Rüyada Domuz Görmek Neye Delalettir? İslami Rüya Tabirleri

Rüyada domuz görmek veya domuz eti görmek gibi tüm domuzla ilgili rüyalarınızın anlamını bu tabirimizden okuyabilirsiniz. Rüyada görülen domuz sahnelerinin bazıları hayırlı bazıları hayırsızdır. Aşağıdaki dini, islami ve diyanet perspektifiyle hazırladığımız rüya tabirinde tüm detayları okuyup öğrenebilirsiniz.

Rüyada Domuz Görmek – İslami Rüya Tabiri

Rüyada domuz görmek, Kirmânî’ye göre akılsızlıkla yorumlanır. Rüyasında bir domuz bulduğunu gören, alçak fakat mevki sahibi bir erkeğe söz geçirir. Domuza bindiğini gören, düşmana karşı üstünlük kazanır.  Rüyasında domuz gören bir kimse, fitne ve kötü adamlarla dostluk yapmasına delalettir. Bir domuz ile uğraştığını gören kimse aşağılık bir adamla münakaşa eder. Kendini domuz olarak gören kimse insanlar arasında horlanır. Kendisinin domuz olduğunu gören kimse, dininde zillete düşmekle beraber, mal, ucuzluk ve bolluğa işarettir.

Eğer görülen domuz semiz (büyük) ise, dini bozuk ve kazancı çirkin bir kimseye işaret eder. Rüyada domuz gören kimse, kötü insanlarla dost olur. Rüyada görülen domuz düşmandır. Hanımıyla münakaşa halinde olan bir kimse rüyada erkek veya dişi bir domuz görürse hanımını boşar. Yatağında dişi domuz olduğunu gören kimse, yahudi bir kadınla cinsî münasebette bulunur. Rüyada görülen domuz musibete ve kalleş bir düşmana delalet eder. Bir domuza bindiğini veya bir domuzu güttüğünü gören kimse, nüfuzlu bir kişinin emrinde çalışır ve onun işlerini yürütür.

Rüyada Domuz Eti Görmek Veya Yemek

Rüyada domuz eti görmek haram mala ve yenmesi musibete delildir. Rüyada domuz etini yediğini görmek, eline haram bir mal veya para geçecek demektir. Rüyasında domuz eti yiyen kimse haram mal kazanır.

Rüyada Domuz Yavrusu Görmek

Rüyada domuz yavrusu görmek veya domuz yavrularını sevmek sıkıntıdır. Derde tasaya işarettir. Domuz yavrusunu görmek üzüntü ve kederdir. Bazen de domuzların yavruları, onlara sahip olan yahut da gören kimse için ucuzluk, bolluk ve ihtiyacının görülmesi anlamına gelmektedir.

Ruyada Domuz Oldurmek

Rüyada domuz öldürmek veya bir domuzu öldürdüğünü gören, düşmanından kurtulur. Bir domuz öldürdüğünü görmek; kötü niyetli bir kimseyi alt ettiğin anlamına gelir. 

Ruyada Domuz Surusu Gormek

Rüyada domuz sürüsü görmek veya bir çok domuz bulduğunu ve onları bir yere sakladığını gören, haram mal kazanır.

Rüyada Siyah Domuz Görmek

Rüyada siyah domuz görmek rüyayı gören işinden ayrılır.

Rüyada Domuz Kovalaması

Rüyada domuz kovalaması görmek veya kovaladığını görmek gören kişi, alçak bir adamla ağız kavgası eder.

Rüyada Beyaz Domuz Görmek

Rüyada beyaz görmek veya açık renkli domu gören kimse; halk arasında kötü biri olarak tanınır.

7 YORUM

    • merhaba ozan kardeşim rüyanın yorumu şöyle : Çok çalışmaktan dolayı iyice yorulduğunuza ve dinlenmeniz gerektiğine, problemlere, sıkıntı içine gireceğinize, karşılaşılacak zorluklara, bolluğa, berekete, üst seviyede saygın birisinin sizi destekleyeceğine, iyi yada üzüntü ile zarara, hile ile fesatla karşı karşıya kalmaya, yüksek mevkideki insanlarla dostluk kurulacağına işarettir…

    • merhaba umida rüyanızın tabiri: üzüntü ve sıkıntıların gitmesine delalet eder. Bu rüya tanrı tarafından gelecek sevince işaret eder. böyle bir rüya görmek, murada ermeye, bol rızka, hacca gitmeye ve hastalıktan şifa bulmaya da delalet eder.

  1. Ruyamda bahcede 3 yaban domuzu gördüm biri diğerlerine göre hem buyuk hemde boz bir domuzdu buyuk olan domuz kedi yavrusunu çerip yakaladı ben de hemen elime bir değnek aldım domuzu yakalayıp başına başına vurdum öldürdüm fakat kedi ölmüş onu kurtaramadın

  2. Merhaba hocam dün gece rüyamda kalabalık karanlık ve ne olduğunu anlayamadığım bir ortamdayıl birden birinin kafama ateş ettiğini görüyorum mermiler kafama giriyor ama olmuyorum ensesine arkasında bir sürü mermi olduğunu görüyorum ve çok sinirli bir şekilde kalkıp bana bunu yapanıararken bir kaç adamın büyük ve siyasi bir domuzu kucaklayıp karşıma getiriyorlar işte sana bunu yapan bu diyorlar bir adam elime silah veriyor onu vur diyorlar bende silahı ona doğru tutuyorum ama ben kimseyi öldüremem diyip silahı bırakıyorum şimdiden teşekkürler

    • bahar kardeşim rüyanın yorumu şöyle : İşlerinizde bütün engelleri aşarak güzel bir yaşam süreceğinize,atıldığınız işte başarısız olacağınıza,bir çok sıkıntının üstesinden geleceğinize,kendinize biraz çeki düzen verip daha verimli olmaya çalışmanız gerekeceğine,ağızdan çıkan yaralayıcı gönül kırıcı sözlere,bir başkasının sizi rencide edeceğine,kötü kimselerle ilişkiye girerek maddi ve manevi zarara uğrayacağınıza,uğursuzluğa işarettir.Kuvvete,düşman üzerinde zafere,itibar ve saygınlık kazanmaya,bir şerefe nail olmaya,sıkıntı ve üzüntülerden kurtulmaya işaret eder…

RÜYANI YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here