol miktarda paraların geçeceğine işarettir…

 5. rüyamda hoşlanıyormuşum onu avm de gördüm. ama pek oralı olmadı. ben de eve gitmişim. ben satıcıyım diye beni sevmiyor herhalde diye düşünüyordum. olsun dedim kendi kendime böyle olacaksa sevmese de olur. sonra evde balkona çıkmışım elimdeki poğaçayı yedim. sonra bir tane genç bi oğlan geldi. dedi ki sizden bazı ürünler almak istiyorum. barbunya alacağım dedi. bizim evin önünde de barbunya çuvalı vardı içi doluydu. ebegümeci alacağım dedi. hatta ebegümecini poşete koymuş tartmadan alsam fazla fazla alsam olur mu dedi. bende hayır çok zahmetli topluyoruz olmaz dedim. sonra tartıyı bi anda açmış ebegümecini tartıyordu yanında başka otlarda vardı poşet içinde. 1kilo 250 gr geldi. ben 1 kiloya ayarlamak için ebegümecini biraz aldım poşet içinden. sonra tartının göstergesinin önüne bişey gerilmiş göstergeyi göremedim bir türü. o sırada da babamın sırtında büyük içi dolu çuval vardı. benim tartı işini yaptığım yere çuvalı indirecekti. ben de ezilmesin ürünler diye babamı durdurdum. sonra yanımdaki ağaçtan mandalina ya da portakal çuvalın içine düştü. babamın taşıdığı çuvalın içinde bir sürü portakal veya mandalina var gibi de geliyordu arada. çuvalını ben de tuttum hafifçe yere indirdik. oğlan büyük el arabasının içine bir sürü poğaça koymuş onu da bizden almış sanırım. babamda çok çiçek sevmez. annemin çiçek diktiği saksıyı poğaçaların yanına koymuş. saksı yapar belki diye de başka küçük kovalarda vermiş oğlana. ben hemen saksıyı el arabasının üstünden alıp bizim eve koydum. oğlan da benle ara ara sohbet ediyordu. biraz uzun boyluydu. bişeyler taşıyordu sürekli.

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Rahat ve huzurlu bir aile ve iş yaşantısına kavuşmaya, hayallerinizin gerçekleşeceğine, en büyük olan derde derman bulmaya işarettir…

 6. Merhaba kolay gelsin ruyada yakın zamanda kız istemeye gidecez gerçekten onunla ilgili istemeye gideceğimiz köye ilçeye gitmişiz
  Ev içerisinde her iki tarafında akrabaları davetlileri vs var yemek vs yeniyor
  Ben ise kapıda suruyom kızın dedesi gelecekmiş onu bekliyorum sonra karşıdan yürüyerek geliyor kızın dedesi yanında iki kişi daha var birini hatırlamıyorum biri sanki benim erkek kardeşim dedesi ile selam aleykümselam deyip içeri giriyoz yemege yer sofrası var dedesi nereye gidiyor oturuyor bilmiyorum kızın annnesi yemekleri koyuyor oturan biri kızın anneannesi diğeri de kendim gibi animsasamda sanki erkek kardeşim metal tabağa sözde çorba vs içecek koyuyor bakiyom kırmızı diyom bu vişne suyu sanırım o kaldırılıyor yerine kuru fasulye güzel görünen fasulye koyuyor kızın anneannesi ben yemiyom bunu yersem daha güzel diğer yemekleri yiyemem diyor dedim ya ben gibi olsamda kardeşim oturuyor yerde onun yediğini görmüyor ama bir bakiyom tabağı bomboş anneannesinin yemeğinde kardeşimin tabağının üstüne koyup sen ye oğlum diyolar karışık bir rüya idi anlamadım teşekkür ederim simdiden

  Reply
  • Muratttttttt Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Çevrenizdeki insanlar üzerinde kuvvetli etkiler sağlayacağınız bir döneme gireceğinize, şaşıracağınız haberleri alacağınıza işarettir…

 7. S.a merhabalar ben rüyamda üç ayrı yemek çeşit gördüm ama şuan aklımda kalan kuru fasulye konuşmadığım ablamda var rüyamda ama biz birbirimizle konuşmuyoruz aynı ortamdayız ben o üç ayrı çeşit yemeğe bakıyorum ama o kadar güzel kokuyorlarki yemedim sabaha karşı gördüm kalktığımda saat dokuz falandı inş yorumlayabilirsiniz görürsünüz şimdiden çok teşekkür ederim

  Reply
  • Sancak Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Birisine kefil olacağınıza, sabrınız ve çalışkanlığınız sayesinde hayatınızda başarılı yetenekli ve tecrübeli olacağınıza işarettir…

 8. Ruyamda fasulye tarlasinda taze fasulye topluyorum topladigim yerden daha cok fasulye yetisiyor toplaya toplaya bitiremiyorum

  Reply
  • Cuma Kardeşim Sizin Bu Rüyanızın Yorumu Şöyle : Birden sevineceğiniz haberler almaya, yeni bir işe teşebbüs edeceğinize, hatırı sayılır bir kişiden yardım göreceğinize işarettir…

Leave a Comment