Rüyada Dayak Yemek, Rüyada Babadan Dayak Yediğini Görmek

Rüyada her ne şekilde olursa olsun dayak yediğinizi görmek, birine dayak atıldığını görmek; içinde bulunduğunuz sıkıntılı durumdan kurtulacağınıza, sevdiğiniz birinden davet teklifi alacağınıza, işlerinizde başarı kazanıp yükseleceğinize işarettir. Değnekle dayak atmak: Dostlarınız­dan, yakınlarınızdan birisine iyilik yapacağınıza işarettir. Birini dövmek, dayak atmak: Ev halkıyla kısa bir geçimsizlik yaşayacağınız anlamına gelir. Rüyada bir kimseyi sopa veya odun ile dövmek, dövdüğü kimseye iftira atmaya delalet eder.

Rüyada Dayak Yemek

Değnekle dayak yemek: Hayatın tüm zorlukla­rına karşı gelebileceğinize işarettir. Dayak, değişik şekillerde olup her birinin tabiri ayrı ayrıdır. Elleri ve ayakları bağlanmayarak kamçıyla dayak yediğini görmek, (bu dövmeden kan çıkar veya çıkmaz fark etmez) haram mal sahibi olmaya işarettir, özellikle vücudunun her tarafı kan revan içinde kalırsa. Rüya tabircilerinin ileri gelen bilginlerinden El Hüseyni: “dayak atmak veya yemek, dayat atanın iyilik ve faydasıyla tabir olunur,” demiştir. An­cak sopa ya da değnekle vurma, bazı rüya tabircilerinin ifadesine göre hayra yorulmaz. Çünkü dinin verdiği ceza daima değnekle vurulma şeklin­de yerine getirildiğinden bunu rüyada da çirkin olarak kabul etmişlerdir.

Rüyada Dayak Yediğini Görmek

Rüyada dayak yediğini, ancak sebebini bilmediğini (elleri bağlı değilse) görse, hayırdır. Dayak yerken eğer elleri bağlıysa rüya hayra yorulmaz. Çünkü dış görünüşü bozulur ve gücü azalır.
Başına sopaya benzer bir şeyle vurulduğunu gören, vuran adama zarar verir. Bunun gibi kamçı, değnek veya bükülü bir şey ve benzeri ile dayak yediğini görmek de böyle tabir olu­nur.

Rüyada Babadan Dayak Yemek

Bazı rüya tabircileri, insanın, babadan dayak yediğini görmesi onun işlerini yürütmesi anlamına gelir, demişlerdir. Dövme şekillerinden en iyi olarak kabul edileni el ile olanıdır. Birine eliyle vurduğunu gören o kimseye eliyle iyilik yapar. Babadan tokat yemek veya elleriyle dayak yediğini gören, babanın elinden hayır görür.

Bu Duaları Kaçırmayın!

RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAMAK İÇİN UYGULAMAMIZI BURADAN İNDİRİN. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.


22 thoughts on “Rüyada Dayak Yemek, Rüyada Babadan Dayak Yediğini Görmek”

  1. Ruyamda evlilik dusundugum ama olmayan kizi gordum (baska bir ilde yasayir)
    Arabayla donuyodu karsi seritten ama burnunda pamuk basinda yara vardi

    Reply
    • Merhaba Kardeşim Rüyanın Yorumu Şu Şekildedir : Bir iyilik yapacağınıza ve bunun karşılığı olarakta isteklerinize kavuşacağınıza, kısmetiniz artarak bol para kazanacağınıza işarettir…

Leave a Comment