Rüyada Erik Görmek Neye Delalettir? Büyük Rüya Tabirleri

Rüyada erik görmek veya erik yediğini görmek neye işarettir diye merak eden birçok ziyaretçimizin okuyabileceği bir rüya tabiri hazırladık. Bu rüya tabiriyle rüyanızda gördüğünüz her türlü erik sahnelerinin anlamını öğrenebilirsiniz. Tanrı rüyanızı hayra çevirsin.

Rüyada Erik Görmek

Rüyada eriğin vaktinde görülmesi rızıktır, kayıp olanın bulunmasıdır. Rüyada mevsiminde erik görmek, ne renk olursa olsun, eğer tatlı ise eline mal geçeceğine işarettir. Vakitsiz görülmesi hastalık veya üzüntüdür. Sarı erik görmek, hastalık, keder ve düşmanlığa yorumlanır. Eriğin, bardak eriği, kaysı eriği, ürdün eriği, türbe eriği, can eriği, çakal eriği gibi bir çok çeşitleri olduğundan, bunların yorumunda ilk önce renk, sonra lezzet dikkate alınır. Tatlı olanları faydalı ve hayırlı, ekşi olanları da aksi olan adamlara delâlet eder.

Rüyada Erik Yemek

Rüyada erik yediğini gören kimse hasta ise şifa bulur. Rüyada erik yediğini görmek, hastalıktan şifa bulmaya veya sağlıklı olarak yaşamaya işaret eder. Rüyada erik yediğini gören eğer hasta ise iyileşir, işi bozulmuş ise düzelir.

Rüyada Yeşil Erik Görmek

Rüyada yeşil erik görmek hayra işarettir. O rüyayı gören kişinin yapacağı yatırımlar her ne kadar başarılı olsa da çok daha temkinli ve ihtiyatlı davranması gerekmektedir. Yanlış adımlar ağzınızın tadını kaçırabilir.

Rüyada Erik Toplamak

Rüyada erik toplamak veya topladığını görmek zaman zaman hastalıkla geçecek bir hayata işaret eder.

Rüyada Erik Ağacı Görmek

Rüyada erik ağacı görmek meyvesi beyaz ve san ise hastalık ile, bir rivayete göre sakat bir adam ile, eğer meyvesi siyah ise ünlü bir doktorla tabir olunur.

Rüyada Kırmızı Erik Görmek

Rüyada kırmızı erik görmek sıkıntıdan feraha ulaşacağına işaret sayılır. 

Rüyada Siyah Erik Görmek

Rüyada siyah erik görmek veya rüyada erikleri siyah olarak gören kimse zengin olur. Siyah erik veya mor erik görmek sevinç, bolluk ve ucuzluk olan sene olarak yorumlanır.

“Rüyada Erik Görmek Neye Delalettir? Büyük Rüya Tabirleri” konusunda 1 mesaj

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.