Rüyada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Görmek

Erdoğan‘ı rüyada görmek çok zor bir işin altından kalkarak herke­si şaşırtacağınıza işarettir. Cumhurbaşkanıyla tokalaştığını ya da konuştuğunu görmek, mevkii sahibi insanlardan oluşan bir çevre edinmek anlamına gelir. Kendini Tayyip Erdoğan olarak gören kimsenin, büyük hedefleri vardır.

çelik takı

Rüyada Cumhurbaşkanı Görmek

Rüyada kendi ülkenizin cumhurbaşkanını görmek: Günden güne mevki ve şerefinizin artacağına. Eski bir cumhurbaşkanını görmek: İdeallerinizin bir gün gerçekleştirmek başarısını göstereceğinize ve evlilik hayatınızın da gayet mutlu geçeceğine delildir. Bekarların da evlilik yolunda güzel adımlar atacağına, ticaretle uğraşanların beklediği haberi alacağına yorumlanır. Rüyada bulunduğunuz memleketin cumhurbaşkanını görmek; çok güzel, uğurlu bir rüya ile tasvir edi­lir. Ne arzu ediyorsanız ve bütün arzularınızın yerine geleceğini gösterir. Yabancı bir devletin cumhurbaşkanını görmek ise; epey zamandır uğraştığınız bazı işlerinizin hallolacağını gösterir.

Rüyada Recep Tayyip Erdoğan’la Konuşmak

çelik takı

Rüyada cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğanla konuşmak önemli bir devlet işi ile ilgileneceğiniz gi­bi, devlet eli ile size büyük bir yardımın yapılacağına işarettir. Recep tayyip erdoğanla rüyada konuşmak dev­let kapısında olan bir işinizin kolaylıkla hâl yoluna gireceğine, görünmeyen, umudunuz olmadığı bir yerden nimete kavuşaca­ğınıza hüküm olunur.

Bu Duaları Kaçırmayın!

RÜYANIZI ÜCRETSİZ YORUMLAMAK İÇİN UYGULAMAMIZI BURADAN İNDİRİN. Bizi sosyal medyada takip etmek isterseniz FACEBOOK sayfamız, YOUTUBE kanalımız, INSTAGRAM sayfamız ve PINTEREST sayfamıza abone olup bizi oradan takip edebilirsiniz.


47 thoughts on “Rüyada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı Görmek”

 1. Sn Erdoğan şoförü olmuşum,evine gidiyoruz,bir işim var o konuda konuştuk,Emine hanım yemek çay getirdi,yeni bebeğim olmuş orada, Erdoğan ile çok samimi dost gibiyiz sanki, çok mutlu idik.

  Reply
 2. Rüyamda Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, evimize misafir olmuş oturuyor.
  Bende müsaade isteyerek elini öpüyorum, kendisine anne babam dışında elini öptüğüm tek sizsiniz diyorum.
  Gülümsüyor.
  Ona durmadan, vefat eden babamı anlatıyorum, sonra abdest alacağım lavabonun yerini soruyor..
  Anlamı nedir acaba ❓

  Reply
 3. Ruyamda recep tayyip erdogan bizim evde dışari ciktik abimle benim ortamizda yurüyoruz ben öne gectiyimi fark edince hemen arkaya geciyorum oda cok mutlu olup gülumsuyor sonra ben başım acık unutmuşun öyle cikmışim eve dönüyorum.uyandim ruyami yorumlarsanız cok sevinirim

  Reply
 4. Rüyamda Cumhurbaşkanı çok sert bir şekilde omuzuma vurdu benim omuzum çok ağrıyordu ona sen bana vurdun allahta sana vursun dedim çok ta ağladım uyandıki rüya şaşkınım

  Reply
 5. Sayın cumhurbaşkanımızi rüyamda gördüm bir bardak su verdim kendine birazını içti bana verdi sende iç dedi bende içtim kalan suyu yine cumhurbaşkanıma içirdim iyimi hatamı yaptım ikileminde sevinç endişe uyandım hayır olsun inşallah 🤲🇹🇷❤

  Reply

Leave a Comment