Rüyada Banka Görmek, Banka Soymak

Rüyada Banka Görmek

Rüyanızda banka gördüyseniz; Bozuk olan işinizin düzeleceğine, yaşantınızdaki dağınıklığın derlenip toparlanacağına işarettir. Modern toplumda ekonominin kalbi olarak görülen ban­kalar, bütün değerlendirmelerde, rüyada, mali durumla ilgili du­yulan kaygıların ve bazen de gelecek endişesinin simgesi olarak kabul edilmektedir. Ancak rüyayı gören kişinin o andaki duygu­sal durumuna bağlı olarak, ekonomik durumla ilgili umut ve bek­lentilerinin de temsilcisi kabul edilebilir.

  • Bankaya para yatırdığınızı görmek: İşinizin iyi olacağına ve rız­kınızın bollaşacağına işarettir.
  • Para çektiğinizi görmek: Bir yere para harcayacağınız anlamına gelir.
  • Bankadan para çekmek: Bu rüyada sıkıntıların sona ermesine işarettir.
  • Bankaya para yatırmak: Rüyada bankaya para yatırdığını görmek, zarara uğramaya delalet eder.

Rüyada Banka Soymak

Rüyada bir banka soymak, ya da bir bankanın soyulduğunu görmek; yakında beklemediğiniz bir haber alarak memnun olacağınıza ve belki de piyangodan, at yarışından, sayısal lotodan, kısaca şans oyunlarından büyük ikramiyeyi kazanarak sevineceğini gösterir. Diyanet ruya tabirleri yorumcularına göre ruyada banka soyduğunu gormek; Kendinizi dikkat etmeniz gerektiğine, tüm enerjinizi işinize harcadığınıza ve sağlığınızı hiç önemsemediğinize işarettir.

Rüyada Bankamatik Gormek

BANKAMATİKTEN PARA YATIRMAK ÇEKMEK: Rüyada bir bankaya para yatırdığınızı veya çektiğinizi görmek, ileride rahat bir hayata kavuşacağınıza işarettir. Birinden emanet veya borç para almak, o dostunuzu kaybedeceğinize işarettir.

Ruyada Para Gormek

Para: Rüyada görülen para, nadiren gerçek yaşamdaki para olgu­suyla birebir paralellik taşır ve daha çok bizim değer yargılarımı­zı ve değer verdiğimiz şeyleri simgeler. Yaşamımızda önemsedi­ğimiz ve sahip olmaktan mutluluk duyduğumuz, korumak istedi­ğimiz şeyler; sözgelimi eşimiz, çocuklarımız, ailemiz ve olumlu ni­teliklerimiz, rüyalarda para simgesiyle karşımıza çıkabilir.

Bazen de daha maddiyatçı bir yorumla, güç tutkumuzu ve güce sahip olma isteğimizi vurgular. Bu biraz, bizim yaşama bakışımızla da il­gilidir: Eğer paranın bir güç kaynağı olduğunu ve bu yolla edini­len gücün de değer taşıdığını düşünüyorsak, rüyadaki para, hırs ve güç isteğimizi ifade ediyor olabilir.

Rüyanızı yazın, yorumlayalım

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.