Rüyada Duvak Görmek, Duvak Takmak, Gelinlik Giymek

Rüyada Duvak Görmek

Hayra yorumlanır ve isteklerinizin en kısa zamanda gerçekleşe­rek muradınıza ereceğiniz anlamına gelir. Rüyanızda duvak gördüyseniz veya duvak takıyorsanız; Bir toplantıya davet edileceğinize, ailenizden birinin evden ayrılacağına, bir iftiraya uğrayıp üzüleceğinize işarettir. Rüyada duvak görmek, bekar kimseler için evlenmeye, evli kimseler için ise çocuk sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada Duvak Takmak

Rüyada duvak takmak, her türlü isteğinizin gerçekleşeceğine işaret demektir. Duvak taktığını görmek, bekar kimseler için evlenmeye, evli kimseler için ise çocuk sahibi olmaya işaret eder. Rüyada bir gelin duvağı taktığını gormek, çok romantik bir macera geçireceğinize ve renkli bir seyahat yapmak için kafile halinde bazı turistik yerleri ziyaret edeceğinize yorumlanır.

Rüyada Gelinlik Giymek

Rüyanızda gelinlik görmeniz veya gelinlik giymeniz; Evlilik hayatına atılıp mutlu bir hayat süreceğiniz anlamına gelir. Bir başka ruya alimine gore gelinlik gormek, Canınızı sıkacak bir olayla karşılaşacağınıza ancak iradeniz ve sabrınız sayesinde, fazla üzüntü duyma­dan atlatacağınız anlamına gelir.

Ruyada Gelin Gormek

Rüyanızda gelin gördüyseniz veya gelin olduğunuzu gördüyseniz; Çok sevineceğiniz bir haber alacağınıza, hiç ummadığınız bir yerden size hediye geleceğine, çok mutlu günler geçireceğinize işarettir. Kendinizi görmek: Bekâr iseniz evliliğe, ufak bir yatırımla kârlı ve kazancı bol bir işe atılacağınıza işarettir. Gelin görmek: Kısa süre için­de elinize sermaye olarak nakit ya da mal geçeceğine işarettir.

Gelin Damat Görmek
Gelin Damat Görmek

Rüyada Kırmızı Duvak Görmek

Kırmızı duvak ruyada, Son günlerde bir iş için çabalarınızın artacağına ve bilginliğiniz sayesinde başarılı olacağınıza işarettir. Bir başka diyanet rüya tabirleri yorumcusuna göre kirmizi duvak görmek ruyada; : İşlerinizin yoğunluğundan dolayı sağ­lığınızı ihmal ettiğinize ve bir rahatsızlık yaşayabileceğinize işarettir.

Ruyada Dügün Gormek

İşlerinizin daha da kötüye gideceğine umulmadık bir anda kötü bir habere işarettir. Rüyanızda kendinizi bir düğünde gördüyseniz; Aile ve dostlarınızın sizin hakkınızda iyi kararlar vereceklerine, bundan dolayı sevineceğinize, bozuk olan moralinizin düzeleceğine, sevdiğiniz birinin sıhhate kavuşacağına işarettir.

 • Düğün yapmak: Size yardım edeceğini söyleyen an­cak büyük zararı dokunacak kimseye işarettir.
 • Düğüne davet edilmek: Avarelikten sonra artık durulmanın zamanı geldiğine ve düzenli bir hayata kavuşmaya işarettir.
 • Düğün davetiyesi: Beklemediğiniz bir kısmetle karşı karşıya kalmak anlamına gelir.
 • Düğüne gitmek: Uzaklardan gelen bir ya­kınınıza işarettir.
Rüyada Düğün Hazırlığı Neye İşarettir?
Rüyada Düğün görmek, gelin gelinlik

Bu Duaları Kaçırmayın!BİZİ TAKİP EDİN RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAYALIM: Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz. Rüyalarınızı ücretsiz yorumlatmak için de BURAYA TIKLAYARAK rüya uygulamasını indirip uygulamanın içindeki sayfaların altına yorum olarak yazarsanız rüyanız (kahin) tarafından hemen yorumlanır.


23 thoughts on “Rüyada Duvak Görmek, Duvak Takmak, Gelinlik Giymek”

 1. Hayırlı günler. Rüyamda düğünüm yaklaşıyordu ve ben gelinlikçiye gitmiştim. Daha önceden ayırttığım bir gelinlik vardı ve biraz tozdan beyazlığı hafif gitmişti. Satıcı kadın yeni gelen modeller olduğunu söyledi ve diğer gelinliklere de baktım hepsi tertemiz ve bembeyazdı. Bir tanesini üstüme tutup baktım ve çok beğendim ama hangisini seçtiğimi hatırlamıyorum.

  Reply
 2. Hayırlı sabahlar rüyamda iki gündür bekar kardeşimin evlen diğini görüyorum bi rüyamda kardeşim evlenmiş davetiyeleri dağlıyor bi rüyamda kardeşim düğünü başlamış ama gelin lik yok üstünde eskilere agit gelinlik tarzı var başına al duanı örtüyorum ama bi türlü başında durmuyor bi çıkarıyorum bi takıyorum öyle devam ediyor bekar bacımın evlen diğini görüyorum İNŞALLAH hayırlı olur ve gerçekten hayırlı bir kısmetle evlenir devamlı dua ettiğim bir isteğim İNŞALLAH gerçek olur

  Reply
  • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Şansınızın güzellikle açılacağına, isteklerinizin yakında gerçekleşeceğine, zor durumdaki insanlara yardım etmenizin gerekli olduğuna işarettir…

Leave a Comment